R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara12 lipca 2017

Zamość: “Europo, co dalej?” – spotkanie z europosłem Mirosławem Piotrowskim

Prof. Mirosław Piotrowski; fot. Wikipedia

R E K L A M A    B O A R D

Łowca unijnych absurdów, europoseł Mirosław Piotrowski spotka się w najbliższą niedzielę z mieszkańcami Zamościa.

Prof. Mirosław Piotrowski spotka się z zamościanami w niedzielę o godz. 13.30 w sali Consulatus, w ratuszu miejskim. Wygłosi również wykład “Europo co dalej”.

Prof. Piotrowski w 2004, otrzymawszy 48 365 głosów, został posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia Ligi Polskich Rodzin z okręgu obejmującego województwo lubelskie, brał udział w pracach Komisji Spraw Zagranicznych i Komisji ds. Rozwoju Regionalnego. Rozpoczął organizowanie corocznego konkursu na największy absurd prawny uchwalony przez Unię Europejską. Należał do frakcji Niepodległość i Demokracja, z której w grudniu 2006 przeszedł do Unii na rzecz Europy Narodów (rezygnując też z działalności w LPR). W 2009 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, uzyskując 84 904 głosy. W VII kadencji został członkiem grupy Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy. Nie przystąpił do PiS, a w styczniu 2012 opuścił delegację tej partii w PE. W 2014 został jednak ponownie jej kandydatem, z powodzeniem ubiegając się o poselską reelekcję z wynikiem ponad 73 tys. głosów. Niespełna cztery miesiące po wyborach, podobnie jak w poprzedniej kadencji, wystąpił z delegacji PiS.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "znudzony" dnia 12 lipca 2017 o godzinie 10:47:45 napisał:
  Niezły skoczek z tego pana profesora . Skacze "z kwiatka na kwiatek" w zależności od koniunktury. Takie postawy zwykliśmy nazywać karierowiczostwem . Jeśli pan radny jest łowcą unijnych absurdów to najpierw powinien sam popatrzeć w lustro a następnie wygłosić wykład "jak skutecznie zrobić z wyborcy balona" . Ciekawe z jakiej opcji tym razem pan profesor wystartuje do Parlamentu Europejskiego, bo że to uczyni to raczej pewne ( nie bez powodu uaktywnia się właśnie teraz )
  7
  1
 • R E K L A M A
 • "klangor" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 10:40:47 napisał:
  Po co temu pieszczochowi i pupilkowi Ojca Dyrektora partia? Ojciec wystarczy....
  3
  1
 • "Thomas" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 19:08:02 napisał:
  Serdecznie mam dosyć wysłuchiwania jaka to Europa jest zła. To, że UE przypomina bal na Titanicu to doskonale wiemy, doskonale wiemy, że UE do jakiej wstąpimy już nie będzie. A ten byt co się wyłoni, to będzie jakby nową UE w której nasz kraj będzie w drugiej lub trzeciej prędkości - i powstanie pewien paradkos jesteśmy w UE a zarazem nie jesteśmy, Pytanie tylko co dalej? O tych absurdach należy mówić na forum PE, czy w komisjach. Z takiego mówienia nic nie wynika.
  3
  0
 • "Thomas" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 19:08:38 napisał:
  wstąpiliśmy (errata)
  0
  0
 • "Jeden z absurdów unijnych" dnia 14 lipca 2017 o godzinie 16:04:57 napisał:
  Jednym z celów uchwycenia panowania nad językiem jest pozbawienie pierwotnego znaczenia pojęć – i tak zwane „małżeństwa jednopłciowe” są znakomitą ilustracją tej metody. Zgodnie z logiką dwuwartościową, mamy do czynienia z prawdą i fałszem, z normą i dewiacją. Z tego punktu widzenia „małżeństwo jednopłciowe” jest kompletnym nonsensem, mniej więcej takim, jak „żonaty kawaler”. Nie ma takiego zwierzęcia, bo małżeństwo różni się w sposób istotny od związków jednopłciowych. Celem małżeństwa jest założenie rodziny, to znaczy – wydanie na świat potomstwa. Chociaż zdarzają się wyjątki, to zasada jest właśnie taka.
  1
  0
 • "cd." dnia 14 lipca 2017 o godzinie 16:07:46 napisał:
  Natomiast zasadniczym celem związków jednopłciowych jest świadczenie sobie nawzajem usług seksualnych – bo przecież dobór par następuje według kryterium seksualnych upodobań. W tej sytuacji nazywanie takich związków „małżeństwami” jest celowym wprowadzaniem chaosu pojęciowego, w którego następstwie nikt już nie będzie wiedział, co konkretnie jakie pojęcie oznacza. Tymczasem precyzja języka, która służy precyzyjnemu wyrażaniu myśli, jest wielkim dorobkiem cywilizacji łacińskiej, w której łonie rozwinął się taki fenomen, jak nauka, to znaczy – systematyczne poszukiwanie prawdy połączone z nieustannym weryfikowaniem uzyskanych rezultatów.
  1
  0
 • "Trup Nieboszczyk" dnia 17 lipca 2017 o godzinie 19:25:48 napisał:
  Unia Europejska przekształca się w w super Państwo. Trwa rozkład UE, kurtyna opadła.
  1
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

kibic 2 minuty temu
Buty wojskowe mógł mieć bezpłatnie, ...
ad111 8 minut temu
Przejechała człowieka na pasach......
antyklerykał
@"wiolączela story", jak jesteś napraw...
antyklerykał
No to jeszcze kilka cytatów: "Religia t...
Thomas
Kim i kto to jest ta pani co ona takiego...
Thomas
Wypadałoby złożyć najszczersze kondo...
Szacunek
Jako jedyni w Zamościu nie uszanowaliś...
Tekst nadeslany
Nawet 10 lat - a Magorzata L. _...
Andrzej Fan
Wyrazy głębokiego współczucia......
wiolączela sto...
@ antyklerykał - Pani w przedszkolu: Ja...
Antykomuch
to do jakiej szkoły uczęszcza ten zawo...
antyklerykał
Coś tam zacytowałeś i myślisz, że c...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny