Sport | Zamośćtekst nadesłany9 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Czas na rewanż

R E K L A M A    B O A R D

Aż dwa miesiące kazali czekać zamojskim kibicom na ponowne ligowe emocje zawodnicy MKS Padwa Zamość. Na szczęście dla fanów szczypiorniaka, długa przerwa wreszcie dobiegła końca. W najbliższą niedzielę, 10 lutego o godz. 17:00 żółto-czerwoni zmierzą się na własnym parkiecie z MTS Chrzanów.

Chrzanowianie tworzą obecnie jedną z najbardziej doświadczonych ekip w całej stawce. Efekt takiego stanu rzeczy jest łatwy do przewidzenia. MTS zalicza się do grona najmocniejszych ekip w całej stawce, zajmując obecnie czwarte miejsce z dorobkiem 24 punktów. Zamościanie z kolei mają cztery „oczka” mniej. W niedzielę dojdzie więc do starcia sąsiadów z tabeli. W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Chrzanowie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 37:30.

Drużyna z Zamościa udanie rozpoczęła rundę rewanżową. Przed dwoma tygodniami podopieczni trenera Marcina Czerwonki pokonali po emocjonującym meczu AZS UW Warszawa 25.22. Zamościanom w odniesieniu cennego zwycięstwa nie przeszkodziła nawet absencja najlepszego strzelca drużyny Tomasza Fugiela. Lider zespołu tuż przed meczem doznał kontuzji łydki. Choć sam zawodnik zapewnia, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej, to jego udział w niedzielnym spotkaniu stoi pod małym znakiem zapytania.

Zagramy z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Myślę jednak, że wygrana w Warszawie uskrzydli nas i da nam dodatkową porcję energii. Poza tym, możemy liczyć na żywiołowy doping naszych kibiców. W takiej atmosferze gra się zdecydowanie przyjemniej – mówi Tomasz Sałach, rozgrywający Padwy Zamość.

Przedsprzedaż biletów na niedzielne spotkanie,a także karnetów na całą rundę rewanżową ruszyła w czwartek,7 lutego. Wejściówki w cenie: 18zł (trybuna główna), 12 zł (normalny), 6zł (ulgowy) są dostępne w recepcji hali OSIR. Od czwartku można również zaopatrzyć się w karnety na rundę rewanżową w cenie 60 zł (normalny), 30 zł (ulgowy).

Podczas niedzielnego spotkania będzie można ponadto wesprzeć budowę Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami. Datki na rozwój nowego projektu będą zbierali wolontariusze SPDN „Krok za krokiem” z Zamościa.

Początek spotkania o godz. 17. Czterdzieści minut wcześniej otworzymy trybuny dla kibiców.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018