R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćRedakcja15 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość: Dzieciaki walczą ze smogiem i o stację zabaw

R E K L A M A    B O A R D


  Właśnie dzisiaj dobiega końca glosowanie w III etapie ogólnopolskiej akcji Powietrze bez śmieci, której towarzyszy konkurs z cenną nagrodą, czyli Naukową Stację Zabaw PGNiG o wartości 100 000 zł. O taką stacje walczy także zamojska Szkoła Podstawowa nr 10.

O akcji już pisaliśmy między innymi TUTAJ.

Akcja składa się z pięciu etapów, a już dzisiaj czyli 15 lutego kończy się etap III.
Stacja Zabaw przypadnie tym lokalizacjom, które zwyciężą w kolejnych etapach – czyli w sumie edukacyjny plac zabaw zyska 5 lokalizacji.

A co zrobić, aby wesprzeć dzieciaki głosami?

Wystarczy wejść na stronę KAMPANII

wybrać lokalizację (Zamość, Peowiaków 30a),

podać swój adres e-mail, na który następnie otrzymamy link aktywacyjny.

Po jego kliknięciu zobaczymy krótki materiał edukacyjny i będziemy mogli odpowiedzieć na proste pytanie a tym samym oddać głos.
Głosować można raz dziennie.

https://www.facebook.com/zamosc.twierdza.otwarta/videos/907224106104165/

 

W III etapie konkursu zamojska SP nr 10 znajduje się na 22 miejscu w rankingu.

Głosy obliczane są na podstawie stosunku pomiędzy liczbą mieszkańców w danej gminie, a liczbą oddanych głosów.

Przed nami jeszcze dwa etapy:
-etap czwarty przypadnie w terminie 16 – 22 lutego,
-etap piąty 23-28 lutego.

Dodajmy, że Stację Zabaw PGNiG w etapie I zobyły Konarzyny w woj. pomorskie, a w II gmina Trzemeszno w woj wielkopolskim.

Zachęcamy wszystkich zamościan do głosowania na zamojską 10-tkę!

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 10:11:50 napisał:
  jeżeli Peowiaków to NIE
  2
  1
  R E K L A M A
 • "Miłośnik roztocza" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 13:29:40 napisał:
  Dobrze, że roztocze.net - Regionalny Dziennik Internetowy nagłaśnia akcję, dzieki temu mamy możliwość pamiętania o głosowaniu.
  0
  3
 • "POdPIS" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 21:55:14 napisał:
  to niech przyłączą się też samorządy i za darmo odbierają śmieci!
  0
  0
 • "Yhy" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 6:04:04 napisał:
  Za darmo? To znaczy jak? Pracownicy PGK mają pracować za darmo, producenci śmieciarek mają dać samochody za darmo, benzyna ma być za darmo? Nie ma nic za darmo, ktoś musi za to zapłacić. I nie ma znaczenia, czy nazwiemy to opłatą za śmieci, czy podatkiem, w konsekwencji i tak zapłacą mieszkańcy. Ważne jednak, żeby każdy sprawiedliwie płacił za siebie.
  0
  0
 • ":)" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 9:31:48 napisał:
  Ponad czterdzieści lat komuny zrobiło ludziom wodę z mózgów, a eurokomuna kończy dzieło. Zaczęło się od darmowych biletów mzk, czyli żeby wszyscy mieszkańcy miasta płacili za za 15-20 proc. jeżdżących mzk z miasta i gminy, bo poseł tak chce. Teraz śmieci, a za chwilę co? Czemu prąd nie jest za darmo, ubrania, samochody?
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
roadrunner
Pienkna i mondra. Kampania dotknie probl...
Daniel Czubara
Zamojska polityka przeszła spore trzęs...
observer
o co w tym wszystkim chodzi? kampania wy...
Tak jest
Wielka porażka posła Zawiślaka i jego...
TORRES20400
Oprócz tego, że popierany przez PiS, t...
TORRES20400 7 minut temu
No to szachownica się wywróciła. Był...
SC 9 minut temu
O właśnie. Dlatego tak Polska wygląda...
niestety 20 minut temu
jakby nie byl z PIS to bym na niego glos...
ownet 29 minut temu
Niezależnie od treści komentarzy 10 os...
Oneb@Noname 35 minut temu
Piszesz tak od 4 lat o tej pysze kroczą...
Oneb 38 minut temu
Będzie wygrana w I turze. Już słyszę...
SC 40 minut temu
Ci konkurenci już byli bez szans w 2016...
SC 44 minuty temu
A co władze samorządowe mogą zrobić....
4you 52 minuty temu
Na tym polega geniusz Prezesa.Nie dał s...
Noname
Panu prezydentowi Wnukowi w ciągu swoje...
roadrunner
Gratulacje Panie Prezydencie. Polityka, ...
Noname
Pycha kroczy przed upadkiem....
abc
Wizerunkowa porażka Sławka. PAW jest n...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny