R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara7 listopada 2017 FACEBOOK | 5207 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Dołóż swoją cegiełkę do budowy pomnika Marszałka Piłsudskiego [VIDEO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Zbiórka funduszy na budowę pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego, pierwszy powojenny Bal Oficerski, Zamojski Marsz Niepodległości – były tematami dzisiejszej konferencji, jaka odbyła się w zamojskim ratuszu. Zapraszamy do naszej relacji video.

W konferencji udział wzięli: prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, Małgorzata Bzówka – dyrektor Wydziału Kultury i Sportu UM w Zamościu, Tomasz Włodarczyk – przewodniczący Obywatelskiego Komitetu Budowy Pomnika Marszałka Piłsudskiego oraz Piotr Małysz i Krzysztof Krawczuk, organizatorzy Zamojskiego Marszu Niepodległości.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Pan Jan" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 16:59:02 napisał:
  Jak to możliwe że szemrany biznesmen Włodarczyk zostaje szefem komitetu budowy pomnika,spotyka się przy jednym stole z prezydentem ,radnym ,dyrektorem wydziału, jak to mozliwe ?.Gdzie zasady ,gdzie etyka ?.
  R E K L A M A
 • "Pan Stanisław" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 17:25:42 napisał:
  Podaj konkrety. Dlaczego Włodarczyk to szemrany biznesmen?
 • "Pan Jan" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 18:45:11 napisał:
  Stare czasy-dyskoteka w Komarowie,działalność w branży transportowo-sprzętowej,remonty i adaptacje budynków w koszarach i na Nowym Mieście,wszędzie na czarnucha i byle jak.
 • "patriota" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 19:08:52 napisał:
  Jak czytam te komentarze to przypomina mi się anegdota Leszka Kołakowskiego o piekle, gdzie diabli nie musieli pilnować Polaków, bo gdy jeden wychodził z kotła, to reszta ciągnęła go z powrotem. Jeśli ktoś angażuje swój czas i pieniądze to nalezy mu się szacunek, a nie mieszanie go z błotem w komentarzach. Pana Włodarczyka osobiście nie znam, ale szanuję, za to co robi w sprawie tego pomnika.
 • "chichot" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 21:31:58 napisał:
  bo to p.Włodarczyk będzie stał na cokole a nie Piłsudski :) :) :)
 • "pepe" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 8:19:59 napisał:
  Komu potrzebny ten pomnik? Nie ma ważniejszych potrzeb?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny