Sport | Zamośćtekst nadesłany21 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Festiwal Piłki Ręcznej Chłopców

uczestnicy
R E K L A M A    B O A R D

Dobiegły końca 2 turnieje piłki ręcznej zorganizowane w ramach Zamojskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców przez Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” w Zamościu.

W dniach 7-9 wrzesień 2018 roku rozgrywany był „Turniej Piłki Ręcznej Chłopców „O Buławę Hetmańską”.

W kategorii wiekowej młodzik najlepsza okazała się drużyna ZTR Zaporoże. Nas miejscu drugim uplasował się zespół KS VIVE I Kielce, zaś trzecie miejsce na podium zajęła drużyna AZS UMCS LUBLIN.

Wśród juniorów najlepsza okazała się drużyna z Podkarpacia – SPR Stal Mielec. Drugie miejsce na podium wywalczył zespół KS VIVE Kielce, zaś tuż za podium uplasował się zespół KS AZOTY Puławy.

W dniach 14-16 wrzesień 2018 roku rozegrany został Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych „Zamość CUP 2018”.

Miejsce pierwsze w tej kategorii wiekowej wywalczył zespół MKS Padwa I Zamość. Na miejscu drugim uplasował się zespół KS VIVE Kielce a trzecie miejsce zajęła drużyna ZTR Zaporoże.

Przyznawano nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, zawodnika oraz króla strzelców w każdej kategorii wiekowej. W poszczególnych zespołach wyłoniono najlepszych zawodników turnieju.

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Województwa Lubelskiego oraz Miasta Zamość.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman 21 minut temu
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam 32 minuty temu
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018