Polityka i Samorząd | ZamośćRobert Moteka11 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Dlaczego Wnuk zrezygnował z PiS?

R E K L A M A    B O A R D

Od dwóch tygodni zastanawialiśmy się dlaczego Andrzej Wnuk dał swoje nazwisko dla Komitetu Wyborców KWW Andrzeja Wnuka, skoro został namaszczony na prezydenta Zamościa przez chełmską posłankę Prawa i Sprawiedliwości, Beatę Mazurek.

Dzisiaj sprawa się wyjaśniła. W Zamościu pojawił się ogromny materiał wyborczy Andrzeja Wnuka sygnowany przez KWW Andrzeja Wnuka i przez niego finansowany (przy rondzie Lipska/Św. Piątka). Taki sam materiał wyborczy Andrzeja Wnuka pojawił się na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Peowiaków. Tak wynika z materiału przesłanego przez naszego czytelnika. 

Dlaczego Andrzej Wnuk zrezygnował ze startu jako kandydat PIS? Czy powodem jest widoczny konflikt z posłem Zawiślakiem? Wygląda na to, że poseł Zawiślak wygrał i Andrzej Wnuk startuje jednak ze swojego komitetu.

Skąd ta teza? Zgodnie z prawem wyborczym kampanię na prezydenta można finansować tylko z jednego komitetu wyborczego. Publikując materiał wyborczy finansowany przez własny komitet wyborczy Andrzej Wnuk odciął się od możliwości kandydowania jako kandydat PiS.

Zapewne wkrótce dowiemy się więcej. Jutro spróbujemy się skontaktować z obydwoma sztabami wyborczymi.

Dla naszych czytelników w związku z tym zwrotem politycznym organizujemy konkurs na Facebook-u. Zapraszamy na nasz fanpage.

facebook.com/lubie.roztocze.net

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 27.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Robert Moteka
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
Simon Karl Abel...
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Abdullah Akzir
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Abdullah Akzir
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Evden Eve Nakli...
www.yildirimnakliyat.com...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat