R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara14 marca 2018 FACEBOOK | 5209 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Damian Kuśmierz oficjalnie piłkarzem Hetmana

R E K L A M A    B O A R D

Damian Kuśmierz został zawodnikiem Hetmana. Utalentowany skrzydłowy dołącza do zamojskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z Chełmianki Chełm.

Damian Kuśmierz rodził się 18 listopada 1999 roku w Chełmie. Występuje on na pozycji skrzydłowego. W poprzedniej rundzie zaliczył debiut w rozgrywkach trzecioligowych w meczu z Podlasiem Biała Podlaska. Do zamojskiego klubu Damian przychodzi na zasadzie wypożyczenia. W umowie zapisana została również opcja pierwokupu zawodnika przez Hetmana.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "kibic" dnia 14 marca 2018 o godzinie 14:25:10 napisał:
  A co ze Stachyrą?
  R E K L A M A
 • "luke" dnia 14 marca 2018 o godzinie 15:23:11 napisał:
  Jeszcze 10-ciu trzeba kupic bo sam meczu nie wygra.wladza wam da na to pieniadze 435 tys.
 • "cyanide3" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:00:21 napisał:
  Dlaczego czepiasz się władzy?. Gdyby nie dotacje z miasta piłki w Zamościu dawno by juz nie było.
 • "Expert" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:13:27 napisał:
  Miasto powinno wspierać B klasę, co najwyżej A klasę. Jeżeli Hetman nie rokuje szans na awans do 3 ligi do drugiej czy do ekstraklasy - to utrzymywanie tej drużyny na obecnym poziomie rozgrywek 4 ligi nie ma najmniejszego sensu. Jest z punktu sportowego i ekonomicznego nieuzasadnione. Tak naprawdę Hetman jest na piątym poziomie rozgrywek stosunkowo niskim, dlatego, że Ekstraklasa to jest pierwsza liga chociaż tak się nie nazywa.
 • "Expert" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:17:17 napisał:
  jednak, żeby nie być tak okrutnym nawet na tym poziomie rozgrywek Hetman daje szanse na rozwój - tylko trzeba dobrze grać. Ale żeby tak było zawodnicy którzy nie sprawdzili się, powinni trafiać na listę transferową.
 • "kibic" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:30:23 napisał:
  Widziałem Kuśmierza na sparingu, dobrze sobie poczynał. Będą z niego ludzie.
 • "widz" dnia 14 marca 2018 o godzinie 16:48:54 napisał:
  Kuśmierz jest ok. A ktoś jeszcze wzmocni Hetmana?
 • "xyz" dnia 14 marca 2018 o godzinie 21:04:52 napisał:
  http://kshetman.zamosc.pl/2018/03/14/michal-dudek-zawodnikiem-hetmana/ i mamy kolejny transfer
 • "kibic" dnia 14 marca 2018 o godzinie 22:27:50 napisał:
  Jeszcze tylko Stachyra i będzie komplet.
 • "CHKS" dnia 15 marca 2018 o godzinie 11:30:41 napisał:
  Drodzy Zamościanie Kuśmierz jeżeli przebije się do pierwszego składu i bedzie regularnie grał na pewno po tej rundzie wróci do Ch. Jeśli sie nie przebije i nie zrobi postępów zostanie u was lub bedzie szukał sobie innego klubu.Tak sie sprawy z nim mają.A wypozyczony bo mu troszke sodóweczka uderzała wiec niech zapał i energie wykorzysta własciwie na boisku.Pozdrowienia z Ch i zyczenia udanego pościgu za FKS.
  R E K L A M A
 • "Stary" dnia 16 marca 2018 o godzinie 23:20:30 napisał:
  Jeśli Kuśmierz się sprawdzi w Zamościu to Hetman do 30 czerwca zapłaci ekwiwalent za wyszkolenie do Chełmianki i będzie definitywnie zawodnikiem Hetmana.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny