R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara15 września 2017 FACEBOOK | 5148 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Zamość: Chwila prawdy dla Hetmana

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Gdybym to napisał przed sezonem na pewno każdy by mnie wyśmiał, ale teraz… Wszystko wskazuje na to, że sobotę Hetman zagra arcyważny mecz z Kłosem Chełm.

Od pewno czasu widać, że piłkarzom Hetmana idzie jak po grudzie.  Miała być walka o awans i gromienie rywali, a tymczasem… Widać, że zespół przeżywa kryzys. Porażkę ze Stalą Kraśnik najwięksi optymiści mogą próbować wytłumaczyć, że to przecież nasz największy rywal do awansu, że zamościanie zrewanżują się na własnym stadionie. Jednak porażka z grającą niżej Huczwą Tyszowce w ramach Pucharu Polski i to 1:3, w stylu który pominę milczeniem, pokazuje, że w Hetmanie coś się nie zazębiło, tylko zgrzyta. Zębami zgrzytają też kibice obserwując wydarzenia na boisku.

Jeśli Hetman straci punkty w najbliższym spotkaniu z Kłosem Chełm, to marzenia o awansie trzeba będzie odłożyć co najmniej o rok. Trener Marek Motyka i sztab szkoleniowy mają ostatnią chwilę by znaleźć receptę na sukces. Czy im się to uda? Przekonamy się o tym jutro o godz. 16 na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Miejscowy" dnia 15 września 2017 o godzinie 11:30:57 napisał:
  Problem jest i będzie jeśli nie zajdą duże zmiany. Zaczynając od bramki i dwóch naszych bramkarzy którzy mieli spisywać się świetnie i konkurować jak równy z równym ze sobą o pierwszą jedenastkę a jest co.... ŻADNY z nich nie staje na miarę możliwości. Do tego obrona niby doświadczenie w postaci Żmudy i młodość ze strony Bednary do tego boki mocne Kanarek ktory gdzieś był i coś widział od nich trzeba czegoś wymagać. Inną sprawą jest ze nie mamy godnych zmienników, bo co można powiedzieć o Gąsce ktory nie poradziłby sobie w juniorach, o środku obrony... W pomocy wiele nowych zakupów graczy którzy mieli kreować grę prowadzić Hetmana do zwyciężania a jest co... wolne rozgrywanie piłki i nic specjalnego. ATAK miał być silny zapewniający wiele wrażeń i bramek. A jest gwiazdor Paluch prawdziwy snajper STRZELIŁ WLODAWIANCE 5 GOLI no brawo. Niektórzy jak Kupisz,Stefański chociażby coś próbują ale to co się dzieje nie przynosi efektów ( wystawiania Kupisza na skrzydle nawet skomentuje). Brak atmosfery i przede wszystkim wyników musi być dzwonkiem ostrzegawczym jeśli chcemy mieć awans. Czas na zmiany, trzeba spróbować czegoś nowego dam szansę innym, poszukać jakiś może młodych talentów w juniorach cokolwiek żeby grać chodź troszkę się zmieniła i były z tego punkty.
  R E K L A M A
 • "Zapytanko" dnia 15 września 2017 o godzinie 12:31:39 napisał:
  Panie Danielu, trening dziś o 17 na głównej płycie osiru?
 • "Daniel Czubara" dnia 15 września 2017 o godzinie 12:39:52 napisał:
  Nie wiem, należałoby spytać admina profilu klubu :)
 • "kibic" dnia 15 września 2017 o godzinie 12:57:39 napisał:
  Obrona się posypała, kontuzje Kanarka i Daszkiewicza, Turczyn też ostatnio nie grał chyba też kontuzjowany, brak zmienników, bramkarze robią błędy. Mówiłem że mamy wąską kadrę, przyjdą kartki i kontuzje i Hetman będzie cieniutki.
 • "hm" dnia 15 września 2017 o godzinie 15:55:15 napisał:
  1. Prezes nie panuje nad klubem .2.Dyrektor sportowy nie ma pojęcia o transferach (Troshupa i inni).3.Trener bramkarzy nie potrafi przygotować chocby jednego zawodnika do dobrej gry.4.Pan Motyka nie ma pomysłu na grę, źle ustawia zespól i nie potrafi reagować na słabą grę drużyny.5.Znowu armia zaciężna, której nie obchodzi Zamość tylko aby konto było co miesiąc zapełnione...To jest ostatni dzwonek,żeby towarzystwo wzajemnej adoracji podało się do dymisji. Nie widzę już możliwości uratowania awansu przy obecnej sytuacji...Poza tym .PRZEPROŚCIE KIBICÓW ZA TO,ŻE MUSIELI PATRZEĆ NA BEZNADZIEJNY MECZ W KRASNIKU I KOMPROMITACJE W TYSZOWCACH!!!.
 • "Anonim" dnia 15 września 2017 o godzinie 16:40:31 napisał:
  Kamil Poźniak z Górnika był do wzięcia ale już za późno poszedł do Gwardii Koszalin.
 • "Asd" dnia 15 września 2017 o godzinie 17:57:50 napisał:
  Nastały czasy, w których trzeba drżeć o wynik meczu u siebie z klubem z wioski koło Chełma. Brawo Panowie działacze i piłkarze. Jak ma być lepiej jak do tego doszło.
 • "kibic" dnia 15 września 2017 o godzinie 18:03:13 napisał:
  Potrzebne są wzmocnienia w zespole, żeby była rywalizacja i gwiazdy nie czuły się za pewnie, można jeszcze znaleźć jakichś wolnych zawodników.
 • "Asd" dnia 15 września 2017 o godzinie 21:05:53 napisał:
  Wzmocnienia na dłuższą metę to studnia bez dna. Tu trzeba zacząć od szkolenia młodzieży. Jak nie będzie szkolenia to będzie wieczny marazm. Taka ligę w jakiej gramy wychowankowie z takiego sporego jak na lubelskie warunki miasta powinni wciągnąć. Nawet w trzeciej powinni sobie radzić. Niestety dziś tego głównie brakuje. Jeszcze w 2013 roku gdy amspn awansował do trzeciej ligi i grał starszymi wychowankami to dopóki się nie posypało to coś grał z początku w trzeciej lidzę i myślę gdyby dociągnął z tym składem to by się utrzymał. Dobre mecze w Pucharze Polski z Chełmianką, Oławą czy Rozwojem. Nie wspominająć wygranej czwartej ligi z ogromną przewagą http://www.90minut.pl/liga/0/liga6539.html czyli jak widać można. Nie wychwalam tutaj amspnu tylko wystarczy spojrzeć, że można i trzeba w takim kierunku iść. Wychowanie młodzieży to dla klubu obcięte koszty transferów przereklamowanych piłkarzy na których w Zamościu powróciła moda i w przyszłości zarobek.
 • "kibic" dnia 15 września 2017 o godzinie 21:33:28 napisał:
  Na wychowanków to trzeba by czekać co najmniej 10 lat, nie powiem jest to słuszny kierunek ale co przez ten czas telepać się w IV lidze, trzeba się wzmacniać i chociaż w III lidze grać.
  R E K L A M A
 • "Hahaha" dnia 15 września 2017 o godzinie 21:39:05 napisał:
  Zamość to drugie miasto regionu i szóste największe ściany wschodniej (Lublin, Białystok, Rzeszów, Siedlce, Suwałki).
 • "Anonim" dnia 15 września 2017 o godzinie 22:13:23 napisał:
  Wielkość miasta nie świadczy o poziomie sportowym drużyny, Lublin - 340 tys mieszk.- III liga, Suwałki 69 tys. - I liga, Siedlce 77 tys. - I liga, Łódź 696 tys. - II liga.
 • "Asd" dnia 15 września 2017 o godzinie 22:19:26 napisał:
  Nieciecza 700 osób ekstraklasa.
 • "." dnia 15 września 2017 o godzinie 22:35:06 napisał:
  ASD@ Znajdź sponsora, tak jak swego czasu był nim Kadex - to szybko będzie ekstraklasa. A tak przy okazji ceny biletów powinny pójść w górę. Kibice muszą wziąć odpowiedzialność za finanse klubu.
 • "Asd" dnia 15 września 2017 o godzinie 22:54:31 napisał:
  Zdaję sobie sprawę, że potencjał Niecieczy nie wynika z wielkości miejscowości. Przykład dla żartu. Sponsora na pewno nie będę szukał, bo nie jestem od tego.
 • "Asd" dnia 15 września 2017 o godzinie 22:57:40 napisał:
  Zresztą jakbym znalazł sponsora, który by zapewnił awans do ekstraklasy to wolałbym założyć swój klub niż babrać się w czymś nie do końca jasnym.
 • "Kumaty" dnia 15 września 2017 o godzinie 23:10:57 napisał:
  Motyki, zarządu i śmiesznych kopaczy na pewno nie można ruszyć do końca czerwca :/
 • "Anonim" dnia 15 września 2017 o godzinie 23:19:48 napisał:
  Wydaje mi się że nawet do końca czerwca 2019
 • "x" dnia 15 września 2017 o godzinie 23:31:10 napisał:
  Szkoda że Kadex tak wcześnie się wyłożył, może mielibyśmy ekstraklasę w Zamościu, byłoby co wspominać. Teraz to nie osiągalne takiego sponsora już nie będzie.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny