Sport | ZamośćRedakcja25 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy

Zamość: Hetman – Avia Świdnik 0:2

R E K L A M A    B O A R D

Drugi sparing z dobrą grą, ale zarazem druga porażka. Drużyna Hetmana Zamość straciła dwie bramki z Avią Świdnik.

Warto zaznaczyć, że wynik meczu mógłby być zupełnie inny. Rzut karny w 11. minucie wywalczył Skoczylas, jednak strzał z jedenastu metrów Kanarka odbiło się od słupka. W pierwszej połowie świetne okazje mieli także Turczyn i testowany napastnik, jednak ich próby świetnie bronił golkiper gospodarzy.

Po przerwie do głosu doszła Avia. Pierwsza bramka padła po nieporozumieniu dwóch środkowych obrońców Hetmana, w którego wyniku napastnik gospodarzy z bliskiej odległości otworzył wynik spotkania. W doliczonym czasie gry błąd po dobrze rozegranym rzucie rożnym popełnił testowany bramkarz Hetmana.

Gra zamościan mogła jednak się podobać, co podkreślali kibice oglądający spotkanie z trybun. Z postawy drużyny zadowolony jest także drugi trener Hetmana, Krzysztof Krupa. – W pierwszej połowie zdecydowanie przeważaliśmy. Utrzymywaliśmy się przy piłce, realizowaliśmy założenia taktyczne, a gra wyglądała bardzo dobrze. Po przerwie dokonaliśmy kilku zmian, odezwało się także zmęczenie cyklem treningowym. Obie bramki straciliśmy po prostych błędach naszej defensywy – komentował po meczu trener Krupa.

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0 (0:0)

Hetman: Zawodnik testowany I (46′ Zaw.test.IV) – Kanarek, Dudek, Żmuda, Daszkiewicz – Skiba, Kycko (60′ Zaw. test. V), Turczyn (46′ Myśliwiecki), Skoczylas (60′ Miedźwiedź), Zaw. test. II (46′ Solecki), Zaw. test. III

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "mieszkaniec" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 8:14:32 napisał:
  hahaha:D Wydaje mi się, że to wina za małego dofinansowania dla klubu XD Kolejny sukces Hetmana :P
  R E K L A M A
 • "KL." dnia 25 lipca 2018 o godzinie 8:33:44 napisał:
  Kolejna klęska Hetmana!
 • "z_boku" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 8:58:11 napisał:
  Mecz odbył się w sobotę, a już w środę dziennik internetowy pisze o tym wielkim wydarzeniu, normalnie szoook!
  • "KL." dnia 25 lipca 2018 o godzinie 9:37:48 napisał:
   roztocze.net jest szybie jak Łabuńka podczas suszy.
  • "Danusia" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 9:52:32 napisał:
   To jest dla mnie przykre jako wieloletniej czytelniczki że roztocze tak sie zmieniło na gorsze ale i tak tu wchodzę bo o Hetmanie mój syn może przeczytać tylko tu.
  • "mieszkaniec" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 11:10:36 napisał:
   może roztocze poszło po rozum do głowy i przestaje powoli ,,nagłaśniać" ten pseudo klubik
 • "Anonim" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 11:38:06 napisał:
  Za duże dofinansowanie klubu i piłkarze nie mają motywacji do gry.
 • "Lubię to" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 12:01:23 napisał:
  Oj już tam nie przesadzaj. Z Avia chcieliście wygrać?? A może z Chełmianka w sobotę??? Niech Ziaro spokojnie układa drużynę. Po to są sparingi. Dla mnie mogą przegrać wszystkie byle by w lidze wygrywali wszystko. Na IV ligę narazie wystarczy. Jak awansujemy (w końcu kiedyś musi się udać) to będziemy układać drużynę na III ligę.
  • "Ja" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 18:41:11 napisał:
   Byłem na tym sparingu i powiem Ci że gdyby Hetman wykorzystał choć połowę sytuacji które miał w tym meczu spokojnie by to wygrał nawet te dwie bramki strzelone w końcówce Avii by nie pomogły, z resztą pierwsza była niesłusznie uznana. Jeśli w IV lidze będą grali tak jak w tym sparingu to o awans jestem spokojny. Martwi tylko brak skuteczności, Paluch też był nieskuteczny ale zawsze coś strzelił ale to dopiero drugi sparing jeszcze nowi strzelcy nie są dobrze zgrani.
 • "Anonim" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 13:13:21 napisał:
  Oby tylko owo zmęczenie cyklem treningowym, nie skończyło się tak, jak podobne zmęczenie u polskiej kadry. A w ogóle wszystkiego naj....
 • "x" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 18:30:53 napisał:
  W tytule jest napisane: Hetman – Avia Świdnik 0:2, mecz był w Świdniku w takim przypadku gospodarza podaje się na pierwszym miejscu. Natomiast na końcu artykułu jest napisane: Avia Świdnik – Hetman Zamość 0:2 (0:0), gospodarz prawidłowo ale wynik nieprawidłowy. Kto to teraz wypisuje takie banialuki bo widzę poprzedni redaktor już się pod tym nie podpisuje.
 • "do P.Danusi" dnia 25 lipca 2018 o godzinie 18:42:59 napisał:
  Proszę zajrzeć na Hetman Twitter nieoficjalny. Tam na bieżąco informacje:)
 • "Prezes" dnia 26 lipca 2018 o godzinie 11:48:00 napisał:
  kshetman.pl dużo o Hetmanie dla chcących poczytać :)
  • "kibic" dnia 27 lipca 2018 o godzinie 0:02:15 napisał:
   Już nie przesadzaj ta tej stronie o której piszesz także są długie przestoje czasami tydzień i dłużej nic się nie dzieje, o ostatnim sparingu z Avią ani słowa, czasem ktoś wrzuci trzy artykuły w ciągu pół godziny a potem plaża.Opis ligowych meczów Hetmana w zeszłym sezonie pojawiał się po dwóch, trzech dniach.
   R E K L A M A
 • "hm" dnia 26 lipca 2018 o godzinie 14:47:51 napisał:
  Dlaczego Hetman gra w tych paskudnych czerwono-czarnych strojach?? Co za mądry tak zdecydował?Co to ma wspólnego z barwami klubowymi?
  R E K L A M A
 • "." dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 12:33:36 napisał:
  Mundial w Rosji to była wygrana młodości z rutyną i gwiazdorstwem - Argentyna - Francja, postawa piłkarskich herosów takich jak Messi, Ronaldo czy gwiazdy Nejmara nie pomogła Portugalia i Argentyna odpadły. O ile Ronaldo i Messi wkładali dużo serca w grę, ale nie wyszło. Tak już Nejmar już w trakcie mistrzostw stał się bohaterem licznych memów - a wśród prawdziwych kibiców swoją grą wzbudził duży niesmak. Świetnie zaprezentowała się Anglia, Belgia i Francja - kompletnym zaskoczeniem była postawa Chorwacji.
  Mam pytanie jakim budżetem dysponuje Hetman a jakim Avia Świdnik? Tak swoją drogą jak gra się dobrze czyli lepiej od rywala to wygrywa się. Grali dobrze i przegrali - to swoisty truizm, który przewala się przez naszą boiskową rzeczywistość - to takie wmawianie, że jest dobrze pomimo, że jest źle - to jest odpowiedź na zapaść polskiej piłki. .
  Przegraliśmy bo oni byli SKUTECZNIEJSI W NAWIASIE LEPSI nie ma innej możliwości
  Oczywiście są to mecze kontrolne, ale wyniki martwią i nie napawają optymizmem, jeżeli dobra gra nie przełoży się na wynik w rozgrywkach ligowych i pucharowych to może być rożnie. Chyba każdy kibic na stadionie, który obserwuje grę (nie bramki - widzi, co jest dobrze , co jest źle, co można poprawić). Awans do trzeciej ligi Hetmana sprzed kilku lat, cieszył, jednak Hetman nie miał na tyle siły aby utrzymać się w wyższej lidze. Awans do wyższej ligi na tym poziomie rozgrywek jest trudny ponieważ awansuje tylko pierwsza drużyna, strata punktów, ze średniakami i outsiderami w ostatecznym rachunku decyduje o awansie - bo nagle brakuje punktu. pytanie co dalej czy Hetman będzie awansował? Czy Hetman zachowa dotychczasowy status quo - czyli czwarta liga? Jeżeli tak to siłą hetmana powinni być wychowankowie, a nie piłkarze z zewnątrz. Wzmocnienia jak na razie nie dały awansu i nie dadzą - więc warto się zastanowić czy warto dokonywać jakichkolwiek wzmocnień z zewnątrz? . W tej chwili trwa boom na szkółki piłkarskie, do szkółki Hetmana trzeba bardzo długo czekać, jest ogromne zainteresowanie - absolwenci szkółki powinni mieć możliwość zagrania w pierwszej drużynie a miejsc jest tylko jedenaście - zawodnik kupiony to jedno miejsce mniej dla wychowanka. A co będzie jak opadnie entuzjazm młodych?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
ak
Jeszcze trzeba wymienić mieszkańców S...
LOVE_ZMC
Jeśli sie myle to przepraszam i zwracam...
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat