R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara24 sierpnia 2017

Zamość: Decyzja w sprawie Kupisza za tydzień

Damian Kupisz, fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Jeszcze tygodnia potrzebuje Wydział Dyscypliny LZPN by rozstrzygnąć sprawę niesportowego incydentu między Damianem Kupiszem z Hetmana Zamość a Szczepanem Sawą z Victorii Żmudź z sobotniego meczu IV ligi.

 Przypomnijmy, że podczas spotkania w doliczonym czasie gry doszło do ostrego spięcia między zawodnikami w efekcie, którego kibice obejrzeli plucie i kopanie, a zwodnicy czerwone kartki. Dziś (24 sierpnia) odbyło się w tej sprawie posiedzenie WD LZPN. 

Po przedstawieniu moich wyjaśnień i materiału filmowego z tej sytuacji władze związkowe zdecydowały, że potrzebują więcej czasu by dokładnie przeanalizować całą sprawę. Na posiedzeniu Wydziału Dyscypliny tłumaczyłem, że Damian Kupisz był prowokowany od momentu kiedy Szczepan Sawa pojawił się na boisku – były uderzenia z łokcia, starcia, faul bez piłki. Wydział Dyscypliny chce to dokładnie sprawdzić i ocenić jak obaj zawodnicy zachowywali się wobec siebie w tym meczu. To, że kara będzie jest pewne. Warto jednak aby była zasadna do czynu. Damian będzie pauzował w najbliższym meczu i następnym. Decyzję Wydziału Dyscypliny poznamy w następny czwartek.- powiedział nam Piotr Welcz, dyrektor sportowy Hetmana Zamość. 

Dodajmy, że poza Kupiszem kara nie minie również Szczepana Sawy z Victorii Żmudź. O finale sprawy poinformujemy Was na łamach roztocze.net .

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 25 sierpnia 2017 o godzinie 0:31:16 napisał:
  Ten Sawa grał kiedyś w Hetmanie i tak się zachowuje.
  6
  0
 • R E K L A M A
 • "lalaa" dnia 25 sierpnia 2017 o godzinie 10:23:05 napisał:
  Jego brat, Kamil Sawa też trochę u nas kopał
  2
  0
 • "hm" dnia 25 sierpnia 2017 o godzinie 16:20:14 napisał:
  Czuje spisek. Kupisz zostanie ukarany akurat od meczu ze Stalą Kraśnik zamiast ,,odsiedzieć'' dwa mecze z Sokołowem i Włodawianką.
  2
  0
 • "..." dnia 25 sierpnia 2017 o godzinie 18:29:51 napisał:
  Tak bedzie napewno tez o tym myslalem wczesniej zakaz bedzie na stal i oslabienie ;/
  2
  0
 • "Anonim" dnia 27 sierpnia 2017 o godzinie 16:03:59 napisał:
  Kupisz to powinien najpierw zostać ukarany przez klub za swoje frajerskie zachowanie. Osłabił zespół i dostał czerwo nie za walkę tylko za boiskowe chamstwo. A wokół biadolenie nad piłkarzykiem że dał się sprowokować. Żenada. I teraz snuje się spiskowe teorie ... jeszcze większa żenada
  2
  3
 • "He he" dnia 27 sierpnia 2017 o godzinie 20:38:39 napisał:
  Popieram Anonima! Czy Kupisz opluł przeciwnika walcząc o "markę" Hetman Zamość? Czy Zarząd Fundacji jest dumny ze swojego grajka i będzie walczył z wydziałem dyscypliny o złagodzenie kary? A może da Kupiszowi premię za skuteczny marketing? Po Albańczyku to kolejny marketingowy as w rękawie panów PW i MK :)
  1
  2


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Thomas
Rozszerzenie Stref Ekonomicznych na cał...
Thomas
redakcja@ W tabeli mid sized region tam ...
aQuila
Niech zgadnę LZ sprawcą? Halo, gdzie j...
He he
Do "Zm": Ty, a w jakim języku to pytani...
janzam
Kiedyś (bardzo dawno) mój pies miał r...
Czesław
Srali muchy będzie wiosna, kto takie du...
Czesław
Kurcze, a ja myślałem że to o myciu s...
.
Kropka jest jedna i proszę nie używać...
jak
Jestem ciekaw z jaką szybkością porus...
Marek
Tylko nie Kulik, zna się mojego kota ni...
Beniamin
samo się CIŚNIE ABY DODAĆ: "Region: L...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny