Flesz | ZamośćDaniel Czubara22 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Czujny sąsiad uratował życie kobiecie

Straż pożarna. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

83-latka będąc na balkonie zasłabła i potrzebowała natychmiastowej pomocy. Leżącą na balkonie kobietę zauważył sąsiad i nie zwlekając zadzwonił na numer 112. Strażacy wspólnie z policjantami wyważyli drzwi, a załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala.

Wczoraj na jednym z zamojskich osiedli mężczyzna zauważył, że na jednym z balkonów leży 83-letnia kobieta. Przypuszczał, że coś jej się stało i może potrzebować pomocy. Nie zwlekając zadzwonił na numer alarmowy. Nie pomylił się, kobieta była przytomna, jednak potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej.

83-latka znajdowała się w mieszkaniu zamkniętym od środka. Dlatego też strażacy wspólnie z policjantami wyważyli drzwi, a następnie wspólnie z załogą karetki pogotowia przez mieszkanie weszli na balkon. Po wstępnych badaniach okazało się, że starszą kobietę należy przetransportować do szpitala. Trafiła więc na szpitalny oddział ratunkowy.- informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik zamojskiej policji.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Nejm" dnia 24 czerwca 2018 o godzinie 16:28:32 napisał:
    Bardzo dobrze, że ludzie reagują na czyjeś nieszczęścia, nasuwa mi się jednak pewna refleksja: w ubiegłym roku, a może jeszcze wcześniej moja sąsiadka późnym wieczorem w niedzielę zauważyła błąkającą się po osiedlu starszą kobietę, która kręciła się w tę i z powrotem, przechodziła jezdnię nie zwracając uwagi na jadące auta,które trąbiły i hamowały. Ona z ulicy najpierw szła w kierunku łąk i pobliskiego lasu, potem zawracała. Kiedy sąsiadka nawiązała z nią kontakt, ta nie umiała wyjaśnić skąd się wzięła w tej okolicy, tylko powtarzała-ja mieszkam o tutaj i pokazywała ręką w nieokreślonym kierunku. Wezwana Straż Miejska zawiozła kobietę w miejsce gdzie można ją było zatrzymać i udano się pod adres zamieszkania zagubionej(miała na szczęście przy sobie torebkę z dokumentami), żeby poinformować rodzinę.Okazało się, że już od 13.00 poszukiwała ją policja. A mieszkała w innej części miasta bardzo oddalonej od miejsca w którym ją zauważyła ją moja sąsiadka. Wszystko skończyło się szczęśliwie, ale..., no właśnie:nikt z rodziny nie podziękował tej sąsiadce, gdyby nie ona kto wie jak by się to zakończyło.
    R E K L A M A
  • "ad111" dnia 24 czerwca 2018 o godzinie 17:50:11 napisał:
    Pomaga się innym ludziom, bo jesteśmy ludźmi, a nie dla splendoru, uznania i podziękowań...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
?
Skoro przenosiny mają być w następnym...
Zamościanin
Tak komentarze mogą pochodzić z Veolii...
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
KL
Czy wynik sondy wyborczej jest zaskakuj...
ms
a może trzeba podniść/wprowadzić pod...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018