R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara29 maja 2018 FACEBOOK | 4442 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy ()

Zamość: Goście z Ameryki, sprawy mieszkańców i listy do Rady Miasta

Zamość. Ratusz. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Było miło, muzycznie i kontrowersyjnie – tak w skrócie można podsumować obrady podczas ostatniej sesji Rady Miasta.

Sesja rozpoczęła się od miłego akcentu, bowiem w jej początku udział wzięli goście z partnerskiego miasta z USA, Fountain Hills. Następnie w punkcie poświęconym sprawom mieszkańców artysta Sambor Dudziński w swój oryginalny sposób przywitał się z radnymi i zachęcał ich do współpracy i przywrócenia w Hetmańskim Grodzie festiwalu “Fortalicje”. Do historii przejdzie chyba jego muzyczne pożegnanie z radnymi i życzenia miłych obrad. Więcej zobaczycie w poniższym materiale video.

Ponadto wrócił temat konfliktu w Szkole Podstawowej Nr 4 oraz kwestia budowy pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego, czy też bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w Zamościu.

Sporo kontrowersji wzbudziły dwa listy otwarte skierowane do radnych. Pod pierwszym podpisali się dyrektorzy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, zaś pod drugim m.in. niektórzy przewodniczący zarządów zamojskich  osiedli. Więcej o tej sprawie we fragmentach wczorajszej sesji poniżej.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Tomek" dnia 29 maja 2018 o godzinie 14:51:08 napisał:
  Czy wszyscy inteligentni ludzie już wyjechali z Zamościa ? Naprawdę nie widzicie co się tutaj dzieje ? Jakie metody są stosowane ? Jak się traktuje ludzi ? Zacznijcie myśleć bo jak nic nie zrobicie do jesieni to już będzie upadek i żądne festyny tego nie zmienią.
  9
  3
  R E K L A M A
 • "fosk" dnia 29 maja 2018 o godzinie 15:02:24 napisał:
  Ludziska wstawajcie z letargów i patrzcie co tu się dzieje. Zobaczcie kogo wybraliście na prezydenta
  12
  5
  • "KL." dnia 30 maja 2018 o godzinie 7:14:14 napisał:
   PAW to najlepszy prezydent Zamościa jako miasta-powiatu.
   3
   4
 • "observer" dnia 29 maja 2018 o godzinie 15:40:30 napisał:
  do "foska" - masz rację, ja też nie popieram Dudy.
  4
  4
 • "roadrunner" dnia 29 maja 2018 o godzinie 16:37:20 napisał:
  Gdy uzależniony od krytykowania, szczucia i zakulisowego poszukiwania haków zostanie poddany krytyce, natychmiast tworzy teorię spisku, bo metody działania odwzorowuje umiejscawiając punkt odniesienia we własnym miejscu stania. Do pustych łbów nie dociera (to wielokrotnie udowodniona praktyka), że ludzie myślący dość już mają prowincjonalnego przedstawienia kontuzjowanej trupy amatorskiej. Demokracja płonie, bo ludzie myślący odsyłają ryjące dziki do przynależnego im Zapomnianego Lasu.... Pół roku i "see you na miotły kiju"...
  6
  5
 • "terminator" dnia 30 maja 2018 o godzinie 6:57:45 napisał:
  "Determinacja i fachowość ..." pupili poprzedniej władzy polega na umiejętności trzymania się koryta bez względu na ustrój - jakby ktoś nie wiedział. Dlatego tak zażarcie atakują obecnego PP.
  3
  3
 • "mieszkaniec miasta" dnia 30 maja 2018 o godzinie 7:25:19 napisał:
  Dziwnym trafem ściągają do ratusza wszystkich dyrektorów do podpisania pewnego pisma które samo się napisało. Jak przyszli było już gotowe. Jak można robić takie farsy, szczuć, kombinować. To chyba ta rada jest nad prezydentem, chociaż w tym przypadku to nie wiadomo juz kto jest kim
  2
  1
 • "west" dnia 30 maja 2018 o godzinie 10:03:19 napisał:
  a o jakie pismo chodzi?
  0
  1
 • "observer" dnia 30 maja 2018 o godzinie 12:22:26 napisał:
  do "mieszkańca" - widziałeś, jak szła kolejka dyrektorów? czy tylko szczekasz?
  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
antyklerykał
Ja widzę rolę kleru w społeczeństwie...
eva
Ty lepiej powiedz mi ile dzieci jest mol...
Solfernus
A co tam na plebanii w Wielączy ? Bez z...
Joanna
Ciekawe ilu z nich zostało przeniesiony...
Wielmożny Pan ...
To nie ma już koncertów w podzamojskic...
z_boku
Piszą że dziennik, ale materiału wyst...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny