Turystyka | Zamośćtekst nadesłany22 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 20 komentarzy

Zamość: Dominika Lipska nominowana w plebiscycie „Człowiek Roku 2017”

Dominika Lipska - fot. Karolina Lipska
R E K L A M A    B O A R D
Prezes Stowarzyszenia Turystyka z Pasją – Dominika Lipska, została nominowana w konkursie „Człowiek Roku 2017” w kategorii Kultura, organizowanego przez Kurier Lubelski. 

Dominika – absolwentka historii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Prezes i współzałożyciel  Stowarzyszenia Turystyka z Pasją, którym skutecznie kieruje od jego powstania w 2014 roku, współorganizując i koordynując działania mające na celu wzbogacenie oferty kulturalnej i turystycznej Zamościa i Regionu. Przewodnik z Pasją, oprowadzający po Mieście Idealnym w strojach historycznych.  Jej kolekcja kostiumów stała się podstawą do stworzenia Wystawy „Koronki, tiurniury, aksamity… stroje i kostiumy historyczne od końca wieku XVI do końca XX wieku”. Za swój wkład w promowanie atrakcji turystycznych Zamościa i Roztocza otrzymała, w 2013 roku, podziękowania od ówczesnego Prezydenta Zamościa  Marcina Zamoyskiego. W 2014 roku z rąk Dyrektora Muzeum Zamojskiego w Zamościu Andrzeja Urbańskiego, otrzymała tytuł „Amicus Museum”.  W roku 2016, Dominika została wyróżniona  statuetką – Animator Kultury Zamościa. Jest osobą aktywnie zaangażowaną w życie społeczne, kulturalne i turystyczne Zamościa. 
 
Aby zagłosować na Dominikę Lipską wystarczy wysłać smsa pod nr 72355 o treści KLK.187 Koszt smsa to jedyne 2,46 z VAT. Głosować można do 2 lutego br.  Pomożecie?
 
Tomasz Banach
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "nikto" dnia 22 stycznia 2018 o godzinie 22:44:13 napisał:
  Z największą przyjemnością głosuję :)
  R E K L A M A
 • "ch" dnia 23 stycznia 2018 o godzinie 10:45:44 napisał:
  mogłaby trochę zrzucić ciałka
 • "agrafka" dnia 23 stycznia 2018 o godzinie 13:20:21 napisał:
  Już zagłosowane :) Powodzenia!!!!
 • "ten sam" dnia 23 stycznia 2018 o godzinie 20:56:24 napisał:
  A kto ją zgłosił ....chyba Kusy, bo ja nie....
 • "Bg" dnia 23 stycznia 2018 o godzinie 22:56:05 napisał:
  Jakie miasto taki kandydat...
 • "ad111" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 13:12:38 napisał:
  Coś tam ta Pani póbuje robić i dobrze, ale żeby od razu "człowiek roku", to chyba trochę przesada...?
 • "Agnieszka" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 14:24:43 napisał:
  Ci co krytykują niech sami ruszą tyłki i coś zrobią a uwaga o zrzuceniu ciałka - nie na miejscu:(. Często widzą tą Panią jak poświęca swój czas i oprowadza turystów po Zamościu. Gratuluję - super sprawa, ludzie spoza Zamościa chwalą ten pomysł. Proszę nie przejmować się uwagami i działać dalej, pozdrawiam.
 • "ad111" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 14:56:22 napisał:
  No to się ruszaj, a nie krytykujesz opinie odmienne od Twojej. Ktoś występujący w przestrzeni publicznej jest zawsze narażony na krytykę. Nadal twierdzę, że ta Pani nie zasłużyła na "człowieka roku" przy całym uznaniu dla tego co robi, i to jest moje zdanie, którego nie możesz mnie pozbawić. Pozdrawiam i trochę zrozumienia dla innych ludzi życzę, bo bez tego robimy się zaściankiem z ideologią: moja prawda jest "mojsza" i nikt nie może tej "mojszej" krytykować...
 • "Obiektywny Zamościanin" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 15:46:07 napisał:
  Człowiek Roku 2017 - Samorządność i Społeczność Lokalna (Zamość) Marta Pfeifer, Radna Rady Miasta Zamościa, nominowana za niezależność, odwagę, bezkompromisowość w walce o dobro mieszkańców Zamościa. Marta Pfeifer, Radna Rady Miasta Zamościa, nominowana za niezależność, odwagę, bezkompromisowość w walce o dobro mieszkańców Zamościa. (KLS.158) Pani Radna zasługuje na taki tytuł, akurat w tej kategorii. Warto zagłosować: SMS pod nr 72355 o treści KLS.158
 • "do wyżej" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 20:12:08 napisał:
  to już prima-aprilis? ale się uśmiałem aż boki mnie bolą
  R E K L A M A
 • "zamościak" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 20:22:26 napisał:
  chyba subiektywny zamościanin :)
 • "Wielmożny Pan Średnik" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 8:54:25 napisał:
  do @ch: A po co? Takie ciałka właśnie są najbardziej seksowne i najcieplejsze :)
 • "Marianna" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 13:20:27 napisał:
  Właśnie takie osoby z takim zaangażowaniem należy wspierać .Mloda osoba a tak dużo wnosi do życia kultury,której coraz mniej widzimy na codzień .tak trzymaj!!!!!!!
 • "whoiswho" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 14:41:43 napisał:
  Dominika L. - foto Karolina L. -zbieżność nazwisk czy krajowa norma ? ty mi, ja tobie
 • "#do "ad111"" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 20:52:18 napisał:
  a jak ktoś Owsiaka krytykuje i chce zobaczyć faktury fundacji na rodzinne firmy owsiaków to nie wolno.... to jak to jest.... można mieć inne zdanie czy nie można, dlaczego nie ma zrozumienia dla tychże osób, poddających krytyce działalność fundacji znaczy się.... ???
 • "ad111" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 7:29:57 napisał:
  A kto Ci zabrania mieć inne zdanie? Aby tylko nie były to obelgi, oszczerstwa, pomówienia i wulgaryzmy, to można ...:) Czy zaspokoiłem Twoją ciekawość i rozwiałem wątpliwości?
 • "Autor: tekst nadesłany" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 8:00:51 napisał:
  Można głosować na Małgorzatę L. z ZDG ?
 • "michaił" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 9:18:30 napisał:
  można i na mistrza jak ci pasuje
 • "Fitness" dnia 29 stycznia 2018 o godzinie 11:47:40 napisał:
  Najpierw należy zacząć od podstaw, na końcu po medale.
 • "Adam" dnia 29 stycznia 2018 o godzinie 17:08:54 napisał:
  Tak ja też na Małgorzatę L. sprawa ucichła ale my pamiętamy
  R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat