Sport | Zamośćtekst nadesłany14 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Dziewięć bramek w sparingu z Kryształem

R E K L A M A    B O A R D

Drużyna Hetmana wygrała mecz kontrolny z Kryształem Werbkowice 6:3 (1:1). – W ostatnim czasie tracimy za dużo bramek. To fakt, że również dużo strzelamy, ale wiele elementów związanych z grą w obronie mamy jeszcze do poprawy – mówi trener Jacek Ziarkowski.

Fani, którzy zdecydowali się przyjść w środę na sparing zadowolili się dziewięcioma bramkami, które padły podczas spotkania. Trzy z nich padły jednak łupem Kryształu, co zaniepokoiło trenera Jacka Ziarkowskiego.

Dla kibiców zgromadzonych w środę przy sztucznej płycie sparing na pewno mógł się podobać, jednak dla mnie było w nim za dużo błędów w defensywie. Na pewno musimy nad tym popracować, bo w ostatnim czasie tracimy za dużo bramek. To fakt, że również dużo strzelamy, ale wiele elementów związanych z grą w obronie mamy jeszcze do poprawy – mówi szkoleniowiec Biało-Zielono-Czerwonych.

Przed zamościanami sobotni sparing z Sokołem Sieniawa (godzina 12:00) oraz obóz dochodzeniowy, który rozpocznie się w poniedziałek 18 lutego i potrwa do przyszłej soboty (23.02).

– Jesteśmy w okresie wytężonej pracy. Przed nami sparing z Sokołem i obóz dochodzeniowy, podczas którego będziemy trenowali dwa razy dziennie. Nie osiągnęliśmy jeszcze apogeum obciążenia. W dalszym ciągu będą one wzrastały. Po obozie z pewnością pojawi się potrzebna świeżość. Wówczas będziemy mogli pracować nad kolejnymi elementami gry, które szwankują w grach kontrolnych – mówi o najbliższym tygodniu trener Ziarkowski, który dla jego podopiecznych będzie wyjątkowo pracowity.

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 6:3 (1:1)
9′ Słotwiński, 46′ Otręba, 57′ Olszak, 69′, 71′ Testowany, 76′ Barnor – 25′, 63′ Rybka, 67′ Warecki

Hetman: Kowalczyk (46′ Amermajster) – Testowany, Kanarek, Żmuda (46′ Dudek), Słotwiński (46′ Omański) – Skoczylas (46′ Otręba), Rusiecki (46′ Kycko), Pupeć (60′ Słotwiński), Oziemczuk (46′ Barnor), Turczyn (65′ Rusiecki) – Myśliwiecki (46′ Olszak)

Mateusz Różycki

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018