R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

29 marca w Centralnym Ośrodku Sportu TORWAR w Warszawie odbyło się podsumowanie wyników współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego za 2016 rok. Miasto Zamość  zajęło 18 miejsce w klasyfikacji generalnej gmin oraz 20 miejsce w klasyfikacji generalnej powiatów.

W klasyfikacji powiatów do 80 tysięcy mieszkańców  Zamość został sklasyfikowany na miejscu 2. W klasyfikacji generalnej klubów najwyżej – na 10 miejscu – sklasyfikowany został Klub Sportowy „Agros” Zamość.

System Sportu Młodzieżowego (SSM) to umowny zbiór zasad i regulaminów organizacji szkolenia i współzawodnictwa młodzieży uzdolnionej sportowo, opracowany na zlecenie Ministra Sportu i Turystyki oraz koordynowany przez ten resort, dofinansowywany ze środków publicznych przeznaczanych corocznie na rozwój sportu dzieci i młodzieży. Celem SSM jest zapewnienie młodzieży uzdolnionej sportowo optymalnych warunków do szkolenia i możliwości podnoszenia poziomu sportowego, a także wytypowanie zawodników o wysokim potencjale sportowym oraz przygotowanie ich do reprezentowania kraju w zawodach międzynarodowych we wszystkich kategoriach wiekowych.

System współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, obejmuje:

– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików,

– Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych,

– Mistrzostwa Polski Juniorów,

– Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele Urzędu Miasta Zamość i Klubu Sportowego „Agros”. Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka przyznał nagrody najlepszym, najwyżej sklasyfikowanym klubom sportowym .W Zamościu nagrodę za 10 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów otrzymał Klub Sportowy „Agros”.

Ogólnie we Współzawodnictwie sklasyfikowano 3474 kluby. Z miasta Zamościa we współzawodnictwie uczestniczyły następujące kluby : KS „Agros”, UKS CSW „Lider”, UKS „Sorga”, UKS „Kiko”, UKJ „Legion”, MKS „Padwa”, ASB  „ Hetman”, UKS „Mechanik”, KB „Metro”, UKS „Orka”, DKS „Gaudium”, Zamojski Klub Karate Kyokushin, AUKS PWSZ „Trefl”, UKS „Ósemka”, UKS „Trójka”

 

31 marca 2017
Autor:
Sport | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    6 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "jo" dnia 31 marca 2017 o godzinie 15:17:55 napisał:
  I co mamy gratulować oszustwa Agrosowi..
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "do jo" dnia 31 marca 2017 o godzinie 15:35:06 napisał:
  biedny, sfrustrowany, niepocieszony.
  0
  0
 4. "Marek" dnia 31 marca 2017 o godzinie 20:26:36 napisał:
  Miasto się chawli punktami wg klasyfikacji Ministerstwa. Swoich klbów nie docenia, które robią duże punkty: np Lider, Sorga, Legion, Kiko. Wydział Kultury i Sportu, Prezydent wiedzą o oszustwach Agrosu i nic sobie z tego nie robią. Dziwna sprawa. Agros wydaje grube pieniądze na kupowanie pkt a miasto się cieszy z X miejsca. A na zajęte miejsce przez Zamość pracowały wszystkie kluby. Tylko dlaczego punkty te nie są brane pod uwagę przy podziale środków. Tylko daje się najwięcej Agrosowi aby mógł kupić sobie punkty.
  2
  2
 5. "Karol" dnia 31 marca 2017 o godzinie 20:29:26 napisał:
  Brawo Marek. Coś w tym jest.
  0
  2
 6. "Kolo" dnia 1 kwietnia 2017 o godzinie 8:41:34 napisał:
  Agros,Lider,Sorga,Legion ich zawodnicy ci sami startują w kilku dyscyplinach sportu żeby zdobyć kilka punktów.
  0
  1
 7. "kibic" dnia 1 kwietnia 2017 o godzinie 10:12:39 napisał:
  Kiedy Wydział Kultury i Sportu i Prezydent przyjrzą się tym klubom, które biorą pieniądze na sport i nic z tego nie wynika?
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A