R E K L A M A

Z I P

Prawo i Biznes | ZamośćOliwia Bojar3 sierpnia 2017

Zamość: Dwukrotnie większy E. Leclerc

Koszyki, foto: pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

W przyszłą środę, 9 sierpnia nastąpi oficjalne otwarcie rozbudowanego supermarketu przy ul. Wyszyńskiego, który przez ostatnie 3 tygodnie był zamknięty dla klientów z uwagi na prowadzone tam prace.

Jak podaje portal dlahandlu.pl sklep, który dotychczas mieścił się na powierzchni 1500 mkw., został powiększony do ponad 3000 mkw, a w związku z rozbudową planowane jest zwiększenie zatrudnienia.
Oprócz rozbudowy zmodernizowano supermarketu i zmieniono jego wizerunek. Poszerzono alejki, zwiększono liczbę kas i odnowiono działy, wśród których pojawi się nowy ze zdrową żywnością oraz sekcja z rozbudowanym wyborem alkoholi.
Dodajmy, że supermarket E. Leclerc funkcjonuje w Zamościu od 2009 roku. W 2016 roku grupa E. Leclerc wykupiła centrum handlowe, w którym znajdował się sklep.
Aktualnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi dzierżawcami 1200 mkw. powierzchni budynku.
Rozbudowa sklepu nie jest jedyną inwestycją – w planach na przyszłość znajduje się rozbudowa samego centrum handlowego o ponad 6000 mkw. W pierwszej kolejności ma zostać jednak odnowiona elewacja budynku. Natomiast już na przyszły rok planowane jest powstanie stacji benzynowej.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Ma-rjo-lalala
No i co , któryś jeszcze podskoczy jak...
klient w krawacie jest mniej awanturują...
z_boku
Stare, ale wciąż aktualne: https://w...
Ja
Kierowcy winna zostać zaproponowana pra...
Górnik Łęczna nie pozyska jednak Mich...
Dirty Harry
Ćwik niewątpliwie podnosi nieco poziom...
Gość
Cieszą się i co z tego macie że Zamo...
Fryc
Sławek przestań gwiazdorzyć i weź s...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny