Sport | Top | ZamośćDaniel Czubara1 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Zamość: Górnik II Łęczna – Hetman 3:3

Jacek Ziarkowski; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Remisem zakończyła się wyprawa Hetmana do Łęcznej. Kibice obejrzeli aż sześć goli.

Zamościanie bardzo szybko objęli prowadzenie. W 7′ Kycko wykonywał rzut wolny. Piłka trafiła do Kanarka a ten strzelił gola. Trzy minuty później gospodarze po szybkim kontrataku dorpowadzili do wyrównania. Autorem bramki był Suchanek.

Po nieco ponad kwadransie gry ponownie prowadził Hetman. Paluch wykorzystał dobre podanie od Kanarka i pokonał Smuga. Na odpowiedź Górnika nie trzeba było długo czekać. Minutę później do wyrównania doprowadził Suchanek, strzelając swojego drugiego gola w tym spotkaniu. W 32′ Kycko próbował zmienić wynik z rzutu wolnego ale bramkarz gospodarzy był na posterunku. W 43′ szansę na objęcie prowadzenia mieli górnicy, ale Dudek wybił piłkę z linii bramkowej.

Po zmianie stron na bramkę Górnika uderzał Solecki, niestety niecelnie. W 63′ Hetman po raz trzeci wyszedł na prowadzenie. Stefański podał do Palucha, a ten po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Swoje szanse mieli dwukrotnie Kanarek oraz Myśliwiecki i ponownie Paluch, ale wszystkie strzały minęły bramkę gospodarzy.

W samej końcówce Otręba sfaulował jednego z zawodników gospodarzy w okolicy pola karnego. Dośrodkowanie na bramkę zamienił Nikola Talimdzioski i wyrównał wynik meczu na 3:3. Chwilę później górnicy mogli nawet rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść ale swoją interwencją Skrzypek uratował Hetmana od porażki.

Remis martwi zważywszy, że Hetman traci kolejne punkty do liderującej IV lidze Stali Kraśnik. Stal wygrała 5:0 z Roztoczem w Szczebrzeszynie i powiększyła swoją przewagę nad Hetmanem.

Hetman: Skrzypek- Kanarek, Dudek, Świech, Daszkiewicz- Myśliwiecki, Solecki (55′ Otręba), Bednara, Kycko, Stefański (85′ Nastałek) – Paluch.

Górnik II: Smug (73′ Amermajster) – Komor, Suchanek, Karbowy, Aftyka, Ilczuk, Szerszeń (83′ Greniuk), Fiedeń, Talimdzioski, Pacek, Skalecki. 

Bramki:

0:1 Kanarek 7′

1:1 Suchanek 10′

1:2 Paluch 27′

2:2 Suchanek 28′

2:3 Paluch 63′

3:3 Talimdzioski 88′

Żółte kartki: KomorSolecki, Kanarek.

 

 

(źródło: kshetman.pl)

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Marek" dnia 1 maja 2018 o godzinie 19:26:50 napisał:
  No to już Hetman awans ma z głowy!!!
  R E K L A M A
  • "kibic" dnia 1 maja 2018 o godzinie 21:14:04 napisał:
   Chyba że Stal nie dostanie licencji.
 • "Kibic lat 80" dnia 1 maja 2018 o godzinie 20:02:29 napisał:
  Lubię święta można pooglądać zamojską piłkę. W Szczebrzeszynie Stał łatwo zdobyła 5 bramek i gdyby nie skopany kibic Stali po meczu byłoby nudno. W Hetmanie było wielu grajków. Wielu z nich dzisiaj na obczyźnie tynkuje, maluje, układa cegły. Nieliczni wciąż kopią. Jak Przemek Gałka. Kopać może każdy ale Przemek dziś pokazał że jak grać to coś z siebie dać. O 10 lat młodsi z językiem na wierzchu szukali cienia, Gałka włączał 4 bieg. Wielki szacunek dla tego z nielicznych ze starej gwardii....
 • "..." dnia 1 maja 2018 o godzinie 20:32:26 napisał:
  No nie wiele potrzeba Ci do szczęścia ... fakt :) To trzeba było się udać "Pod Bażanta" a tam i skopanych i "włączajacych" czwarty bieg czterdziestolatków miał byś więcej.
 • "Kibic lat 80" dnia 1 maja 2018 o godzinie 21:41:37 napisał:
  Ale co oni mają wspólnego z Hetmanem? Twoi koledzy spod bażanta nie wzbudzają u mnie więcej emocji
 • "zamościak" dnia 2 maja 2018 o godzinie 11:24:06 napisał:
  czas pomyśleć o liście transferowej, jak nie chcą ogrywać wychowanków to chociaż kasę odzyskają
 • "mieszkaniec" dnia 2 maja 2018 o godzinie 13:46:21 napisał:
  Hehe ładowanie kasy w ten zespół tylko zasili portfel tym co trzeba, a wyników jak nie było tak nie ma i za pewne nie będzie. IV liga kopaczy bez przyszłości
 • "Czarek to ja" dnia 3 maja 2018 o godzinie 8:22:55 napisał:
  kolejny raz to napisze nikt z osób w klubie nigdy nie grał o awans!!! Dyrektor ?? tylko miał okazje być w hetmanie i tyle, Trener bronił się przed spadkiem z ligi w Avi, Drugi trener tylko Hetman... Nikt tych osób nigdy nie pracował na poziomie trzeciej ligi juz nie wspomne drugiej lub pierwszej
 • "ktoś" dnia 3 maja 2018 o godzinie 12:09:47 napisał:
  Skoro rok temu Chełmianka, w tym roku prawdopodobnie Kraśnik awansuje do III ligi więc chyba przyszła pora by zadać pytanie co w tym klubie jest nie tak. Możliwości jest kilka: - nadmierne "dmuchanie" balonika - z tym zarządem nic więcej poza 2-4 miejsce w IV lidze się nie osiągnie - złe szkolenie młodzieży - itd itd itd Pora zadać pytanie o sens dotowania klubu z publicznych pieniędzy......
 • "cyanide3" dnia 3 maja 2018 o godzinie 13:04:34 napisał:
  "co w tym klubie jest nie tak" Odpowiedź na to pytanie sprowadza się do prostej konstatacji. Należy dać racjonalny czas na budowanie drużyny. Presja, jaką buduje niecierpliwe otoczenie nie sprzyja temu celowi. Racjonalny czas na stworzenie drużyny, która mogłaby zaistnieć na poziomie III ligi, to niestety kilka sezonów. Niestety, sądząc z komentatorzy, mało osób to rozumie. Co do publicznych pieniędzy, oczywiście można wydać na kolejne stowarzyszenie promujące "integrację europejską", inicjatywy porozumień transgranicznych z banderowskim Wołyniem, wspierać agresywne środowiska, ponoć reprezentujące "dzieci niepełnosprawne", festiwal kultury żydowskiej, itp. To kwestia priorytetów, niestety drugiego KADEXU nie widać, a bez wsparcia miasta piłka umrze śmiercią naturalną.
 • "SC" dnia 3 maja 2018 o godzinie 13:45:37 napisał:
  Mówi się tutaj o braku cierpliwości. Ale jak ją mieć grając drugi sezon na piątym poziomie rozgrywkowym. Niektóre drużyny z tej " IV" ligi to normalnie powinny grać w klasie okręgowej ale wina to reformy rozgrywek zapoczątkowanej w 2008 roku. Nie chce usprawiedliwiać tą reformą kolejnego niepowodzenia Hetmana w rozgrywkach bo takim jest brak 1 miejsca w rozgrywkach ale warto zauważyć, że gdybyśmy mieli taki system rozgrywek jak chociaż w latach osiemdziesiątych to Hetman grałby w III lidze i to prawdziwej a nie tylko z nazwy.
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 3 maja 2018 o godzinie 14:55:40 napisał:
  Trzeba utrzymać tą drużynę i trenera na przyszły sezon, uzupełnić skład trzema młodzieżowcami i awans będzie. Zgrali się już przez pół roku i gra wygląda całkiem dobrze. A rewolucja w składzie i budowanie wszystkiego od nowa niczemu nie służy będzie powtórka z tego roku.
 • "zamościak" dnia 3 maja 2018 o godzinie 23:19:11 napisał:
  miasto bogate, da pieniądze na następne transfery, oczywiście pomijając wychowanków Hetmana, klub zamojski ale tylko z nazwy, a taka walka była o reaktywację, to jakiś mutant
 • "no i co?" dnia 5 maja 2018 o godzinie 2:15:39 napisał:
  do "kibic" - tak? trzeba utrzymać drużynę? Armia zaciężna na poziomie IV ligi w 100 tysięcznym mieście z (przepraszam ale kaszel) dwoma wychowankami? Ludzie - nie powiem czym Was pogonić bo dorwaliście się klubiku i "ciepełko" Wam zaszkodziło? To może jeszcze każdemu z piłkarzy samochód, mieszkanie i domek letniskowy? Co tam, jesteśmy frajerzy to dorzućmy jeszcze każdemu po samolocie, willi w kurortach i tak ze 2 no może 3 piękne modelki? Wszak sukces za sukcesem i każdy obiecuje że awans będzie tylko żaden filantrop zamojskiej gały nie wie w którym roku? Kompetencja goni kompetencję, mędrzec goni mędrca a wystarczy na życie prywatne każdego popatrzyć by zrozumieć - dlaczego? Każdy chłop ze wsi powie: jak zasiejesz tak i zbierzesz a u nas sama wieś i siać nikt nie umie - zbierać "potrafi" każdy w tym padole. Jeśli ktoś z kibiców poczuł się urażony to (am :) sory znaczy przepraszam) bo winię tu tylko działaczy i mości trenerów AMSPN bo z wychowankami coś nie w_y(e)_szło :)
 • "..." dnia 5 maja 2018 o godzinie 10:25:19 napisał:
  Czy Ci się to podoba czy nie to AMSPN awansował do trzeciej ligi bez "stranieri" .... wychowankowie wywalczyli awanse. A teraz to chyba Legia w Zamościu szkoli ..... :)
 • "x" dnia 5 maja 2018 o godzinie 11:21:51 napisał:
  No tak AMSPN awansował ale z drugiego miejsca, takie były wtedy zasady wyprzedził ich Lewart Lubartów, i nie było wtedy w IV lidze Chełmianki, Stali Kraśnik, Lublinianki i Tomasovii tylko same wioski, w dzisiejszej IV lidze tamten skład max ósme miejsce by zajął.
 • "..." dnia 5 maja 2018 o godzinie 15:08:48 napisał:
  No fakt ... same poważne piłkarskie ośrodki. Będziesz tłumaczył że Kraśnik, Tomaszów czy Chełm jacyś potentaci ? Marna wymówka. Za rok będziesz truchlał przed Rykami, Żmudzią i Różanką.
 • "no i co?" dnia 7 maja 2018 o godzinie 15:11:42 napisał:
  do "..." może to nie poważne piłkarskie ośrodki jak twierdzisz ale sukcesy mają większe niż POWAŻNY ośrodek amspn - nie sądzisz? Tomasovia w juniorach walczyła o CLJ a amspn - o co? Samo to już pokazuje jak ważna jest kadra szkoleniowa i obecność fachowców. Za 3-4 lata będziemy telepać się przed Tomasovią która naszą "armię zaciężną" wyśle dwucyfrówką do domu. Z tym że koszty utrzymania Tomasovii będą znikome w porównaniu z "pralką" hetmanową. Co do dzisiejszego szkolenia wdrożonego z Legii to jak najbardziej wierzę że za 10- lat może coś z tych młodych adeptów piłki wyjdzie - ale 10 lat niestety będziemy płacić za błędy przeszłości i najmować do grania piłkarzy z Lublina czy Rzeszowa aby walczyć o czołówkę (kaszel) IV ligi w 100 tyś. mieście fachowców. I nie chcę z tobą dywagować na temat budżetów Kraśnika, Tomasovii czy Chełma bo argumentów ci zabraknie. Nie chcę pisać o ilości mieszkańców co przedkłada się na ilość piłkarzy a to dopiero przekłada się na ilość talentów itd itd. Zamość ma jeden problem - tylko jeden - zanim zaczęto szkolić piłkarzy zapomniano o SZKOLENIU trenerów i zostaliśmy 10 lat z tyłu.
 • "..." dnia 7 maja 2018 o godzinie 18:28:27 napisał:
  Czyli które to te sukcesy ? Bo się nie doczytałem. Tomasovia walczyła o CLJ .... i co ? Walczyło wiele drużyn. Skoro w tym i poprzednim sezonie FKS walczy o awans to już ten sukces ? Nie przypominam sobie fety po poprzednim sezonie. Problemem jest to że pseudo reformatorzy zamojskiej piłki chcieliby kogoś tymi swoimi "sukcesami" obarczyć. Nie mamy wychowanków, nie mamy trenerów, nie mamy stadionu, na niektóre mecze nie mamy nawet koszulek .... a mimo to walczymy .... i odnosimy sukcesy .... jak Tomasovia która walczyła o CLJ. Hahhahahah

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z zamoscia
No cóż, szczebrzeszyńsko-zwierzyński...
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat