R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja16 maja 2018 FACEBOOK | 4287 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość: “Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” – ruszyła przedsprzedaż biletów

Źródło: YouTube

R E K L A M A    B O A R D

“Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” – najnowsza produkcja wytwórni Lucasfilm na ekranach CKF Stylowy od 25 maja. Zobacz, jak młody Han Solo (Alden Ehrenreich) przemierza galaktykę swoim Sokołem Millenium i poznaje Chewbaccę. Kup bilety w przedsprzedaży już dziś i zobacz film jako pierwszy!

W „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” poznasz nieznane wcześniej przygody najsłynniejszego przemytnika w galaktyce!

W czeluściach mrocznego i groźnego przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i poznaje hazardzistę Calrissiana. Tak rodzi się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

W filmie udział biorą: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge i Paul Bettany.

Za reżyserię „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” odpowiada Ron Howard, a producentami są Kathleen Kennedy, Allison Shearmur i Simon Emanuel. Producenci wykonawczy to: Lawrence Kasdan, Jason McGatlin, Phil Lord i Christopher Miller. Scenariusz napisali Lawrence & Jonathan Kasdan. Film „Han Solo. 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Thomas" dnia 16 maja 2018 o godzinie 14:14:14 napisał:
  Let's The Force with you . Jestem zwolennikiem Universum George Lucasa z Markiem Hamillem, Carrie Fisher, Harissonem Fordem i John Prowse. John Prowse zagrał Lorda Vadera (chociaż głosu tej postaci użyczył James Earl Jones) Oczywiście Billy D. Williams jako Lando Carlisson. Przełom lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych to było to coś, kto wtey ogładał to wie o czym mówię.Oglądałem nowe części Star Wars "Przebudzenie mocy" i "Last Jedi" - zaproszenie Marka Hamilla, Harrisona Forda Carrie Fisher to świetny pomysł. Jednak potencjał postaci bohaterów nie został dobrze wykorzystany - zagrali świetnie. Carrie Fisher w Last Jedi zagrała rolę życia zagrała świetnie, świetnie - to mało powiedzianeWidać, że moc G. Lucasa zadziałałaUśmiercenie Snoke - to dobry pomysł - psuł całą fabułę i był kompletnie do niczego niepotrzebny - widać, że twórcy przemyśleli pewne rzeczy i dokonują inwentaryzacji, remanentu i gruntownej przebudowy całej fabuły . Szkoda, że nie ma Harrisona Forda. Dla Fanów starej Sagi, tej prawdziwej - księżniczka Leia Organa będzie w kolejnej części Carrie Fisher zastąpi jej przyjaciółka Meryl Streep. Przewiduję, że Lando Carllison powróci. O spoilerach nie będę się wypowiadał - nie oglądałem
  NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
  1
  0
  R E K L A M A
 • "name" dnia 16 maja 2018 o godzinie 19:41:35 napisał:
  dzisiaj ten kotlet i tak jest przepalony i śmierdzi, nie ma świeżego, Lucas , Carpenter, Scott, Zemeckins - się zestarzeli, zostali wykupieni i następców nie ma
  1
  0
 • "Axial" dnia 16 maja 2018 o godzinie 21:03:42 napisał:
  Jedziem (idziem) tam! @Thomas, dobrze to opisałeś (fan?), ale w oryginale to chyba było "May the Force be with you" ? Ps.Od epizodu V byłem na wszystkich zamojskich premierach...
  0
  0
 • "Axial" dnia 16 maja 2018 o godzinie 21:14:35 napisał:
  ... O kurna! Premiera zamojska godz.12:15, wersja z dubbingiem??? Co... co... to się stanęło??? Ludzie, na którą idziecie? Jak można edytowć posta?
  0
  0
 • "Thomas" dnia 16 maja 2018 o godzinie 22:28:51 napisał:
  Moim zdaniem za Star Wars powinni wziąć się tytani światowego kina Steven Spielberg i James Cameron wraz z George Lucasem to są najwięksi tytani światowego kina. Steven Spielberg to serdeczny przyjaciel Lucasa.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Za poetą Adame...
...ŚMIESZY, TUMANI, PRZESTRASZA......
Józef Bąk
Szczury uciekają z tonącego okrętu. S...
Łojeju,ale było ludzi! Całe mnóstwo,...
:)
Rafałek, jak tam scenic? Bezpieczne prz...
abc
Strata czasu. Nowoczesna powstała w kon...
kornik
Nareszcie w tym Zamościu jest ktoś poz...
obserwator
Lubię tych ludzi, są mili, widoczni i ...
L.
Bzykanie się zaszkodziło....
mieszkaniec
Ta partia jest już skończona...
KL.
Tylko Kornelia na prezydenta Zam!...
kibic
No jak wejdą do Superligi to przebiją ...
do na antyklery...
Taaa. Za to poprzednicy strasznie dbali ...
nikt
"15:00 Bitwa dzienna połączona ze spal...
Anzelm Pokiszka
Łoj Pietrek było trochę spokoju. Kto...
nikt
"przygarniał kocioł garnkowi" - wy wsz...
observer
Sitaniec - Płoskie 1:0. A co na to pose...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny