R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara7 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy ()

Zamość: Galeria 77 – wielkie otwarcie [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Wystawami „Abstrakcja liryczna – malarstwo Anity Grobelak” i  „Podwórkowe opowieści – fotografia Joanny Sidorowicz” zainaugurowała swoją działalność Galeria 77 & Centrum Rozwoju. Nowe miejsce na kulturalnej mapie Zamościa znajduje się na Starym Mieście w murach Hotelu 77. Zapraszamy do naszej fotorelacji z wydarzenia.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Mirek" dnia 7 kwietnia 2018 o godzinie 21:13:01 napisał:
  Bardzo słabe zdjęcia. Zainwestujcie w sprzęt i profesjonalnych fotografów.
  9
  2
  R E K L A M A
  • "Kurwion" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 0:41:26 napisał:
   Ech ty specjalisto od boleści ;)
   2
   2
  • "Tomek" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 9:02:29 napisał:
   Potwierdzam. Bardzo słabe zdjęcia.
   6
   1
 • "Daniel Czubara" dnia 7 kwietnia 2018 o godzinie 22:03:17 napisał:
  Dziękuję za rady może wybiorę się na jakiś kurs i niedługo otrzymam od pana pochwałę.
  3
  5
 • "Don Kichot" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 0:48:06 napisał:
  Panie Danielu świetne zdjecia. Dziekujemy że Pan się pojawil.
  4
  3
 • "Kornelia" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 8:50:06 napisał:
  Dowiem się dlaczego został usunięty komentarz dotyczący Kornelii?
  3
  1
 • "PO" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 11:12:04 napisał:
  Pan Borys Budka, minister sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska w Zamościu? Nikt nie informował, że wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej odwiedzi Zamość.
  4
  0
 • "Kornelia" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 21:11:15 napisał:
  Panie redaktorze, odpowie Pan dlaczego skasował moje pytanie w sprawie posłanki Kornelii Wróblewskiej? Widzuskem też ze zniknęło kilkanaście innych postów, także posty Pana pisane pod pseudo „do redakcji” i jako Daniel Czubara. Porobiłem zdjęcia przed usunięciem i nadal czekam na odpowiedź.
  4
  0
 • "Daniel Czubara" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 22:17:41 napisał:
  @Kornelia, czy raczej proszę pana, bo używa pan rodzaju męskiego. Pytania nie skasowałem tylko po prostu uzyskało ono krytyczną ilość zgłoszeń. Co do usuniętych wpisów, o których pan pisze sprawa jest trochę dłuższa. Prawie dziesięć lat w zawodzie wyrobiło we mnie swego rodzaju odporność na krytykę i hejt, rzekłbym znieczulicę. Inaczej jest w przypadku moich bliskich - znajomych, przyjaciół, rodziny, którzy mają nieco większą wrażliwość na wszelkiego rodzaju krytykę i ataki, za co mogliby skoczyć do gardeł w mojej obronie - stąd te komentarze. Doceniam to, choć nie pochwalam, bo obierając zawód dziennikarza liczyłem się z tym. Z powodu użycia przeglądarki, z której często korzystam doszło również do publikacji komentarzy pod moim nazwiskiem - zaznaczam jednak, że bez mojej wiedzy.Sytuacja taka już nigdy nie będzie mieć miejsca. W związku z tym, że taka dyskusja była bezcelowa i prowadziła do zwykłej kłótni, która nie licuje z kulturalnym tematem jakim jest otwarcie Galerii 77 odesłałem tę dyskusję w niebyt. Za zaistniałą sytuację mogę jedynie szczerze przeprosić i obiecać, że się więcej nie powtórzy. Nadmienię przy tym iż podjąłem już działania mające na celu zmianę formuły komentarzy w roztocze.net i niedługo przedstawię rozwiązania Czytelnikom. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.
  2
  1
 • "kuku" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 10:34:11 napisał:
  Zerżneli pomysł z Arte.Żałosne....
  1
  0
 • "fachowiec" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 10:37:00 napisał:
  Sorry a Zwolak tam nie pasuje.Znawcą kultury chyba nie jest ?
  1
  0
  • "B.N." dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 15:43:22 napisał:
   Pasuje, pasuje. Jest znafco osiołów.
   2
   0
   R E K L A M A
 • "observer" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 18:33:19 napisał:
  popatrzcie - jak to łatwo z wernisażu stworzyć imprezę quasi-polityczną....
  5
  0
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny