nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Flesz | ZamośćDaniel Czubara22 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Czujny sąsiad uratował życie kobiecie

Straż pożarna. Fot. R. Moteka

83-latka będąc na balkonie zasłabła i potrzebowała natychmiastowej pomocy. Leżącą na balkonie kobietę zauważył sąsiad i nie zwlekając zadzwonił na numer 112. Strażacy wspólnie z policjantami wyważyli drzwi, a załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala.

Wczoraj na jednym z zamojskich osiedli mężczyzna zauważył, że na jednym z balkonów leży 83-letnia kobieta. Przypuszczał, że coś jej się stało i może potrzebować pomocy. Nie zwlekając zadzwonił na numer alarmowy. Nie pomylił się, kobieta była przytomna, jednak potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej.

83-latka znajdowała się w mieszkaniu zamkniętym od środka. Dlatego też strażacy wspólnie z policjantami wyważyli drzwi, a następnie wspólnie z załogą karetki pogotowia przez mieszkanie weszli na balkon. Po wstępnych badaniach okazało się, że starszą kobietę należy przetransportować do szpitala. Trafiła więc na szpitalny oddział ratunkowy.- informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik zamojskiej policji.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Nejm" dnia 24 czerwca 2018 o godzinie 16:28:32 napisał:
    Bardzo dobrze, że ludzie reagują na czyjeś nieszczęścia, nasuwa mi się jednak pewna refleksja: w ubiegłym roku, a może jeszcze wcześniej moja sąsiadka późnym wieczorem w niedzielę zauważyła błąkającą się po osiedlu starszą kobietę, która kręciła się w tę i z powrotem, przechodziła jezdnię nie zwracając uwagi na jadące auta,które trąbiły i hamowały. Ona z ulicy najpierw szła w kierunku łąk i pobliskiego lasu, potem zawracała. Kiedy sąsiadka nawiązała z nią kontakt, ta nie umiała wyjaśnić skąd się wzięła w tej okolicy, tylko powtarzała-ja mieszkam o tutaj i pokazywała ręką w nieokreślonym kierunku. Wezwana Straż Miejska zawiozła kobietę w miejsce gdzie można ją było zatrzymać i udano się pod adres zamieszkania zagubionej(miała na szczęście przy sobie torebkę z dokumentami), żeby poinformować rodzinę.Okazało się, że już od 13.00 poszukiwała ją policja. A mieszkała w innej części miasta bardzo oddalonej od miejsca w którym ją zauważyła ją moja sąsiadka. Wszystko skończyło się szczęśliwie, ale..., no właśnie:nikt z rodziny nie podziękował tej sąsiadce, gdyby nie ona kto wie jak by się to zakończyło.
    R E K L A M A
  • "ad111" dnia 24 czerwca 2018 o godzinie 17:50:11 napisał:
    Pomaga się innym ludziom, bo jesteśmy ludźmi, a nie dla splendoru, uznania i podziękowań...

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama