Galerie | Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja9 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Festiwal Sportu Dla Rodziny [ZDJĘCIA]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Dmuchane zamki, rowery wodne, kajaki, pokazy pierwszej pomocy, występy taneczne i wokalne, konkurencje sprawnościowe, akrobatyka, nauka podstaw gry w piłkę ręczną i nie tylko – to wszystko działo się podczas Festiwalu Sportu Dla Rodziny zorganizowanego przez MKS Padwa Zamość i partnerów klubu w zamojskim Parku Miejskim.

Poniżej prezentujemy fotorelację z wydarzenia.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Mieszkanka" dnia 9 czerwca 2019 o godzinie 17:32:38 napisał:
  Czy będzie relacja z Marszu dla Rodziny?
  R E K L A M A
 • "Elżbieta" dnia 9 czerwca 2019 o godzinie 17:36:51 napisał:
  Proszę o natychmiastowe usunięcie zdjęcia mojego dziecka. Nie wyrażałam zgody na publikacje wizerunku mojego dziecka.
  • "hmm" dnia 10 czerwca 2019 o godzinie 9:27:33 napisał:
   az takie brzydkie ze sie go wstydzisz?
  • "Elżbieta" dnia 10 czerwca 2019 o godzinie 10:57:44 napisał:
   G* ci do tego czy ładne, czy brzydkie. Redakcja nie zareagowała na moją prośbę, dlatego spotkamy się w sądzie. Pozdrawiam.

   OD REDAKCJI: Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia, wciąż czekamy na wiadomość e-mail, telefon lub kontakt osobisty. Jeśli sprawa została zgłoszona do sądu, czekamy na pismo z sądu. Po otrzymaniu zgłoszenia, wskazane w nim zdjęcie zostanie natychmiast usunięte.
  • "Elżbieta" dnia 10 czerwca 2019 o godzinie 14:25:02 napisał:
   Szanowna redakcjo, dziękuję za odpowiedź, została ona zarchiwizowana. Informuję, że nie mam obowiązku przychodzić osobiście do redakcji lub pisać do państwa wiadomości e-mail. Za to państwo mieliście obowiązek uzyskać zgodę na publikacje wizerunku dziecka jeszcze przed publikacją, mówi o tym art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Czytamy w nim, że „rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej”, przy czym publikowanie wizerunku dziecka wymaga zgody rodziców lub opiekunów prawnych. Ponadto: "Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku nie może być dorozumiana". Przykładowo, brak protestu ze strony osoby sportretowanej na zdjęciu (lub rodziców dziecka) nie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie wizerunku. Zgodnie z sugestią radcy prawnego, wyznaczam państwu czas do końca 10 czerwca 2019 (godz 23:59).

   OD REDAKCJI: Przywołany artykuł informuje jednocześnie że zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
   Ponadto regulamin Festiwalu Sportu Dla Rodziny, którego organizatorem był MKS Padwa Zamość mówi, że udział w imprezie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku. Regulamin był dostępny i każdy mógł się z nim zapoznać.
   Chętnie jednak usuniemy zdjęcie, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Prosimy o wskazanie zdjęcia w komentarzu, jeśli nie osobiście ani poprzez wiadomość e-mail. Wskazanie zdjęcia jest niezbędne do jego usunięcia, można to zrobić poprzez podanie numeru np. DSC01679, można też wskazać trzecie od lewej piąty rząd od góry itd. brak wskazania zdjęcia uniemożliwia jego usunięcie.
  • "ech" dnia 10 czerwca 2019 o godzinie 20:45:58 napisał:
   skoro nawet nie napisala o jakie które zdjecie chodzi to jak redakcja ma je usunąć, redakcja nie zna wszystkich dzieci w Zamosciu i ich maDek to pewnie nie wie o które dziecko chodzi,
  • "hihihi" dnia 12 czerwca 2019 o godzinie 13:23:09 napisał:
   ja tam siedze w domu, wtedy nie zrobia mi zadnego zdjęcia :D, najlepszy sposób to nie chodzic na takie imprezy
 • "zaskoczony" dnia 11 czerwca 2019 o godzinie 4:11:41 napisał:
  ach szkoda ze nic o tym nie wiedziałem, były gdzies na portalach zapowiedzi tego wydarzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018