Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja4 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Ewa Chce Spać na Bastionie

Zamość Bastion VII. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Jutro w ramach Letniego Kina na Bastionie będzie można zobaczyć polski film fabularny zrealizowany w 1957 roku, Ewa Chce Spać (komedia). Na pokaz filmu w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego zapraszamy na plateau bastionu VII.

Gdyby jednak pogoda nie dopisała projekcja zostanie przeniesiona do Kazamaty. Jeśli jesteś „zmarzluchem” weź ze sobą koc.

Godzina 21:00. Zapraszamy!

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ewa, wredota z Tomaszowa" dnia 4 lipca 2018 o godzinie 23:20:33 napisał:
  ale mi się wcale nie chce spać
  R E K L A M A
 • "." dnia 5 lipca 2018 o godzinie 10:50:17 napisał:
  Pomysł wyświetlania starych dobrych filmów - powinien być podtrzymany np. w w sali studyjnej CKF Stylowy poza sezonem.
 • "Dawny widz" dnia 5 lipca 2018 o godzinie 12:08:12 napisał:
  Na plakacie widzę TVK Zamość. Gdzie obecnie można oglądać telewizję kablową? Z kablówki zniknęła, a na stronie brak jakichkolwiek informacji. Proszę o pomoc.
  • "zdziwiony" dnia 5 lipca 2018 o godzinie 20:23:19 napisał:
   niektórym ludziom nalezaloby wytoczyc proces...myślenia, naprawde tak ciezko wpisac na stronie google? pierwszy link, a moze trzeba instrukcje jak uzywac google?
  • "Widz" dnia 5 lipca 2018 o godzinie 20:29:28 napisał:
   Nie odsyłaj mnie do google. Tam na pierwszym miejscu jest jakiś portal zamojska.pl. A ja pytam, w której kablówce można oglądać telewizję kablową.
 • "brawo" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 11:29:10 napisał:
  a jednak umiesz korzystac z google, z czytaniem gze zrozumieniem gorzej :P no wlasnie to jest zamojska pl teraz, google prawde ci powie :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
22 minuty temu
Najgorszy kandydat,najbardziej leniwy o ...
Damian_zmc
W mojej ocenie to żałośni są radni k...
Roman
Lubię czytać komentarze oburzonych rad...
Wiosna
Wysokość diet samorządowców, w formi...
Dorota
Mam pytanie; ponieważ kandydaci do PE b...
prawnik
Dlaczego angielski? Przecież tłumacze ...
Mieszkaniec
Funkcja radnego to jest społeczna inicj...
observer
obniżenie wysokości diet - to uchwała...
Roman
Radni myśleli, że na pierwszej sesji, ...
Maja
A gdzie radni Stowarzyszenia ? Nie ma ic...
jan III
Dla mnie najgorszy kandydat. Dla Zamośc...
BB
"ORMo", Musiałeś dużo chorować w szk...
TORRES20400
@"z_boku"; też z sentymentem wspominam ...
z_boku
@"Torres20400" - pamiętam czasy kiedy m...
TORRES20400
@"z_boku"; No co Ty. Jak idę kupować b...
men
PROPAGANDA PRL Szebrzeszyn nie posiada l...
z_boku
Bez pół litra nie rozbieriosz.......
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018