R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara19 czerwca 2017 FACEBOOK | 4202 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Zamość: Gawkowski i integracja lewicy

Krzysztof Gawkowski; fot. Wikipedia

R E K L A M A    B O A R D

Wiceszef SLD Krzysztof Gawkowski będzie gościem spotkania integracyjnego zamojskiej lewicy, jakie odbędzie się 22 czerwca w hotelu “Renesans”.

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie “Zamość – Nasz Wspólny Dom”.

-22 czerwca o godz. 17.00 w Hotelu Renesans przy ul. Greckiej 6 odbędzie się spotkanie integracyjne zamojskiej lewicy. Celem spotkania jest pogłębienie współpracy i ustalenie dalszych działań, celem pełnej integracji środowisk lewicowych. Wśród zaproszonych gości jest Krzysztof Gawkowski – wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.-poinformował nas Łukasz Kwiatkowski, przewodniczący Stowarzyszenia “Zamość – nasz wspólny dom”, jeden z organizatorów wydarzenia.

Krzysztof Gawkowski to były sekretarz generalny Sojuszu Lewicy Demokratyczne i aktualny wiceprzewodniczący tej partii.

Pochodzi z Wołomina. Jest absolwentem technikum kolejarskiego. W życiorysie ma również słożbę jako ministrant. W młodości pracował, naprawiając telefony komórkowe oraz handlując na warszawskim Jarmarku Europa. Prowadził też firmę reklamową. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, będąc jednocześnie działaczem samorządu studenckiego UW. Działał również w Federacji Młodych Socjaldemokratów. W latach 2007–2008 był wykładowcą prawa administracyjnego w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie. W 2011 roku uzyskał na Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku – stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na podstawie rozprawy pt. “Prawo wyborcze do samorządu terytorialnego w III RP na tle europejskim”. Promotorem jego pracy był prof. Leszek Moczulski. Jest wykładowcą Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Autor powieści kryminalnej “Piętno prawdy” oraz wraz z Leszkiem Millerem wstępu do “Niezbędnika historycznego lewicy”.

W roku 2000 wstąpił do SLD. W wyborach samorządowych w latach 2002 i 2006 wybierany był na funkcję radnego Rady Miejskiej w Wołominie. W wyborach samorządowych w 2010 roku uzyskał mandat radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego IV kadencji (2010–2014). W wyborach parlamentarnych w Polsce w 2011 roku bezskutecznie ubiegał się o mandat poselski z pierwszego miejsca na liście SLD w okręgu wyborczym nr 16 (Płock). Członek władz krajowych SLD, w 2012 został sekretarzem generalnym partii.

Ze strony SLD był odpowiedzialny za negocjacje przeprowadzone w siedzibie OPZZ przed zawarciem koalicji wyborczej Zjednoczona Lewica (zawiązanej przed wyborami parlamentarnymi w 2015 roku przez SLD, TR, PPS, UP oraz Partię Zieloni). W wyborach bezskutecznie ubiegał się o mandat w okręgu wyborczym nr 4 (Bydgoszcz). W grudniu 2015 podczas Krajowej Konwencji SLD został ogłoszony jednym z dziesięciu kandydatów ubiegających się o funkcję przewodniczącego SLD. W wyborach powszechnych w partii zajął trzecie miejsce z poparciem 22 procent. 23 stycznia 2016 przestał piastować funkcję sekretarza generalnego SLD, został natomiast wybrany przez kongres na wiceprzewodniczącego partii.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu organizatorzy proszą o kontakt pod numerami tel. 509 963 094, 509 778 698 lub drogą elektroniczną: l.kwiatkowski.82@gmail.com, diana.sawicka@poczta.onet.pl.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 10.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "mucha" dnia 19 czerwca 2017 o godzinie 14:44:28 napisał:
  W kupie raźniej?. Wam już nic nie pomoże!
  7
  9
  R E K L A M A
 • "Zjednoczona lewica ?" dnia 20 czerwca 2017 o godzinie 15:29:57 napisał:
  Mam nadzieję że tym razem lewica nie da się wykiwać tak jak to miało miejsce w przypadku radnego Nizioła . A tak swoją drogą ciekawe czy radny ten będzie dalej mydlił oczy lewicy i ich kosztem uprawiał swoje gierki. Wierzę że na tym spotkaniu lewica jednoznacznie odetnie się od takich postaw
  6
  3
 • "Anonim" dnia 20 czerwca 2017 o godzinie 18:16:17 napisał:
  nie bardzo sobie mogę wyobrazić jak w ogóle radny Nizioł mógłby uczestniczyć w tym spotkaniu
  7
  0
 • "Franciszek" dnia 20 czerwca 2017 o godzinie 19:25:21 napisał:
  Dajcie już spokój radnemu Niziołowi, gdzie jest napisane, że w ogóle będzie startował?
  3
  3
 • "Zjednoczona lewica ?" dnia 20 czerwca 2017 o godzinie 21:30:55 napisał:
  A kto tu mówi o startowaniu w wyborach
  2
  1
 • "Franciszek" dnia 20 czerwca 2017 o godzinie 23:32:45 napisał:
  W pierwszym wpisie "Zjednoczona lewica ?" sugeruje jakieś gierki radnego, trudno stwierdzić, czy były to gierki natomiast jedno jest pewne, że sugestia dotyczy poprzednich wyborów a kontekst wypowiedzi wyraźnie wskazuje na najbliższe wybory 2018r. Dobra rada – trzeba czytać co się pisze.
  1
  1
 • "Anonim" dnia 20 czerwca 2017 o godzinie 23:59:35 napisał:
  Franciszku proszę nie męcz się bo widzę że to dla ciebie za trudne i dlatego już się pogubiłeś
  0
  0
 • "Franciszek" dnia 21 czerwca 2017 o godzinie 18:14:17 napisał:
  I to jest cała Twoja mądrość? tylko pogratulować.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 22 czerwca 2017 o godzinie 10:03:23 napisał:
  A nie mówiłem Franciszku , ze niczego nie zrozumiałeś.......... Sam widzisz , że to cię przerasta.
  0
  0
 • "Normals" dnia 25 czerwca 2017 o godzinie 0:43:29 napisał:
  @"Anonim" To, co ja rozumiem w odniesieniu do pełnego kontekstu zagadnienia „nie mieści się w głowie przeciętnemu cieciowi” zarówno objawionemu jak również "anonimowemu". Twój komentarz tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że kompletnie nie rozumiesz sytuacji i jesteś odległy od realiów. Jakie są przedbiegi i w jakiej konfiguracji będą odbywały się spotkania w obozie lewicy przed wyborami to się Tobie jeszcze nie śni a ja już odczytuję na bieżąco te przedbiegi. Natomiast, jeśli chodzi o Ciebie – pozostań sobie w swoim zaciemnionym światku razem z naiwnym pojmowaniem otaczającej rzeczywistości.
  1
  0
  R E K L A M A
 • "Franciszek" dnia 25 czerwca 2017 o godzinie 8:14:54 napisał:
  @"Normals" - bardzo dobrze to ująłeś. Są ludzie i wypowiadają się oni również na tym forum, którzy lubią zaciemniać rzeczywistość nawet wtedy, kiedy wszystko jest jasne i czytelne. Wpisy osoby o nicku "Anonim" ewidentnie odwracają uwagę od istoty rzeczy tj.od tego, co zaproponuje na najbliższe wybory miejscowe środowisko lewicowe. On sam tego nie rozumie lub udaje, że nie rozumie, choć imputuje to innym - jednak już niebawem się okaże, kto, gdzie i w jakim spotkaniu mógłby chcieć czy mieć interes uczestniczyć.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Kierowca 15 minut temu
No to będzie wesoło. :D Ktoś chyba ...
Zamościanka
Gratuluję uczniom, p. Dorocie Kowalczyk...
Luks
Po co tam Rondo???? Przecież to tylko s...
ad111
Oj, przez jakiś czas będą dzwony prze...
POdPIS
ja mogę wypromować "żulię" za darmo ...
Name
Niech wokół tego ronda-skrzyż...
magnar
Wybory rozstrzygną się między obecnym...
J.
Kandydatem N. na prezydenta Zam będzie ...
Do Mirka
Bo redaktor nic nie wie. Powiela to samo...
Mirek
Czyli nic nie wiadomo, ale artykuł se w...
ad111
Bo przecież "Żadne krzyki i płacze na...
K.
Najlepszym kandydatem był, jest i będ...
yeah
Różnica między J.Piłsudskim a R.Luks...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny