R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara17 stycznia 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Dom Dziecka przeprowadzi się na ul. Wyszyńskiego

Fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Budynek przy ul. Wyszyńskiego, gdzie kiedyś znajdowała się Prokuratura Rejonowa ma w przyszłości stać się siedzibą Domu Dziecka.

Placówka aktualnie znajduje się przy ulicy Źródlanej w Zamościu. W ramach projektu “Przebudowa i remont obiektów infrastruktury usług społecznych w mieście Zamościu” władze miasta pozyskały środki na przystosowanie dawnej siedziby Prokuratury Rejonowej przy ul. Wyszyńskiego do potrzeb Domu Dziecka.

Nowy trzykondygnacyjny budynek przeznaczony będzie dla 14 podopiecznych placówki.

Przeniesienie placówki z peryferii na ulicę Wyszyńskiego zapewni naszym dzieciom łatwiejszy dostęp do instytucji użyteczności publicznej, a tym samym – aktywniejszy udział w życiu społeczno-kulturalnym miasta. Projekt budowlany przewiduje ładne, nowoczesne pomieszczenia wspólne. Z kolei pokoje dla dzieci, składające się z części sypialnej i wypoczynkowej, pozwolą na większą swobodę i realizację ich potrzeb- mówiła na łamach “Biuletynu Miejskiego” Edyta Panas, dyrektor Domu Dziecka w Zamościu.

Nowy dom dziecka będzie miał także salę rekracyjno-sportową i salę terapeutyczną.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "xyz" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 10:17:54 napisał:
  Brawo włodarze miejscy! Najwyższy czas by ten Dom wrócił do miasta i przestał być "izolowany". Szkoda jedynie, że nie zrobiono tego wcześniej!
  R E K L A M A
 • "oko" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 11:06:21 napisał:
  A czy zdjęcie z nagłówka musi być takie dramatyczne?????????? Ja rozumiem że Dom Dziecka , ze dzieci nie mają rodziców ale to nie znaczy że się nie uśmiechają.
 • "ja" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 16:35:06 napisał:
  Sądziłam, że w Domu Dziecka przebywa więcej dzieci. To dobrze...,że tak mało, ale czy nie lepszym rozwiązaniem, również ekonomicznie, byłoby przejście na system rodzin zastępczych?
 • "ad111" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 17:24:14 napisał:
  Pewnie, że lepiej byłoby dla dzieci, ale kogo to obchodzi, jak idzie o miejsca pracy i to liczne.
 • "do ad111..." dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 23:10:28 napisał:
  No to proszę o te rodziny zastępcze , wiele rodzin w trakcie bycia taka rodzina rezygnuje z różnych przyczyn, to nie jest takie proste.
 • "ad111" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 8:05:49 napisał:
  Pewnie, że nie jest proste, bo system robi wszystko aby dzieci były w Domach Dziecka lub by były "sprzedane" do zagranicznych adopcji przez brak realnego wsparcia rodzin zastępczych tutaj w kraju. Później okazuje się, że dzieci lądują u jakichś patologicznych zwyrodnialców, bo system zawiódł w doborze, w nadzorze itd. Ponadto w tak katolickim kraju z system chrzestnych problem dzieci w Domach Dziecka powinien być dawno zapomniany, prawda... :)
 • "lepka łapa" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 21:49:25 napisał:
  Dzieci ok. A kto wie co stanie sięz gierkówką?...

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny