R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara25 listopada 2017 FACEBOOK | 5252 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Zamość: “Chcemy przywrócić normalność” [AUDIO]

Od lewej: Roman Podświadek, Włodzimierz Czarzasty, Adam Kutyla, Wiesław Nowakowski, Marcin Kulasek; fot. Facebook/Wiesław Nowakowski
R E K L A M A    B O A R D

O planach programowych i wyborczych Sojuszu Lewicy Demokratycznej mówi w wywiadzie dla roztocze.net Roman Podświadek, szef zamojskiego SLD. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Przypomnijmy, że Roman Podświadek od niedawna jest nowym przewodniczącym Rady Miejskiej SLD w Zamościu. Partia przygotowuje się do wyborów samorządowych. Hasłem ugrupowania jest “Przywrócimy normalność”. Z kim SLD będzie współpracować? Jaki program ma Sojusz dla Hetmańskiego Grodu? Czy lewica wystawi swojego kandydata na prezydenta Zamościa, czy też poprze kogoś?

Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zmc" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 8:58:09 napisał:
  Hahahaha tyle w temacie.
  R E K L A M A
 • "student" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 9:10:34 napisał:
  Panie Podświadek z całym szacunkiem dla Pana ale nie da się tego słuchać. Dałem radę odsłuchać 3 min i musiałem wyłączyć ponieważ o mały włos nie zasnąłem. Z takim animuszem nie wróżę sukcesów.
 • "magnar" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 10:01:17 napisał:
  Przy nowej ordynacji podzielona lewica nie ma szans. Jakoś nie widze kogoś , kto połączył sieroty po Palikocie, SLD , Razem i lewicowy plankton. No może Nowacka, albo Biedroń, ale oni dystansują się od partyjnych szyldów teraz.
 • "WON Z KOMUNĄ!!!" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 12:09:16 napisał:
  Komuniści chcą przywracac nomalnosc.Hahahahaha.Czy to jakas nowa grupa kabaretowa?Pozdrawiam
 • "syntejziemi" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 16:13:38 napisał:
  Przywrócić normalność? Śmiechłem... Ja już pamiętam tą waszą normalność, jak odchodziliście od stołków we wstydzie i powszechnym społecznym niezadowoleniu. Więcej nie wracać, dobrze mi bez was czy innych paligupków.
 • "z_boku" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 17:34:07 napisał:
  Normalność powiadacie, to może zdefiniujcie tą waszą wersję normalności. Jakoś nie tęskno mi do kartek na cukier, mięso, paliwo, słodycze, alkohol czy papierosy. Nie chcę aby w Konstytucji RP znowu pojawił się zapis o Przewodniej Sile Narodu i sprzymierzonych z nią stronnictwach. Chcę mieć możliwość zagłosowania w wyborach na taką opcję polityczną na jaką zechcę. Życzę sobie aby mój paszport spoczywał spokojnie w szufladzie mojej komody, nie zaś w komendzie policji czy milicji.
 • "Kmicic" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 19:14:30 napisał:
  Chcecie powrotu normalności droga lewico? Normalność dla mnie porzucenie rządów demokracji,( która wprowadziła największą zarazę świata którą jest socjalizm) i wprowadzenie monarchii lub republiki. Normalnością jest brak socjalu, małe podatki, dbałość o konsumentów a nie o związkowców, są nierówności i nie trzeba wszystkiego wyrównywać, dbałość o własnośc prywatną, dostęp do broni, kara śmierci, silna armia. Normalnością nie jest ZUS zasiłki socjal i inne wynalazki z piekła rodem. Więc normalność zależy od punktu siedzenia co lewica raczej nie widzi.
 • "ConceptOfPower" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 10:42:17 napisał:
  Kmicic - 100 % racji!
 • "Anonim" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 19:33:42 napisał:
  Jakoś tego nie widzę.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny