Prawo i Biznes | ZamośćRedakcja26 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Emultimax z Gazelą Biznesu

Fot. materiał nadesłany

Zamojska firma Emultimax.pl otrzymała prestiżową nagrodę „Gazelę Biznesu”.

Emultimax.pl (a dokładniej: P.W. Multimax Damian Chwiejczak) z siedzibą w Zamościu znalazła się wśród najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm jaki w swoim zestawieniu za 2017 rok zgromadził dziennik Puls Biznesu. Firma uplasowała się się na 16. miejscu w województwie lubelskim na 163 firm (400. miejsce  w rankingu ogólnopolskim). 

Prestiżowe „Gazele Biznesu” to nagrody przyznawane firmom dobrze zarządzanym, uczciwym i cieszących się dobrą kondycją finansową. Ponadto tytuł „Gazeli Biznesu” uwiarygadnia spółkę m.in. w relacjach z partnerami biznesowymi. O przyznaniu tytułu nie decyduje jury, a wyniki finansowe przedsiębiorstwa z ostatnich trzech lat.

Fot. materiał nadesłany
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Marcin" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 8:22:27 napisał:
  Gratulacje dla p.Chwiejczaka i całej firmy
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 11:38:23 napisał:
  Wczoraj pisaliście o starym szpitalu, że był na 99 miejscu i pojawiło się wielkie zdjęcie na głównej stronie, fanfary i oklaski. A tu co, dzis male foto a firma na 16 miejscu czyli dużo wyżej niż szpital. Ktos sprawdza te informacje zanim je opublikuje? Napiszcie o wszystkich zamojskich firmach, które zostały wyróżnione, bo było ich więcej...
 • "magnar" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 11:46:25 napisał:
  @Anonim akurat w tym miejscu muszę stwierdzić, że redakcja postępuje bardzo mądrze. Taki artykuł to forma promocji dla firmy, a za promocję należy płacić. Za darmo mozesz dostać łomot na mieście.
 • "ad111" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 14:35:50 napisał:
  A promowanie Orszaków, Misztala, Dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego w Zamościu, itd. odbywa się zupełnie za friko i co...? :)
 • "ZMC" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 16:10:03 napisał:
  Brawo! Tak trzymać!
 • "magnar" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 16:31:11 napisał:
  @ad111 - to wynika z niezależnej polityki redakcji jakie tematy wybiera, o czym pisze i nad czym bierze patronat. Chcesz by Czubara i spółka pisali o tym co Ty chcesz i jak chcesz nic trudnego - kup całe Roztocze :)
 • "ad111" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 17:38:28 napisał:
  Zarzucasz mi "chciejstwo" czegoś o czym nawet nie pomyślałem, ale to już Twój problem w jakim świecie żyjesz.
 • "Chimoridan" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 18:05:43 napisał:
  Brawo dla firmy Emultimax. Kojarzę firmę w banerów koło statoila. Jednak można zdeklasować stary szpital ;) Tym bardziej jestem ciekawy prawdziwych wyników. Może ktoś wreszcie poda informacje o naszych lokalnych firmach i ich miejscach z rankingu. Ciekawostka. Podobno jakiś komis był w rankingu ;)
 • "antyklerykał" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 18:23:42 napisał:
  Gdyby tylko zechcieli ujawnić swoje interesy, to wiadomo, że zdeklasowaliby wszystkich. A kto? Oczywiście chodzi o Diecezję Zamojsko-Lubaczowską, w tym też parafię katedralną, zwłaszcza w dojeniu kasiorki z miasta, parafian i z "szatańskiej" UE...
 • "Anonim" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 20:29:32 napisał:
  Obrzydliwe, komusze gówno
  R E K L A M A
 • "antyklerykał" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 22:00:08 napisał:
  Nie mierz innych swoją miarą, tylko prawda Cię wyzwoli. Uwierz faktom, nie czarom.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett 27 minut temu
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
zamościak 35 minut temu
nadchodzi sponsor z Haiti...
mieszkaniec - p... 43 minuty temu
,,utworzone zostało również nowe stan...
KL 54 minuty temu
Kto napiszę historię sławnych Żydów...
k
A pis co wrabia w spółkach skarbu pań...
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama