Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara6 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy

Zamość: Darmowe porady prawne w lutym

Marta Pfeifer (2014), foto: Michał Karchut
R E K L A M A    B O A R D

Radna miejska Marta Pfeifer zaprasza mieszkańców Zamościa na kolejną, trzecią turę bezpłatnych porad prawnych, które odbędą się w najbliższą sobotę 10 lutego. 

Mieszkańcy miasta od stycznia 2018 r. mogą i korzystają z bezpłatnych porad i konsultacji prawnych. Dotychczas odbyły się dwie tury porad, z których skorzystało już kilkudziesięciu zamościan.

Podkreślam, że pomoc skierowana jest dla mieszkańców miasta, którzy mają różnego rodzaju problemy związane z prawem, a nie stać ich na profesjonalną płatną pomoc prawną. Z bezpłatnych porad mogą skorzystać także ci, którzy zderzyli się z bezdusznymi paragrafami i urzędniczą obojętnością w swoich życiowych sprawach. Porad udzielać będą prawnicy, natomiast w tym samym czasie, o problemach, bolączkach i potrzebach mieszkańców Zamościa będzie można porozmawiać ze mną.– mówi radna Marta Pfeifer.

Kolejna tura porad odbędzie się w Kancelarii Radcy Prawnego Konrada Jaeschke mieszczącej się przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 39b w sobotę 10 lutego, w godzinach 10.00 do 15.00, Kolejne tury bezpłatnych porad prawnych zaplanowane są w następujących terminach – 24 lutego, od godz. 10.00 do 15.00, 10 marca, od godz. 10.00 do 15.00, 24 marca, od godz. 10.00 do 15.00. Oczekujemy na mieszkańców Zamościa w sobotę 10 lutego i kolejne sobotyMarta Pfeifer – Radna Rady Miasta Zamościa

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 20:47:19 napisał:
  Żenujące
  R E K L A M A
 • "max" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 20:51:15 napisał:
  Ile ta pani płaci redakcji za tą kampanię wyborczą. Masakra co ta "opentana" kobieta robi! Wszelkimi sposobami do władzy!
 • "Zamościanin" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 21:39:45 napisał:
  Pani Radna to najlepsza Radna od wielu kadencji w Zamościu. Bardzo dużo czasu poświęca dla dobra Zamościan. Jeżeli pomoc Mieszkańcom niektórzy widzą jako kampanię wyborczą to ich problem. Takich społeczników już praktycznie nie ma albo są jednostki jak Pani Radna. Zamiast krytykować, to co dobre dla Zamościan, podejmijcie działania dla naszego wspólnego dobra. Krytykować można ale konstruktywnie, żeby coś z tego wynikało, krytyka dla zasady jest bezsensowna.
 • "Rafał" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 22:38:35 napisał:
  Ech... Nie wiem co Ci Daniel naobiecywała, ale odpuść sobie to "lokowanie produktu". Robert już dawno uciekł z tego titanica.
 • "Kudelek" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 23:13:46 napisał:
  Wolę patrzeć na miniaturkę dekoltu Dominiki przewodniczki, niż na... ble :X
 • "lza" dnia 7 lutego 2018 o godzinie 9:53:51 napisał:
  @ Anonim- podziwiam wytrwałość i kibicuję. Idealny temat dla ministra Ziobry..
 • "zielony do czerwonych" dnia 7 lutego 2018 o godzinie 20:20:11 napisał:
  wnuczkowe przydupaski czerwonołapkowe, koniec kariery bliski :)))
 • "TORRES20400" dnia 7 lutego 2018 o godzinie 21:40:48 napisał:
  Ja to nawet, kurwa, kariery nie zaczął żem był, a to już po zawodach. Z tem Wnukiem bede musiał poważnie pogadać o życiu. Tak nie może być....
 • "Prawnik" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 10:32:20 napisał:
  Trochę śledzę te porady prawne zorganizowane przez Panią Martę Pfeifer i muszę przyznać że pomysł jest dobry i chwycił. Porady w kancelarii są płatne a pani radna wyszła z propozycją do mieszkańców na porady bezpłatne. Widziałem w ostatnim tygodniu ile osób czekało w kolejce, widać że jest duże zainteresowanie mieszkańców.Gratuluję pomysłu Pani Marto.
 • "Lucyna" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 10:34:43 napisał:
  Mam nadzieję że i ja się dostanę w sobotę.
  R E K L A M A
 • "Edyp" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 10:39:13 napisał:
  Nie stać mnie na prawnika, więc skorzystałem z wyżej wymienionej porady w poprzednim terminie i teraz wiem, jakie mam robić kroki żeby wyjść z problemów. bardzo dziękuję pani radnej za zaangażowanie i ludzką pomoc, bo o biednych politycy przypominają sobie tylko z okazji wyborów. CZekam już aż Wnuk ogłosi na jesień zniżki i inne niesamowite rzeczy bylebyśmy na niego głosowali.
 • "Anonim" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 11:43:20 napisał:
  było nie kraść to byś nie miał kłopotów
 • "@Prawnik" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 16:50:03 napisał:
  W Zamościu od dawna udziela się bezpłatnych porad prawnych. W 2018 roku rządowej bezpłatnej pomocy prawnej udzielają: Radca prawny: Zamość, ul. Lwowska 57 (budynek MCPR, pok. 6) poniedziałki, środy, piątki – godz. 8.00-12.00 tel. 84 677 56 48 Zamość, ul. Kamienna 20 (budynek Książnicy Zamojskiej, pok. 3) wtorki i czwartki – godz. 15.00-19.00 tel. 84 627 11 54 wew. 28 Adwokat: Zamość, ul. Kamienna 20 (budynek Książnicy Zamojskiej, pok. 3) od poniedziałku do piątku – godz. 8.00-12.00 tel. 84 627 11 54 wew. 28 Prawnik organizacji pozarządowej: Zamość, ul. Kamienna 20 (budynek Książnicy Zamojskiej, pok. 3) od poniedziałku do piątku – godz. 12.00-16.00 tel. 84 627 11 54 wew. 28
 • "@Prawnik" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 17:45:28 napisał:
  Jak można śledzić osobie z zewnątrz coś, do czego nie ma się dostępu? Skąd wiesz, ile osób było w kolejce? Zastanawiam się, kto naprawdę pisze te wszystkie pochwały.
 • "Do poniżej" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 17:52:16 napisał:
  Z zawodowej ciekawości poszedłem i sprawdziłem. W przyszłości chętnie pomogę pani radnej w podobnej inicjatywie.
 • "@Edyp" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 18:04:02 napisał:
  Jest program pomocowy. MCPR, jadłodajnia, noclegownia, program 500+, mieszkanie +, itd. Jak jest problem, można uzyskać bardzo dużo zasiłków, na czynsz, na leki, na prąd, na gaz, nawet za telefon płacą. I nie wymyślił tego żaden radny. Chyba , że kampania do samorządu czyni cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018