Sport | Zamośćtekst nadesłany16 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Dreszczowiec mile widziany

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

KPR Legionowo jest drużyną, do której zamojscy kibice piłki ręcznej mają specjalny sentyment. W pierwszej rundzie MKS Padwa właśnie w Legionowie odniosła najbardziej zapadające w pamięć zwycięstwo 26:25. Powtórka w dzisiejszym (sobota) meczu w hali OSIR Zamość (godz. 18) będzie bardzo mile widziana.

Na czym polegała magia listopadowego meczu? Przede wszystkim graliśmy z drużyną, która jeszcze kilka miesięcy wcześniej występowała w elicie polskiego szczypiorniaka. Po drugie, zwyciężyliśmy na parkiecie rywala w niezwykle dramatycznych okolicznościach. Praktycznie przez całe spotkanie szala zwycięstwa delikatnie przechylała się na stronę zamojskiego zespołu. Legionowianie szaleńczo gonili wynik, ale nie zdołali złamać rywali. Po wygranej odniesionej w takich okolicznościach nawet opanowany zwykle trener Padwy Marcin Czerwonka pozwolił sobie na wybuch radości.

Okoliczności rozgrywania sobotniego meczu w hali OSiR Zamość są zgoła inne. Legionowianie już pogodzili się z myślą, że nie włączą się do walki o szybki powrót do elity. Zamościanie z kolei mają obecnie na koncie 29 punktów, zajmują bardzo wysokie czwarte miejsce i w efekcie do najbliższego starcia przystąpią w roli faworytów.

Nie lubię takiego określenia i jestem daleki od wskazywania kogokolwiek do tej roli – mówi trener Padwy Marcin Czerwonka. – Historia nie raz już pokazała, że wszelkie przedmeczowe przewidywania mogą na niewiele się zdać. Będzie liczyła się tylko dyspozycja na parkiecie – dodaje.

Ostatnie wyniki przemawiają za gospodarzami. W rundzie rewanżowej zawodnicy Padwy zwyciężyli w czterech spotkaniach. Jedynie z wyjazdu z Przemyśla wrócili z zerowym dorobkiem punktowym.

Miejscowi kibice ostrzą sobie zęby nie tylko na komplet punktów w starciu ze spadkowiczem PGNiG Superligi, ale też… liczą na kolejny dreszczowiec. Emocjonujące końcówki w meczach Padwy stały się bowiem znakiem rozpoznawczym tej drużyny. Najlepszy przykład mieliśmy dwa tygodnie temu. Interwencja bramkarza Karola Drabika, który w ostatniej sekundzie zatrzymał próbę przeciwnika z rzutu karnego, pozwoliła zamościanom wygrać z KSSPR Końskie.

Początek spotkania o godz. 18. Otwarcie trybun nastąpi czterdzieści minut wcześniej.

Bilety na ten mecz w cenach: 18 zł (trybuna główna), 12 zł (normalny), 6 zł (ulgowy) są do nabycia w recepcji hali OSIR Zamość.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018