nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara17 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Dom Dziecka przeprowadzi się na ul. Wyszyńskiego

Fot. pixabay.com

Budynek przy ul. Wyszyńskiego, gdzie kiedyś znajdowała się Prokuratura Rejonowa ma w przyszłości stać się siedzibą Domu Dziecka.

Placówka aktualnie znajduje się przy ulicy Źródlanej w Zamościu. W ramach projektu „Przebudowa i remont obiektów infrastruktury usług społecznych w mieście Zamościu” władze miasta pozyskały środki na przystosowanie dawnej siedziby Prokuratury Rejonowej przy ul. Wyszyńskiego do potrzeb Domu Dziecka.

Nowy trzykondygnacyjny budynek przeznaczony będzie dla 14 podopiecznych placówki.

Przeniesienie placówki z peryferii na ulicę Wyszyńskiego zapewni naszym dzieciom łatwiejszy dostęp do instytucji użyteczności publicznej, a tym samym – aktywniejszy udział w życiu społeczno-kulturalnym miasta. Projekt budowlany przewiduje ładne, nowoczesne pomieszczenia wspólne. Z kolei pokoje dla dzieci, składające się z części sypialnej i wypoczynkowej, pozwolą na większą swobodę i realizację ich potrzeb- mówiła na łamach „Biuletynu Miejskiego” Edyta Panas, dyrektor Domu Dziecka w Zamościu.

Nowy dom dziecka będzie miał także salę rekracyjno-sportową i salę terapeutyczną.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "xyz" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 10:17:54 napisał:
  Brawo włodarze miejscy! Najwyższy czas by ten Dom wrócił do miasta i przestał być "izolowany". Szkoda jedynie, że nie zrobiono tego wcześniej!
  R E K L A M A
 • "oko" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 11:06:21 napisał:
  A czy zdjęcie z nagłówka musi być takie dramatyczne?????????? Ja rozumiem że Dom Dziecka , ze dzieci nie mają rodziców ale to nie znaczy że się nie uśmiechają.
 • "ja" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 16:35:06 napisał:
  Sądziłam, że w Domu Dziecka przebywa więcej dzieci. To dobrze...,że tak mało, ale czy nie lepszym rozwiązaniem, również ekonomicznie, byłoby przejście na system rodzin zastępczych?
 • "ad111" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 17:24:14 napisał:
  Pewnie, że lepiej byłoby dla dzieci, ale kogo to obchodzi, jak idzie o miejsca pracy i to liczne.
 • "do ad111..." dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 23:10:28 napisał:
  No to proszę o te rodziny zastępcze , wiele rodzin w trakcie bycia taka rodzina rezygnuje z różnych przyczyn, to nie jest takie proste.
 • "ad111" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 8:05:49 napisał:
  Pewnie, że nie jest proste, bo system robi wszystko aby dzieci były w Domach Dziecka lub by były "sprzedane" do zagranicznych adopcji przez brak realnego wsparcia rodzin zastępczych tutaj w kraju. Później okazuje się, że dzieci lądują u jakichś patologicznych zwyrodnialców, bo system zawiódł w doborze, w nadzorze itd. Ponadto w tak katolickim kraju z system chrzestnych problem dzieci w Domach Dziecka powinien być dawno zapomniany, prawda... :)
 • "lepka łapa" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 21:49:25 napisał:
  Dzieci ok. A kto wie co stanie sięz gierkówką?...

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama