Sport | ZamośćRedakcja21 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: Damian Rusiecki zawodnikiem Hetmana

Fot. kshetman.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Damian Rusiecki został wypożyczony do Hetmana ze Świdniczanki Świdnik Mały. Umowa obowiązuje do końca trwającego sezonu.

29-letni zawodnik o inklinacjach ofensywnych swoją przygodę z piłką zaczynał w juniorach Avii Świdnik. W swojej karierze reprezentował barwy Motoru Lublin (rezerwy), ówczesnej Bogdanki Łęczna (rezerwy), Stali Kraśnik, Chełmianki Chełm, Orląt Radzyń Podlaski i Resovii. W ostatnim czasie grał w występującej w klasie okręgowej Świdniczance Świdnik Mały. Podczas zimowych testów w Zamościu zawodnik wielokrotnie wpisywał się na listę strzelców, czym przekonał do siebie szkoleniowca Biało-Zielono-Czerwonych.
To kolejne wzmocnienie drużyny prowadzonej przez Jacka Ziarkowskiego. Podczas zimowego okienka transferowego do Hetmana dołączyli także: Jakub Buczek, Michał Amermajster, Cezary Pęcak, Kacper Kopyciński i Patryk Słotwiński.

 

źródło: kshetman.zamosc.pl 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "no name" dnia 21 marca 2019 o godzinie 7:59:10 napisał:
  super! ciekawe czy w tym świetnym klubie gra jakiś wychowanek zamojskich klubów. miasto kasę daje na najemników którzy grają w ... IV lidze weźcie przykład z naszych szczypiorniaków, zobaczcie na co stać zawodników z naszego miasta.
  R E K L A M A
 • "zamościak" dnia 21 marca 2019 o godzinie 12:00:21 napisał:
  Co oni tam wyprawiają ? Jakaś dywersja ? To już Hetman nie ma swoich młodzieżowców ? Jakieś ochłapy ściągają i to tylko do końca sezonu. Miasto powinno się przyjrzeć tym poczynaniom, nie wierzę, że pieniądze dają na epizod z obcymi zawodnikami. Czyżby trener nie radzi sobie z zawodnikami, których ma ? Dobry trener/szkoleniowiec poskłada zespół z tego co przyjął.
 • "Anonim" dnia 21 marca 2019 o godzinie 18:48:39 napisał:
  Jak po rundzie masz awans w kieszeni to wypadało by raczej szukać zawodników, którzy przydadzą się w III lidze a nie sprowadzać wynalazki, które wydoją z kasy i zabiorą się w czerwcu. Ale co tam za nie swoją kasę to można się bawić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Adamus
Na stronie 'Nie dla spalarni'* pojawił ...
szczebrzeszyn
Cypr jest pierwszy raz? bo nie pamiętam...
nie znam się a...
chwila chwila Brawa dla tej pani - zdję...
olek
to już widać kto z radnych posłuszny ...
?
a jeden radny na zwolnieniu co robi na s...
TK
Szczególnie ekscytująco zapowiada się...
Sylvia
Ktos tu tęskni za dawną posadką w PGK...
WerT
Bo Flip i Flap nie występują jak to ni...
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018