Sport | ZamośćRedakcja25 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy

Zamość: Hetman – Avia Świdnik 0:2

R E K L A M A    B O A R D

Drugi sparing z dobrą grą, ale zarazem druga porażka. Drużyna Hetmana Zamość straciła dwie bramki z Avią Świdnik.

Warto zaznaczyć, że wynik meczu mógłby być zupełnie inny. Rzut karny w 11. minucie wywalczył Skoczylas, jednak strzał z jedenastu metrów Kanarka odbiło się od słupka. W pierwszej połowie świetne okazje mieli także Turczyn i testowany napastnik, jednak ich próby świetnie bronił golkiper gospodarzy.

Po przerwie do głosu doszła Avia. Pierwsza bramka padła po nieporozumieniu dwóch środkowych obrońców Hetmana, w którego wyniku napastnik gospodarzy z bliskiej odległości otworzył wynik spotkania. W doliczonym czasie gry błąd po dobrze rozegranym rzucie rożnym popełnił testowany bramkarz Hetmana.

Gra zamościan mogła jednak się podobać, co podkreślali kibice oglądający spotkanie z trybun. Z postawy drużyny zadowolony jest także drugi trener Hetmana, Krzysztof Krupa. – W pierwszej połowie zdecydowanie przeważaliśmy. Utrzymywaliśmy się przy piłce, realizowaliśmy założenia taktyczne, a gra wyglądała bardzo dobrze. Po przerwie dokonaliśmy kilku zmian, odezwało się także zmęczenie cyklem treningowym. Obie bramki straciliśmy po prostych błędach naszej defensywy – komentował po meczu trener Krupa.

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0 (0:0)

Hetman: Zawodnik testowany I (46′ Zaw.test.IV) – Kanarek, Dudek, Żmuda, Daszkiewicz – Skiba, Kycko (60′ Zaw. test. V), Turczyn (46′ Myśliwiecki), Skoczylas (60′ Miedźwiedź), Zaw. test. II (46′ Solecki), Zaw. test. III

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "mieszkaniec" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 8:14:32 napisał:
  hahaha:D Wydaje mi się, że to wina za małego dofinansowania dla klubu XD Kolejny sukces Hetmana :P
  R E K L A M A
 • "KL." dnia 25 lipca 2018 o godzinie 8:33:44 napisał:
  Kolejna klęska Hetmana!
 • "z_boku" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 8:58:11 napisał:
  Mecz odbył się w sobotę, a już w środę dziennik internetowy pisze o tym wielkim wydarzeniu, normalnie szoook!
  • "KL." dnia 25 lipca 2018 o godzinie 9:37:48 napisał:
   roztocze.net jest szybie jak Łabuńka podczas suszy.
  • "Danusia" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 9:52:32 napisał:
   To jest dla mnie przykre jako wieloletniej czytelniczki że roztocze tak sie zmieniło na gorsze ale i tak tu wchodzę bo o Hetmanie mój syn może przeczytać tylko tu.
  • "mieszkaniec" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 11:10:36 napisał:
   może roztocze poszło po rozum do głowy i przestaje powoli ,,nagłaśniać" ten pseudo klubik
 • "Anonim" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 11:38:06 napisał:
  Za duże dofinansowanie klubu i piłkarze nie mają motywacji do gry.
 • "Lubię to" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 12:01:23 napisał:
  Oj już tam nie przesadzaj. Z Avia chcieliście wygrać?? A może z Chełmianka w sobotę??? Niech Ziaro spokojnie układa drużynę. Po to są sparingi. Dla mnie mogą przegrać wszystkie byle by w lidze wygrywali wszystko. Na IV ligę narazie wystarczy. Jak awansujemy (w końcu kiedyś musi się udać) to będziemy układać drużynę na III ligę.
  • "Ja" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 18:41:11 napisał:
   Byłem na tym sparingu i powiem Ci że gdyby Hetman wykorzystał choć połowę sytuacji które miał w tym meczu spokojnie by to wygrał nawet te dwie bramki strzelone w końcówce Avii by nie pomogły, z resztą pierwsza była niesłusznie uznana. Jeśli w IV lidze będą grali tak jak w tym sparingu to o awans jestem spokojny. Martwi tylko brak skuteczności, Paluch też był nieskuteczny ale zawsze coś strzelił ale to dopiero drugi sparing jeszcze nowi strzelcy nie są dobrze zgrani.
 • "Anonim" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 13:13:21 napisał:
  Oby tylko owo zmęczenie cyklem treningowym, nie skończyło się tak, jak podobne zmęczenie u polskiej kadry. A w ogóle wszystkiego naj....
 • "x" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 18:30:53 napisał:
  W tytule jest napisane: Hetman – Avia Świdnik 0:2, mecz był w Świdniku w takim przypadku gospodarza podaje się na pierwszym miejscu. Natomiast na końcu artykułu jest napisane: Avia Świdnik – Hetman Zamość 0:2 (0:0), gospodarz prawidłowo ale wynik nieprawidłowy. Kto to teraz wypisuje takie banialuki bo widzę poprzedni redaktor już się pod tym nie podpisuje.
 • "do P.Danusi" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 18:42:59 napisał:
  Proszę zajrzeć na Hetman Twitter nieoficjalny. Tam na bieżąco informacje:)
 • "Prezes" dnia 26 lipca 2018 o godzinie 11:48:00 napisał:
  kshetman.pl dużo o Hetmanie dla chcących poczytać :)
  • "kibic" dnia 27 lipca 2018 o godzinie 0:02:15 napisał:
   Już nie przesadzaj ta tej stronie o której piszesz także są długie przestoje czasami tydzień i dłużej nic się nie dzieje, o ostatnim sparingu z Avią ani słowa, czasem ktoś wrzuci trzy artykuły w ciągu pół godziny a potem plaża.Opis ligowych meczów Hetmana w zeszłym sezonie pojawiał się po dwóch, trzech dniach.
   R E K L A M A
 • "hm" dnia 26 lipca 2018 o godzinie 14:47:51 napisał:
  Dlaczego Hetman gra w tych paskudnych czerwono-czarnych strojach?? Co za mądry tak zdecydował?Co to ma wspólnego z barwami klubowymi?
  R E K L A M A
 • "." dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 12:33:36 napisał:
  Mundial w Rosji to była wygrana młodości z rutyną i gwiazdorstwem - Argentyna - Francja, postawa piłkarskich herosów takich jak Messi, Ronaldo czy gwiazdy Nejmara nie pomogła Portugalia i Argentyna odpadły. O ile Ronaldo i Messi wkładali dużo serca w grę, ale nie wyszło. Tak już Nejmar już w trakcie mistrzostw stał się bohaterem licznych memów - a wśród prawdziwych kibiców swoją grą wzbudził duży niesmak. Świetnie zaprezentowała się Anglia, Belgia i Francja - kompletnym zaskoczeniem była postawa Chorwacji.
  Mam pytanie jakim budżetem dysponuje Hetman a jakim Avia Świdnik? Tak swoją drogą jak gra się dobrze czyli lepiej od rywala to wygrywa się. Grali dobrze i przegrali - to swoisty truizm, który przewala się przez naszą boiskową rzeczywistość - to takie wmawianie, że jest dobrze pomimo, że jest źle - to jest odpowiedź na zapaść polskiej piłki. .
  Przegraliśmy bo oni byli SKUTECZNIEJSI W NAWIASIE LEPSI nie ma innej możliwości
  Oczywiście są to mecze kontrolne, ale wyniki martwią i nie napawają optymizmem, jeżeli dobra gra nie przełoży się na wynik w rozgrywkach ligowych i pucharowych to może być rożnie. Chyba każdy kibic na stadionie, który obserwuje grę (nie bramki - widzi, co jest dobrze , co jest źle, co można poprawić). Awans do trzeciej ligi Hetmana sprzed kilku lat, cieszył, jednak Hetman nie miał na tyle siły aby utrzymać się w wyższej lidze. Awans do wyższej ligi na tym poziomie rozgrywek jest trudny ponieważ awansuje tylko pierwsza drużyna, strata punktów, ze średniakami i outsiderami w ostatecznym rachunku decyduje o awansie - bo nagle brakuje punktu. pytanie co dalej czy Hetman będzie awansował? Czy Hetman zachowa dotychczasowy status quo - czyli czwarta liga? Jeżeli tak to siłą hetmana powinni być wychowankowie, a nie piłkarze z zewnątrz. Wzmocnienia jak na razie nie dały awansu i nie dadzą - więc warto się zastanowić czy warto dokonywać jakichkolwiek wzmocnień z zewnątrz? . W tej chwili trwa boom na szkółki piłkarskie, do szkółki Hetmana trzeba bardzo długo czekać, jest ogromne zainteresowanie - absolwenci szkółki powinni mieć możliwość zagrania w pierwszej drużynie a miejsc jest tylko jedenaście - zawodnik kupiony to jedno miejsce mniej dla wychowanka. A co będzie jak opadnie entuzjazm młodych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
WerT
Bo Flip i Flap nie występują jak to ni...
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018