R E K L A M A

Z I P

Galerie | Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara7 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Galeria 77 – wielkie otwarcie [FOTO]

Fot. Daniel Czubara

Wystawami „Abstrakcja liryczna – malarstwo Anity Grobelak” i  „Podwórkowe opowieści – fotografia Joanny Sidorowicz” zainaugurowała swoją działalność Galeria 77 & Centrum Rozwoju. Nowe miejsce na kulturalnej mapie Zamościa znajduje się na Starym Mieście w murach Hotelu 77. Zapraszamy do naszej fotorelacji z wydarzenia.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Mirek" dnia 7 kwietnia 2018 o godzinie 21:13:01 napisał:
  Bardzo słabe zdjęcia. Zainwestujcie w sprzęt i profesjonalnych fotografów.
  R E K L A M A
  • "Kurwion" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 0:41:26 napisał:
   Ech ty specjalisto od boleści ;)
  • "Tomek" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 9:02:29 napisał:
   Potwierdzam. Bardzo słabe zdjęcia.
 • "Daniel Czubara" dnia 7 kwietnia 2018 o godzinie 22:03:17 napisał:
  Dziękuję za rady może wybiorę się na jakiś kurs i niedługo otrzymam od pana pochwałę.
 • "Don Kichot" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 0:48:06 napisał:
  Panie Danielu świetne zdjecia. Dziekujemy że Pan się pojawil.
 • "Kornelia" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 8:50:06 napisał:
  Dowiem się dlaczego został usunięty komentarz dotyczący Kornelii?
 • "PO" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 11:12:04 napisał:
  Pan Borys Budka, minister sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska w Zamościu? Nikt nie informował, że wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej odwiedzi Zamość.
 • "Kornelia" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 21:11:15 napisał:
  Panie redaktorze, odpowie Pan dlaczego skasował moje pytanie w sprawie posłanki Kornelii Wróblewskiej? Widzuskem też ze zniknęło kilkanaście innych postów, także posty Pana pisane pod pseudo „do redakcji” i jako Daniel Czubara. Porobiłem zdjęcia przed usunięciem i nadal czekam na odpowiedź.
 • "Daniel Czubara" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 22:17:41 napisał:
  @Kornelia, czy raczej proszę pana, bo używa pan rodzaju męskiego. Pytania nie skasowałem tylko po prostu uzyskało ono krytyczną ilość zgłoszeń. Co do usuniętych wpisów, o których pan pisze sprawa jest trochę dłuższa. Prawie dziesięć lat w zawodzie wyrobiło we mnie swego rodzaju odporność na krytykę i hejt, rzekłbym znieczulicę. Inaczej jest w przypadku moich bliskich - znajomych, przyjaciół, rodziny, którzy mają nieco większą wrażliwość na wszelkiego rodzaju krytykę i ataki, za co mogliby skoczyć do gardeł w mojej obronie - stąd te komentarze. Doceniam to, choć nie pochwalam, bo obierając zawód dziennikarza liczyłem się z tym. Z powodu użycia przeglądarki, z której często korzystam doszło również do publikacji komentarzy pod moim nazwiskiem - zaznaczam jednak, że bez mojej wiedzy.Sytuacja taka już nigdy nie będzie mieć miejsca. W związku z tym, że taka dyskusja była bezcelowa i prowadziła do zwykłej kłótni, która nie licuje z kulturalnym tematem jakim jest otwarcie Galerii 77 odesłałem tę dyskusję w niebyt. Za zaistniałą sytuację mogę jedynie szczerze przeprosić i obiecać, że się więcej nie powtórzy. Nadmienię przy tym iż podjąłem już działania mające na celu zmianę formuły komentarzy w roztocze.net i niedługo przedstawię rozwiązania Czytelnikom. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.
 • "kuku" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 10:34:11 napisał:
  Zerżneli pomysł z Arte.Żałosne....
 • "fachowiec" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 10:37:00 napisał:
  Sorry a Zwolak tam nie pasuje.Znawcą kultury chyba nie jest ?
  • "B.N." dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 15:43:22 napisał:
   Pasuje, pasuje. Jest znafco osiołów.
   R E K L A M A
 • "observer" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 18:33:19 napisał:
  popatrzcie - jak to łatwo z wernisażu stworzyć imprezę quasi-polityczną....
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny