Sport | Zamośćtekst nadesłany9 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Czas na rewanż

R E K L A M A    B O A R D

Aż dwa miesiące kazali czekać zamojskim kibicom na ponowne ligowe emocje zawodnicy MKS Padwa Zamość. Na szczęście dla fanów szczypiorniaka, długa przerwa wreszcie dobiegła końca. W najbliższą niedzielę, 10 lutego o godz. 17:00 żółto-czerwoni zmierzą się na własnym parkiecie z MTS Chrzanów.

Chrzanowianie tworzą obecnie jedną z najbardziej doświadczonych ekip w całej stawce. Efekt takiego stanu rzeczy jest łatwy do przewidzenia. MTS zalicza się do grona najmocniejszych ekip w całej stawce, zajmując obecnie czwarte miejsce z dorobkiem 24 punktów. Zamościanie z kolei mają cztery „oczka” mniej. W niedzielę dojdzie więc do starcia sąsiadów z tabeli. W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Chrzanowie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 37:30.

Drużyna z Zamościa udanie rozpoczęła rundę rewanżową. Przed dwoma tygodniami podopieczni trenera Marcina Czerwonki pokonali po emocjonującym meczu AZS UW Warszawa 25.22. Zamościanom w odniesieniu cennego zwycięstwa nie przeszkodziła nawet absencja najlepszego strzelca drużyny Tomasza Fugiela. Lider zespołu tuż przed meczem doznał kontuzji łydki. Choć sam zawodnik zapewnia, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej, to jego udział w niedzielnym spotkaniu stoi pod małym znakiem zapytania.

Zagramy z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Myślę jednak, że wygrana w Warszawie uskrzydli nas i da nam dodatkową porcję energii. Poza tym, możemy liczyć na żywiołowy doping naszych kibiców. W takiej atmosferze gra się zdecydowanie przyjemniej – mówi Tomasz Sałach, rozgrywający Padwy Zamość.

Przedsprzedaż biletów na niedzielne spotkanie,a także karnetów na całą rundę rewanżową ruszyła w czwartek,7 lutego. Wejściówki w cenie: 18zł (trybuna główna), 12 zł (normalny), 6zł (ulgowy) są dostępne w recepcji hali OSIR. Od czwartku można również zaopatrzyć się w karnety na rundę rewanżową w cenie 60 zł (normalny), 30 zł (ulgowy).

Podczas niedzielnego spotkania będzie można ponadto wesprzeć budowę Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami. Datki na rozwój nowego projektu będą zbierali wolontariusze SPDN „Krok za krokiem” z Zamościa.

Początek spotkania o godz. 17. Czterdzieści minut wcześniej otworzymy trybuny dla kibiców.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018