Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja7 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Czworo kandydatów, jedno miejsce

R E K L A M A    B O A R D

Zostało już niewiele czasu, by ogłosić swoich kandydatów na prezydentów, burmistrzów czy wójtów. W Zamościu przedstawiona poniżej lista jest prawdopodobnie finalna, ale jak to podczas wyborów można spodziewać się wszystkiego.

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października tego roku. Na dziennikarskiej giełdzie kandydatów nie ma więcej nazwisk poza tymi, które już oficjalnie znamy.  Swoje poparcia rozdały też najpopularniejsze partie polityczne i nie słychać o jakiejś nadzwyczajnej działalności zamojskich stowarzyszeń i kół związanych z polityką.

Lista, którą przedstawiamy poniżej,  nie jest oficjalna i choć kandydaci zgłosili swój akces, trzeba poczekać na ich rejestrację przez Państwową Komisję Wyborczą. W drugiej połowie września podamy oficjalne kandydatury prezydenckie wraz z listami kandydatów na radnych.

Oto anonsowani kandydaci:

Ćwik Sławomir –  Prawnik, menadżer, inwestor. Uzyskał poparcie najszerszego związanego z polityką środowiska w Zamościu, przedstawiciele czterech partii politycznych stworzyli wspólną listę i komitet wyborczy o nazwie Zamojska Koalicja Obywatelska. Mają wystawić wspólne listy do Rady Miasta Zamość, Rady Powiatu Zamojskiego. Podpisana przez nich Deklaracja Zamojska (tutaj) ustala kierunek wspólnego działania i jego zasady.
Oficjalnie poparty przez:  Platforma Obywatelska, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Nowoczesna, Polskie Stronnictwo Ludowe 
Strona internetowa: cwikslawomir.pl

Pfeifer Marta – Radna miejska, społecznik,  pomaga mężowi prowadzić działalność gospodarczą. Obecnie bez zdeklarowanego poparcia środowisk politycznych. Była członkini Platformy Obywatelskiej. Kandyduje z własnego komitetu.
Strona internetowa: profil fb

Sachajko Jarosław – Pracownik naukowy, poseł na Sejm RP w obecnej kadencji.  Karierę polityczną rozpoczął przed wyborami parlamentarnymi jako propagator JOW-ów. Obecnie bardzo zaangażowany w prace sejmowe jako Przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Oficjalnie poparty przez: Kukiz’15
Strona internetowa: sachajko.pl

Wnuk Andrzej – Prawnik, wydawca, przedsiębiorca. Obecnie pełni funkcję prezydenta miasta. Znany z wszczynania sporów sądowych, w których nie zawsze wygrywał. Poparty przez Prawo i Sprawiedliwość w poprzednich wyborach, lecz w połowie kadencji to poparcie zostało wycofane (informacja tutaj).  W bieżącym roku został ponownie wskazany jako kandydat na fotel prezydencki przez przedstawicieli  tej partii. Można jednak odnieść wrażenie, że bez entuzjazmu wśród zamojskich struktur PiS.
Oficjalnie poparty przez: Prawo i Sprawiedliwość
Strona internetowa: andrzejwnuk.pl

Poniżej zapisy z konferencji prasowych kandydatów:

 

Marta Pfeifer będzie kandydować na urząd prezydenta Zamościa

Publiée par roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy sur Vendredi 15 juin 2018

Z powodu braku zapisu video konferencji Andrzeja Wnuka wskazujemy informację prasową, na podstawie której anonsowaliśmy kandydata, TUTAJ

Kandydaci ustawieni alfabetycznie podobnie jak na kartach do głosowania.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 12.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
Simon Karl Abel...
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Abdullah Akzir
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Abdullah Akzir
Risksiz ayda 50 $ karşılığında size...
Evden Eve Nakli...
www.yildirimnakliyat.com...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat