R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara22 czerwca 2018 FACEBOOK | 4472 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Zamość: Czujny sąsiad uratował życie kobiecie

Straż pożarna. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

83-latka będąc na balkonie zasłabła i potrzebowała natychmiastowej pomocy. Leżącą na balkonie kobietę zauważył sąsiad i nie zwlekając zadzwonił na numer 112. Strażacy wspólnie z policjantami wyważyli drzwi, a załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala.

Wczoraj na jednym z zamojskich osiedli mężczyzna zauważył, że na jednym z balkonów leży 83-letnia kobieta. Przypuszczał, że coś jej się stało i może potrzebować pomocy. Nie zwlekając zadzwonił na numer alarmowy. Nie pomylił się, kobieta była przytomna, jednak potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej.

83-latka znajdowała się w mieszkaniu zamkniętym od środka. Dlatego też strażacy wspólnie z policjantami wyważyli drzwi, a następnie wspólnie z załogą karetki pogotowia przez mieszkanie weszli na balkon. Po wstępnych badaniach okazało się, że starszą kobietę należy przetransportować do szpitala. Trafiła więc na szpitalny oddział ratunkowy.- informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik zamojskiej policji.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Nejm" dnia 24 czerwca 2018 o godzinie 16:28:32 napisał:
  Bardzo dobrze, że ludzie reagują na czyjeś nieszczęścia, nasuwa mi się jednak pewna refleksja: w ubiegłym roku, a może jeszcze wcześniej moja sąsiadka późnym wieczorem w niedzielę zauważyła błąkającą się po osiedlu starszą kobietę, która kręciła się w tę i z powrotem, przechodziła jezdnię nie zwracając uwagi na jadące auta,które trąbiły i hamowały. Ona z ulicy najpierw szła w kierunku łąk i pobliskiego lasu, potem zawracała. Kiedy sąsiadka nawiązała z nią kontakt, ta nie umiała wyjaśnić skąd się wzięła w tej okolicy, tylko powtarzała-ja mieszkam o tutaj i pokazywała ręką w nieokreślonym kierunku. Wezwana Straż Miejska zawiozła kobietę w miejsce gdzie można ją było zatrzymać i udano się pod adres zamieszkania zagubionej(miała na szczęście przy sobie torebkę z dokumentami), żeby poinformować rodzinę.Okazało się, że już od 13.00 poszukiwała ją policja. A mieszkała w innej części miasta bardzo oddalonej od miejsca w którym ją zauważyła ją moja sąsiadka. Wszystko skończyło się szczęśliwie, ale..., no właśnie:nikt z rodziny nie podziękował tej sąsiadce, gdyby nie ona kto wie jak by się to zakończyło.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 24 czerwca 2018 o godzinie 17:50:11 napisał:
  Pomaga się innym ludziom, bo jesteśmy ludźmi, a nie dla splendoru, uznania i podziękowań...
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
HEHEHE
ALE DO GRABIENIA PIASKU JAKIE ŁADNE DZI...
ANDREW FOREVER
Pogoda trochę zawiodła, ale magia miej...
Jaro
Rób sobie/komuś reklamę gdzie indziej...
Jaro
"Jak podali organizatorzy Cieśla i Pił...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny