R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany12 listopada 2017 FACEBOOK | 4461 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Zamość: Garaż dla Tomasza

Fot. materiał nadesłany
R E K L A M A    B O A R D

Na wracającego w piątek ze szkoły specjalnej Tomasza czekała miła niespodzianka obwiązana kokardą.


Wraz z radnymi, przedstawicielami wspólnoty mieszkaniowej i mieszkańcami osiedla na jego powrót szczególnie tego dnia czekała jego mama. Tomasz oficjalnie dostał klucz i pierwszy raz odwiązując wstążki otworzył drzwi do swojego garażu. Był bardzo szczęśliwy.
Tomasz wraz z mamą mieszka w bloku, w niewielkim mieszkaniu. Pomimo trudności życiowych i upośledzenia syna, mając tak świetną mamę, wspólnie starają się razem iść przez życie z uśmiechem. Kilka miesięcy temu Tomasz z PCK dostał trójkołowy rower, którego nie ma możliwości wnosić do mieszkania. Rower waży blisko 100kg. Na początku nie było chętnych do pomocy. Sprawę przejęło trzech radnych, którzy wyrazili chęć zbudowania wiaty ze swoich prywatnych pieniędzy. Szukali miejsca do jej postawienia. Na dwóch spotkaniach z radnymi Rafał Zwolak, Marta Pfeifer i Adam Kutyła, wspólnota wyraziła chęć pomocy i zbudowania małej wiatki obok nowego placu zabaw. W tej sprawie została podjęta uchwała wspólnoty mieszkaniowej.

Małe rzeczy a cieszą! Co dla jednych jest drobnostką, dla innych może być częścią życia. Warto więc pomagać potrzebującym.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "xyz" dnia 12 listopada 2017 o godzinie 13:21:24 napisał:
  Brawo!!! Super akcja!
  11
  2
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 12 listopada 2017 o godzinie 14:07:13 napisał:
  No tak, tu prywatne pieniądze na szczytny cel i brawo i chwała Darczyńcom za to. A z drugiej strony miliony z publicznych pieniedzy na prywatne budyneczki http://roztocze.net/zamosc-trwa-remont-kosciola-oo-franciszkanow-foto/#comment-67610 Czy ktoś w końcu pomyśli i znajdzie proporcje oraz priorytety? Najważnieszy jest człowiek i tego nie można podwazyć żadną ideologią, religią, czy też nawiedzdeniem. Niech kasa publiczna będzie wydawana w końcu na potrzeby egzystencjalne ludzi w potrzebiue, a nie dla tych co i tak mają za dużo, a jeszcze chcą więcej...
  13
  8
 • "gośka_lubelska" dnia 12 listopada 2017 o godzinie 15:36:51 napisał:
  jestem ciekawa kiedy się zacznie komentowanie że radny Zwolak jest zły ;) Panie radny kolejny dobry przykład w kierunku ludzi, kolejna dobra postawa.
  11
  4
 • "Ble ble ble" dnia 12 listopada 2017 o godzinie 16:24:21 napisał:
  Tekst nadesłany - czysta propaganda. A komuch AD także tutaj musiał nasrać. Musiał
  6
  6
 • "EQmen" dnia 12 listopada 2017 o godzinie 19:21:10 napisał:
  Garaż stoi gratis - teraz mu go opdatkują?
  2
  1
 • "zmc26" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 8:27:06 napisał:
  Fajnie że się doczekał tej wiaty , ale informacja troche nie do końca napisana poprawnie moim zdaniem.. "kilka miesięcy" ..to znaczy ile? bo ja mieszkałam na tamtym osiedly 1,5 roku temu i ten rower już on miał.. wiem czepianie się - ale nie lubie nie rzetelnych informacji, ale za samą akcję brawo ;) w miejsce śmietnika powstała wiata na rower który naprawdę dużo waży - z pewnością ułatwi to życie im:)
  3
  2
 • "Marco Polo" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 13:23:09 napisał:
  Dobra inicjatywa,popieram! Ale kto wymyślił rower dla niepełnosprawnych,który waży blisko 100kg??? Są motocykle,które ważą mniej.
  2
  1
 • "por.zUbek" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 15:27:26 napisał:
  Po tej sesji zdjęciowej to wymieńcie od razu zamek w garażu chłopakowi, bo funkcjonariusze nawet włamania po zamku nie stwierdzą ...
  2
  0
 • "Pr" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 21:38:32 napisał:
  Jeden szczegół - wiata stoi na gruncie miejskim i jakoś nikt nie zauważył, że miasto za darmo dało teren. Nie twierdzę, że powinno za to kasować, ale inni płacą za miejsce na wyłączność. Po prostu warto zauważyć dobra ale po stronie miasta. I tyle.
  2
  0
 • "@pr" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 10:41:22 napisał:
  Za darmo? uchwałą Rady czy decyzją urzędnika? może jakieś szczegóły?
  0
  0
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Q
K. status prawny kamienic jest raczej ur...
K. 6 minut temu
Znacjonalizować, doprowadzić do ruiny,...
Marian 9 minut temu
Oj Marta... Zamoyski sprzedał pięć ra...
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
maria
A w tle podczas wypowiedzi wojewody to j...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny