Sport | ZamośćRedakcja15 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Dwie bramki w Krasnymstawie i zwycięstwo na 85-lecie Hetmana!

źródło: kshetman.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Hetman Zamość wygrał spotkanie ze Startem Krasnystaw 2:0 po bramkach Pawła Myśliwieckiego i Patryka Słotwińskiego. Zwycięstwo drużyny przypadło na 85-lecie zamojskiego klubu.

Biało-Zielono-Czerwoni mają już 15 punktów przewagi w tabeli IV ligi nad drugą Lublinianką. Wynik spotkania w Krasnymstawie otworzył w 32. minucie Paweł Myśliwiecki. Rafał Kycko dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a 29-letni uderzył głową wprost do bramki.

Po przerwie zamościanie w dalszym ciągu kontrolowali przebieg spotkania. Pewności siebie dodało im drugie trafienie. Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Patryk Słotwiński pokonując Ziętka.
– Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty, na których nam zależało tym bardziej, że przeciwnicy potknęli się w innych meczach i nasza przewaga powiększyła się do 15 punktów. Mieliśmy dziś bardzo dużą przewagę optyczną. Stworzyliśmy sporo sytuacji podbramkowych, ale tylko dwie udało się zamienić na gole. Mecze, podczas których skuteczność nie jest na najwyższym poziomie mają prawo się czasami zdarzać. Zagraliśmy konsekwentnie w defensywie. Nie dopuściliśmy Startowi do żadnej groźnej sytuacji pod naszą bramką i za to należą się brawa dla zespołu. Pracujemy dalej nad lepszą skutecznością – powiedział po meczu trener Jacek Ziarkowski.

W 21. kolejce Hetman zagra w Zamościu z Włodawianką Włodawa. Mecz odbędzie się w Wielką Sobotę (20 kwietnia) o godzinie 12:00.

Start Krasnystaw − Hetman Zamość 0:2 (0:1)
32′ Paweł Myśliwiecki, 51′ Patryk Słotwiński

Start: Ziętek − Saj, Wojciechowski, Florek (5′ Dworucha), Lenard − Bielak, Mietlicki, Kowalski (70′ Wójtowicz), Drapsa, Kwiatkowski (55′ Zieliński) − Szponar.

Hetman: Kowalczyk − Kopyciński, Kanarek, Skiba, Słotwiński − Skoczylas (75 Pęcak), Buczek, Kycko, Turczyn (60′ Olszak) − Myśliwiecki (70′ Rusiecki), Oziemczuk

 

(źródło: kshetman.zamosc.pl)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
historyk
Żadnego konfliktu między Zamościem a ...
Powinni grać na hali Osir tam gdzie gra...
Lidia
Radny Nowakowski WSTYD, żeby tak sie ub...
Thomas
Głos potrzebny, ale głos spó...
kmicic
a i jeszcze jedno, dla rozluźnienia emo...
mieszkaniec
drogi ,,Polak'u" - widać nie znasz życ...
zdrovit
Jaki problem, żeby tak duża firma jak ...
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018