R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara14 marca 2018 FACEBOOK | 4534 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Zamość: Damian Kuśmierz oficjalnie piłkarzem Hetmana

Damian Kuśmierz został zawodnikiem Hetmana. Utalentowany skrzydłowy dołącza do zamojskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z Chełmianki Chełm.

Damian Kuśmierz rodził się 18 listopada 1999 roku w Chełmie. Występuje on na pozycji skrzydłowego. W poprzedniej rundzie zaliczył debiut w rozgrywkach trzecioligowych w meczu z Podlasiem Biała Podlaska. Do zamojskiego klubu Damian przychodzi na zasadzie wypożyczenia. W umowie zapisana została również opcja pierwokupu zawodnika przez Hetmana.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "kibic" dnia 14 marca 2018 o godzinie 14:25:10 napisał:
  A co ze Stachyrą?
  2
  3
  R E K L A M A
 • "luke" dnia 14 marca 2018 o godzinie 15:23:11 napisał:
  Jeszcze 10-ciu trzeba kupic bo sam meczu nie wygra.wladza wam da na to pieniadze 435 tys.
  3
  5
 • "cyanide3" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:00:21 napisał:
  Dlaczego czepiasz się władzy?. Gdyby nie dotacje z miasta piłki w Zamościu dawno by juz nie było.
  5
  1
 • "Expert" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:13:27 napisał:
  Miasto powinno wspierać B klasę, co najwyżej A klasę. Jeżeli Hetman nie rokuje szans na awans do 3 ligi do drugiej czy do ekstraklasy - to utrzymywanie tej drużyny na obecnym poziomie rozgrywek 4 ligi nie ma najmniejszego sensu. Jest z punktu sportowego i ekonomicznego nieuzasadnione. Tak naprawdę Hetman jest na piątym poziomie rozgrywek stosunkowo niskim, dlatego, że Ekstraklasa to jest pierwsza liga chociaż tak się nie nazywa.
  5
  5
 • "Expert" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:17:17 napisał:
  jednak, żeby nie być tak okrutnym nawet na tym poziomie rozgrywek Hetman daje szanse na rozwój - tylko trzeba dobrze grać. Ale żeby tak było zawodnicy którzy nie sprawdzili się, powinni trafiać na listę transferową.
  1
  3
 • "kibic" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:30:23 napisał:
  Widziałem Kuśmierza na sparingu, dobrze sobie poczynał. Będą z niego ludzie.
  4
  1
 • "widz" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:48:54 napisał:
  Kuśmierz jest ok. A ktoś jeszcze wzmocni Hetmana?
  4
  2
 • "xyz" dnia 14 marca 2018 o godzinie 21:04:52 napisał:
  http://kshetman.zamosc.pl/2018/03/14/michal-dudek-zawodnikiem-hetmana/ i mamy kolejny transfer
  2
  1
 • "kibic" dnia 14 marca 2018 o godzinie 22:27:50 napisał:
  Jeszcze tylko Stachyra i będzie komplet.
  4
  4
 • "CHKS" dnia 15 marca 2018 o godzinie 11:30:41 napisał:
  Drodzy Zamościanie Kuśmierz jeżeli przebije się do pierwszego składu i bedzie regularnie grał na pewno po tej rundzie wróci do Ch. Jeśli sie nie przebije i nie zrobi postępów zostanie u was lub bedzie szukał sobie innego klubu.Tak sie sprawy z nim mają.A wypozyczony bo mu troszke sodóweczka uderzała wiec niech zapał i energie wykorzysta własciwie na boisku.Pozdrowienia z Ch i zyczenia udanego pościgu za FKS.
  6
  2
  R E K L A M A
 • "Stary" dnia 16 marca 2018 o godzinie 23:20:30 napisał:
  Jeśli Kuśmierz się sprawdzi w Zamościu to Hetman do 30 czerwca zapłaci ekwiwalent za wyszkolenie do Chełmianki i będzie definitywnie zawodnikiem Hetmana.
  3
  2

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny