Edukacja | ZamośćRedakcja15 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Zamość: Dzieciaki walczą ze smogiem i o stację zabaw

R E K L A M A    B O A R D


  Właśnie dzisiaj dobiega końca glosowanie w III etapie ogólnopolskiej akcji Powietrze bez śmieci, której towarzyszy konkurs z cenną nagrodą, czyli Naukową Stację Zabaw PGNiG o wartości 100 000 zł. O taką stacje walczy także zamojska Szkoła Podstawowa nr 10.

O akcji już pisaliśmy między innymi TUTAJ.

Akcja składa się z pięciu etapów, a już dzisiaj czyli 15 lutego kończy się etap III.
Stacja Zabaw przypadnie tym lokalizacjom, które zwyciężą w kolejnych etapach – czyli w sumie edukacyjny plac zabaw zyska 5 lokalizacji.

A co zrobić, aby wesprzeć dzieciaki głosami?

Wystarczy wejść na stronę KAMPANII

wybrać lokalizację (Zamość, Peowiaków 30a),

podać swój adres e-mail, na który następnie otrzymamy link aktywacyjny.

Po jego kliknięciu zobaczymy krótki materiał edukacyjny i będziemy mogli odpowiedzieć na proste pytanie a tym samym oddać głos.
Głosować można raz dziennie.

https://www.facebook.com/zamosc.twierdza.otwarta/videos/907224106104165/

 

W III etapie konkursu zamojska SP nr 10 znajduje się na 22 miejscu w rankingu.

Głosy obliczane są na podstawie stosunku pomiędzy liczbą mieszkańców w danej gminie, a liczbą oddanych głosów.

Przed nami jeszcze dwa etapy:
-etap czwarty przypadnie w terminie 16 – 22 lutego,
-etap piąty 23-28 lutego.

Dodajmy, że Stację Zabaw PGNiG w etapie I zobyły Konarzyny w woj. pomorskie, a w II gmina Trzemeszno w woj wielkopolskim.

Zachęcamy wszystkich zamościan do głosowania na zamojską 10-tkę!

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 10:11:50 napisał:
  jeżeli Peowiaków to NIE
  R E K L A M A
 • "Miłośnik roztocza" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 13:29:40 napisał:
  Dobrze, że roztocze.net - Regionalny Dziennik Internetowy nagłaśnia akcję, dzieki temu mamy możliwość pamiętania o głosowaniu.
 • "POdPIS" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 21:55:14 napisał:
  to niech przyłączą się też samorządy i za darmo odbierają śmieci!
 • "Yhy" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 6:04:04 napisał:
  Za darmo? To znaczy jak? Pracownicy PGK mają pracować za darmo, producenci śmieciarek mają dać samochody za darmo, benzyna ma być za darmo? Nie ma nic za darmo, ktoś musi za to zapłacić. I nie ma znaczenia, czy nazwiemy to opłatą za śmieci, czy podatkiem, w konsekwencji i tak zapłacą mieszkańcy. Ważne jednak, żeby każdy sprawiedliwie płacił za siebie.
 • ":)" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 9:31:48 napisał:
  Ponad czterdzieści lat komuny zrobiło ludziom wodę z mózgów, a eurokomuna kończy dzieło. Zaczęło się od darmowych biletów mzk, czyli żeby wszyscy mieszkańcy miasta płacili za za 15-20 proc. jeżdżących mzk z miasta i gminy, bo poseł tak chce. Teraz śmieci, a za chwilę co? Czemu prąd nie jest za darmo, ubrania, samochody?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat