Sport | Zamośćtekst nadesłany14 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Dziewięć bramek w sparingu z Kryształem

R E K L A M A    B O A R D

Drużyna Hetmana wygrała mecz kontrolny z Kryształem Werbkowice 6:3 (1:1). – W ostatnim czasie tracimy za dużo bramek. To fakt, że również dużo strzelamy, ale wiele elementów związanych z grą w obronie mamy jeszcze do poprawy – mówi trener Jacek Ziarkowski.

Fani, którzy zdecydowali się przyjść w środę na sparing zadowolili się dziewięcioma bramkami, które padły podczas spotkania. Trzy z nich padły jednak łupem Kryształu, co zaniepokoiło trenera Jacka Ziarkowskiego.

Dla kibiców zgromadzonych w środę przy sztucznej płycie sparing na pewno mógł się podobać, jednak dla mnie było w nim za dużo błędów w defensywie. Na pewno musimy nad tym popracować, bo w ostatnim czasie tracimy za dużo bramek. To fakt, że również dużo strzelamy, ale wiele elementów związanych z grą w obronie mamy jeszcze do poprawy – mówi szkoleniowiec Biało-Zielono-Czerwonych.

Przed zamościanami sobotni sparing z Sokołem Sieniawa (godzina 12:00) oraz obóz dochodzeniowy, który rozpocznie się w poniedziałek 18 lutego i potrwa do przyszłej soboty (23.02).

– Jesteśmy w okresie wytężonej pracy. Przed nami sparing z Sokołem i obóz dochodzeniowy, podczas którego będziemy trenowali dwa razy dziennie. Nie osiągnęliśmy jeszcze apogeum obciążenia. W dalszym ciągu będą one wzrastały. Po obozie z pewnością pojawi się potrzebna świeżość. Wówczas będziemy mogli pracować nad kolejnymi elementami gry, które szwankują w grach kontrolnych – mówi o najbliższym tygodniu trener Ziarkowski, który dla jego podopiecznych będzie wyjątkowo pracowity.

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 6:3 (1:1)
9′ Słotwiński, 46′ Otręba, 57′ Olszak, 69′, 71′ Testowany, 76′ Barnor – 25′, 63′ Rybka, 67′ Warecki

Hetman: Kowalczyk (46′ Amermajster) – Testowany, Kanarek, Żmuda (46′ Dudek), Słotwiński (46′ Omański) – Skoczylas (46′ Otręba), Rusiecki (46′ Kycko), Pupeć (60′ Słotwiński), Oziemczuk (46′ Barnor), Turczyn (65′ Rusiecki) – Myśliwiecki (46′ Olszak)

Mateusz Różycki

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
z_boku
Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie k...
L19c
Niczego nie upraszcza natomiast utrudnia...
archeo
ubogi jest Twój "zestaw" sławnych ludz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018