R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara18 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: “Decay” – zobacz pierwszy teledysk zamojskiej grupy Time Of The Sinners

Źródło: YouTube

Zamojska grupa metalowa Time Of The Sinners nagrała swój pierwszy teledysk do utworu “Decay”. Zobaczcie i oceńcie sami.

Zespół lokalna publiczność mogła poznać bliżej podczas m.in. Muzy na Kwadracie, czy też juwenaliów PWSZ w Zamościu. 

Narodziny zespołu można datować na początek września 2013 roku. Pomysłodawcą powstania grupy był basista i gitarzysta Jacek Palak. Pierwszym członkiem jaki pojawił się we wrześniu 2013 roku na horyzoncie grupy Time Of The Sinners był gitarzysta Rafał “Joker” Michałuszko pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego. 26 października zespół przyjął nazwę Time Of The Sinners, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Czas Grzeszników. W grudniu tego samego roku do składu grupy dołączył perkusista. W marcu 2014 roku rodzina Sinnersów powiększyła się o drugiego gitarzystę. Po wszelakich problemach ze znalezieniem odpowiedniej sali prób w Zamościu zespół w tym okresie nie miał okazji nic stworzyć. W lipcu 2014 roku zespół został zmuszony do zmiany bębniarza na którego to miejscu pojawił się Jakub Wróblewski. W grudniu 2014 następuje mała zmiana składu i na basie zasiada Michał Małecki. Po długich poszukiwaniach wokalistki dnia 17 grudnia 2014 roku za mikrofonem pojawia się Kinga Szewczuk. Miesiące prób zaowocowały wydaniem 15 lipca 2016 roku debiutanckiej płyty „Eternity”. Aktualnie zespół pracuje nad kolejnym wydawnictwem.

Skład Time Of The Sinners:
* Kinga Szewczuk – wokal
* Rafał Michałuszko – gitara
* Jacek Palak – gitara
* Michał Małecki – gitara basowa
* Jakub Wróblewski – perkusja

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "fan starego rocka" dnia 19 grudnia 2017 o godzinie 18:11:02 napisał:
    Będę kibicował i trzymał kciuki za grupę! Przypomina mi nieco grupe Nightwish, którą zaintresowałem się po obejrzeniu filmu Imaginaerum. Polecam zarówno film jak i muzykę.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny