R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćRedakcja15 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Zamość: Dzieciaki walczą ze smogiem i o stację zabaw


  Właśnie dzisiaj dobiega końca glosowanie w III etapie ogólnopolskiej akcji Powietrze bez śmieci, której towarzyszy konkurs z cenną nagrodą, czyli Naukową Stację Zabaw PGNiG o wartości 100 000 zł. O taką stacje walczy także zamojska Szkoła Podstawowa nr 10.

O akcji już pisaliśmy między innymi TUTAJ.

Akcja składa się z pięciu etapów, a już dzisiaj czyli 15 lutego kończy się etap III.
Stacja Zabaw przypadnie tym lokalizacjom, które zwyciężą w kolejnych etapach – czyli w sumie edukacyjny plac zabaw zyska 5 lokalizacji.

A co zrobić, aby wesprzeć dzieciaki głosami?

Wystarczy wejść na stronę KAMPANII

wybrać lokalizację (Zamość, Peowiaków 30a),

podać swój adres e-mail, na który następnie otrzymamy link aktywacyjny.

Po jego kliknięciu zobaczymy krótki materiał edukacyjny i będziemy mogli odpowiedzieć na proste pytanie a tym samym oddać głos.
Głosować można raz dziennie.

https://www.facebook.com/zamosc.twierdza.otwarta/videos/907224106104165/

 

W III etapie konkursu zamojska SP nr 10 znajduje się na 22 miejscu w rankingu.

Głosy obliczane są na podstawie stosunku pomiędzy liczbą mieszkańców w danej gminie, a liczbą oddanych głosów.

Przed nami jeszcze dwa etapy:
-etap czwarty przypadnie w terminie 16 – 22 lutego,
-etap piąty 23-28 lutego.

Dodajmy, że Stację Zabaw PGNiG w etapie I zobyły Konarzyny w woj. pomorskie, a w II gmina Trzemeszno w woj wielkopolskim.

Zachęcamy wszystkich zamościan do głosowania na zamojską 10-tkę!

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 10:11:50 napisał:
  jeżeli Peowiaków to NIE
  R E K L A M A
 • "Miłośnik roztocza" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 13:29:40 napisał:
  Dobrze, że roztocze.net - Regionalny Dziennik Internetowy nagłaśnia akcję, dzieki temu mamy możliwość pamiętania o głosowaniu.
 • "POdPIS" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 21:55:14 napisał:
  to niech przyłączą się też samorządy i za darmo odbierają śmieci!
 • "Yhy" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 6:04:04 napisał:
  Za darmo? To znaczy jak? Pracownicy PGK mają pracować za darmo, producenci śmieciarek mają dać samochody za darmo, benzyna ma być za darmo? Nie ma nic za darmo, ktoś musi za to zapłacić. I nie ma znaczenia, czy nazwiemy to opłatą za śmieci, czy podatkiem, w konsekwencji i tak zapłacą mieszkańcy. Ważne jednak, żeby każdy sprawiedliwie płacił za siebie.
 • ":)" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 9:31:48 napisał:
  Ponad czterdzieści lat komuny zrobiło ludziom wodę z mózgów, a eurokomuna kończy dzieło. Zaczęło się od darmowych biletów mzk, czyli żeby wszyscy mieszkańcy miasta płacili za za 15-20 proc. jeżdżących mzk z miasta i gminy, bo poseł tak chce. Teraz śmieci, a za chwilę co? Czemu prąd nie jest za darmo, ubrania, samochody?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny