Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany24 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Dotacja dla miasta oraz klubów i stowarzyszeń

Kryta Pływalnia, foto: OSiR Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Zamość otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki do zajęć organizowanych w ramach ministerialnego programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Łącznie wszystkie podmioty z Zamościa w ramach programu „Umiem pływać” i na zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej otrzymały 632 tysiące złotych dofinansowania.

Na rok 2019 przyznano Miastu 70 tysięcy złotych – o 30 proc. więcej niż w roku ubiegłym (wtedy dofinansowanie wyniosło 55 tys. zł).

„Bardzo się cieszę, bo dzięki temu jeszcze więcej dzieci z Zamościa będzie mogło skorzystać z bezpłatnej nauki pływania. Środki, jakie dostaliśmy z ministerstwa zostaną przeznaczone m.in. na opłacenie kadry instruktorskiej, opieki, transportu dzieci” – mówi Mateusz Ferens dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Z zajęć będzie mogło skorzystać 420 dzieci z zamojskich szkół podstawowych (to o 120 więcej niż w roku ubiegłym).

Poza Miastem Zamość na realizację w 2019 roku zajęć sportowych organizowanych w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” dofinansowanie otrzymały kluby:

 • Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” Zamość w kwocie 107 000,00 zł
 • Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w kwocie 230 000,00 zł

Dofinansowanie na realizację w 2019 roku zajęć sportowych dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej otrzymały:

 • Diecezjalny Klub Sportowy „Gaudium” Zamość w kwocie 40 000,00 zł
 • Integracyjny Klub Sportowy „TARPAN” w kwocie 20 000,00 zł
 • Klub Sportowy „AGROS” Zamość w kwocie 50 000,00 zł
 • Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” w kwocie 60 000,00 zł
 • Uczniowski Klub Sportowy „Optima” w Zamościu w kwocie 15 000,00 zł
 • Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w kwocie 40 000,00 zł

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Sport" dnia 25 stycznia 2019 o godzinie 12:26:54 napisał:
  Gratulacje!!
  R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Natasha 44 minuty temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Jurij 44 minuty temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Slavko 45 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Nigga 45 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Victor 46 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Ludwig 46 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Luck 47 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Nitro 47 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Petro 47 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Barbie 48 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
John 48 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Girls 49 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Barbie 49 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
John 50 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Girls 50 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat