R E K L A M A

Z I P

Galerie | Sport | ZamośćDaniel Czubara3 marca 2018 FACEBOOK | 5241 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 23 komentarze

Zamość: Hetman – Chełmianka Chełm 1:1 [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Remisem zakończył się sparing Hetmana Zamość z III-ligową Chełmianką Chełm. Gola dla zamościan zdobył w 75′ Michał Paluch. Zapraszamy do naszej fotorelacji ze spotkania.

Hetman Zamość 1 :1 Chełmianka Chełm

0:1 Mateusz Olszak 43 min.

1:1 Michał Paluch 75 min.

Hetman: Skrzypek (46′ Wyłupek) – Kanarek (83′ Miedźwiedź), Żmuda, Świech, Daszkiewicz (46′ Luterek) – Stefański, Solecki (46′ Kuśmierz), Bednara, Kycko – Myśliwiecki (60′ Daszek), Paluch

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "pol" dnia 3 marca 2018 o godzinie 15:29:38 napisał:
  Jacek Ziarkowski: – Trzeba się cieszyć, że ten sparing się w ogóle odbył, bo po fali mrozów wszystko było pod znakiem zapytania. Na pewno niesmak po dzisiejszym spotkaniu kontrolnym pozostał, ponieważ Paweł Myśliwiecki i Dawid Daszkiewicz narzekają na urazy. Przy naszej wąskiej kadrze byłby to spory problem. Spory problem? to gdzie są transfery które miały być takimi wzmocnieniami a jak na razie to z klubu odeszło 8 zawodników a kontrakt podpisało 4 piłkarzy. Całe to zarządzanie to jakiś śmiech...
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 3 marca 2018 o godzinie 15:42:19 napisał:
  Michalaka też stracili, dzisiaj już grał w Chełmiance i z nią podpisze kontrakt, Ukraińcy też by się przydali jako uzupełnienie kadry to ich pogonili.Może warto jednak po Smoka zadzwonić przy tak wąskiej kadrze na pewno by się przydał. Rzeczywiście słabe te transfery.
 • "obserwator mieszkający za 7 górami" dnia 3 marca 2018 o godzinie 15:45:03 napisał:
  Widać w tym przypadku brak wykorzystania zaplecza juniorów. Wiadomo, że też mają swój sparing. W Hetmanie sparingi są od robienia wyniku. A powinny być od ogrywania młodych przez wymiar czasowy 30 - 45 minut i ćwiczenia nowych wariantów gry. Boje się, że mimo niedopuszczenia w 2016 roku starych, leśnych dziadków do władzy w klubie na ich miejsce przyszli nowi młodsi, ale tak samo rozrzutni i niemyślący o jutrze tylko patrzący na tu i teraz.
 • "x" dnia 3 marca 2018 o godzinie 15:45:18 napisał:
  "pol"- piszesz ośmiu odeszło a właściwie dziesięciu bo Turczyn i Otręba są kontuzjowani i nie wiadomo czy na wiosną zagrają.
 • "hm" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:18:13 napisał:
  Chelmianka i Bozyk potraktowali sparing ...jak sparing.Wyjściowe ustawienie na mecz dzisiejszy to nie jest ich optymalne ustawienie Bozyk wciaz szuka eksperymentuje raz gra trojka w obronie i piatka w pomocy raz 4 4 2 czyli w kazdym meczu beda mogli grac roznymi wariantami.Czyli caly czas cos cwicza a my? Podobno gre z kontrataku tyle ze w tej lidze w ktorej gra Hetman powinnismy raczej cwiczyc atak pozycyjny.a nie gre z kontry z krasnikiem trzeba wygrac a z kontry to oni beda grac a nie my! Kusmierza jak sie da to wypozyczać i nie pytac Chelmianka definitywnie go nie odda ale wypozyczka mozliwa..
 • "Handlowiec" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:34:49 napisał:
  Są niedziele bez handlu, co zakupami panowie podobno stawiacie na swoich?
 • "Pigmalion" dnia 3 marca 2018 o godzinie 17:45:45 napisał:
  Tak się zastanawiam co będzie z tym "lubelskim zaciągiem" w przypadku braku awansu. Trudno mi jakoś sobie wyobrazić, że ktokolwiek z zewnątrz zechce kopać w tej podwórkowej lidze. Margines błędu już jest bardzo mały. Chyba nawet zerowy. Myślę, że wszyscy odejdą, może za wyjątkiem mającego już swoje lata Żmudy, który mówił przed przyjściem że będzie bliżej domu. Takie wrażenie odnoszę, że o tym awansie mówi się trochę z urzędu. Jakie są podstawy aby wierzyć, że jest on w zasięgu ręki? Przecież oni są na trzecim miejscu i tracą 11pkt. Za dużo tu chaosu w tym wszystkim, a za mało pracy u podstaw. W przypadku niepowodzenia znowu budowanie zespołu, znowu zmiana trenera być może i kolejne ruchy kadrowe. W takich niższych ligach trzeba mieć zgrany kolektyw a nie ciągłe żonglowanie nazwiskami i co pół roku wszystko od nowa. Rotacja w Fundacji niebywała. Przewinęło już tu się tylu zawodników, że z tych odrzuconych można by osobny zespół stworzyć. Niestety nie wygląda to wszystko dobrze. Pozdrawiam.
 • "x" dnia 3 marca 2018 o godzinie 18:34:51 napisał:
  Przemek Żmuda w którymś z wywiadów mówił że chce w Zamościu się osiedlić na stałe, także on raczej zostanie a reszta nie wiadomo.
 • "kibic" dnia 3 marca 2018 o godzinie 18:37:33 napisał:
  A dlaczego nie grał dziś Nastałek, też jest kontuzjowany ?
 • "Julek" dnia 4 marca 2018 o godzinie 8:43:29 napisał:
  5 liga ?jak mozna sie tym tak podniecac.przeciez to totalne dno.
  R E K L A M A
 • "Hm" dnia 4 marca 2018 o godzinie 9:39:45 napisał:
  Celem Hetmana jest utrzymanie 3 miejsca a potem ratuj się kto może.Zarządzanie tym klubem przez amatorów to tragedia.Może pan prezes a szczególnie Welcz się wypowie i przyzna do błędów.które doprowadziły do braku awansu. Znowu zwali winę na hejterów? Dymisja tego pana to byłoby najwieksze wzmocnienie zespołu.
 • "max" dnia 4 marca 2018 o godzinie 11:15:17 napisał:
  Jak nie będzie awansu to zasługa dyrektora sportowego a niestety po tym panu spływa wszystko jak po kaczce i ma wszystkich daleko w du.....e. Dlatego że to człowiek bez ambicji. Liczy się tylko kasa!
 • "a ja" dnia 4 marca 2018 o godzinie 16:31:02 napisał:
  a ja proponuję Pana Hm i max na Prezesa i dyrektora. I jak nie będzie awansu to czyja będzie wina?
 • "Hm" dnia 4 marca 2018 o godzinie 17:44:11 napisał:
  Bierzemy to na klatę. Poproszę tylko o kasę jaką dyrektorek miał do dyspozycji.Mam ambicję i po ewentualnym nieudanym sezonie podam sie do dymisji.
 • "AntyHetman" dnia 4 marca 2018 o godzinie 18:35:15 napisał:
  NIECH KIBICE WEZMĄ W KOŃCU NA KLATĘ KOSZTY UTRZYMANIA TEGO KLUBU W DUŻO WIĘKSZYM STOPNIU NIŻ TERAZ. I NIECH PŁACĄ W KOŃCU WIĘCEJ ZA BILETY I NIECH WSPIERAJĄ KLUB FINANSOWO POPRZEZ ODPOWIEDNIE WPŁATY. - WYMAGA TEGO ODPOWIEDZIALNOŚĆ, I LOJALNOŚĆ WOBEC KLUBU..... Ile kosztuje najtańszy/najdroższy bilet na mecz Hetmana a ile kosztuje bilet do kina dla dzieci. ( najtańszy bilet kosztuje 12 zł dla dziecka.\ i to tylko w jednym dniu tygodnia, tak to 17-20 zł ) Ile kosztuje najtańszy bilet na mecz Hetmana?
 • "xxx" dnia 4 marca 2018 o godzinie 20:46:11 napisał:
  antyhetman jak ci się podoba w kinie to tam idź za 17-20 zł.a ja wolę iść na mecz za 10 i marznąć.nie porównuj chłopie filmu do zawodów sportowych.utrzymanie kina też kosztuje pewnie więcej niż hetmana i dlatego ty płacisz 20 a ja 10.
 • "SC" dnia 4 marca 2018 o godzinie 21:16:55 napisał:
  Śmiać się chce z tych wpisów, których autorzy twierdzą ile to niby pieniędzy idzie na Hetmana jakby to był jakiś główny wydatek budżetu miasta a prawdą jest, że to znikoma część a ludzie mówią jakby to były jakieś miliony.
 • "kjm" dnia 4 marca 2018 o godzinie 21:17:55 napisał:
  najtańsze bilety w kinie kosztują 9zł...
 • "banan" dnia 5 marca 2018 o godzinie 8:01:20 napisał:
  Kolejny miejscowy który powiedział dosyć... Damian Baran jedna nogą poza Hetmanem. Brawo panie dyrektorku Welcz.
 • "Zm" dnia 5 marca 2018 o godzinie 9:04:21 napisał:
  To niech wypier.... to on powinien prosic o granie w Hetmanie nie ma ambicji to niech gra w okolicznych wioskach bałwan
  R E K L A M A
 • "Kibol" dnia 5 marca 2018 o godzinie 10:35:49 napisał:
  Kibol Dyrektor Welcz nie odejdzie jest mu tu dobrze ale za to chłopaki z Zamościa odchodzą.
 • "..." dnia 5 marca 2018 o godzinie 16:12:45 napisał:
  Ambicja to nie wszystko ...... popatrz ile w Hetmanie ambicji a grają po wioskach hahahahh
 • "Kibol" dnia 6 marca 2018 o godzinie 7:48:59 napisał:
  Ambicja u dyrektora ponad wszystko niech wraca do Miaczyna ale tam go już nie chcą

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny