R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara25 listopada 2017 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy ()

Zamość: “Chcemy przywrócić normalność” [AUDIO]

Od lewej: Roman Podświadek, Włodzimierz Czarzasty, Adam Kutyla, Wiesław Nowakowski, Marcin Kulasek; fot. Facebook/Wiesław Nowakowski
R E K L A M A    B O A R D

O planach programowych i wyborczych Sojuszu Lewicy Demokratycznej mówi w wywiadzie dla roztocze.net Roman Podświadek, szef zamojskiego SLD. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Przypomnijmy, że Roman Podświadek od niedawna jest nowym przewodniczącym Rady Miejskiej SLD w Zamościu. Partia przygotowuje się do wyborów samorządowych. Hasłem ugrupowania jest “Przywrócimy normalność”. Z kim SLD będzie współpracować? Jaki program ma Sojusz dla Hetmańskiego Grodu? Czy lewica wystawi swojego kandydata na prezydenta Zamościa, czy też poprze kogoś?

Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "zmc" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 8:58:09 napisał:
  Hahahaha tyle w temacie.
  13
  2
  R E K L A M A
 • "student" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 9:10:34 napisał:
  Panie Podświadek z całym szacunkiem dla Pana ale nie da się tego słuchać. Dałem radę odsłuchać 3 min i musiałem wyłączyć ponieważ o mały włos nie zasnąłem. Z takim animuszem nie wróżę sukcesów.
  12
  1
 • "magnar" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 10:01:17 napisał:
  Przy nowej ordynacji podzielona lewica nie ma szans. Jakoś nie widze kogoś , kto połączył sieroty po Palikocie, SLD , Razem i lewicowy plankton. No może Nowacka, albo Biedroń, ale oni dystansują się od partyjnych szyldów teraz.
  2
  3
 • "WON Z KOMUNĄ!!!" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 12:09:16 napisał:
  Komuniści chcą przywracac nomalnosc.Hahahahaha.Czy to jakas nowa grupa kabaretowa?Pozdrawiam
  12
  3
 • "syntejziemi" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 16:13:38 napisał:
  Przywrócić normalność? Śmiechłem... Ja już pamiętam tą waszą normalność, jak odchodziliście od stołków we wstydzie i powszechnym społecznym niezadowoleniu. Więcej nie wracać, dobrze mi bez was czy innych paligupków.
  6
  3
 • "z_boku" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 17:34:07 napisał:
  Normalność powiadacie, to może zdefiniujcie tą waszą wersję normalności. Jakoś nie tęskno mi do kartek na cukier, mięso, paliwo, słodycze, alkohol czy papierosy. Nie chcę aby w Konstytucji RP znowu pojawił się zapis o Przewodniej Sile Narodu i sprzymierzonych z nią stronnictwach. Chcę mieć możliwość zagłosowania w wyborach na taką opcję polityczną na jaką zechcę. Życzę sobie aby mój paszport spoczywał spokojnie w szufladzie mojej komody, nie zaś w komendzie policji czy milicji.
  6
  2
 • "Kmicic" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 19:14:30 napisał:
  Chcecie powrotu normalności droga lewico? Normalność dla mnie porzucenie rządów demokracji,( która wprowadziła największą zarazę świata którą jest socjalizm) i wprowadzenie monarchii lub republiki. Normalnością jest brak socjalu, małe podatki, dbałość o konsumentów a nie o związkowców, są nierówności i nie trzeba wszystkiego wyrównywać, dbałość o własnośc prywatną, dostęp do broni, kara śmierci, silna armia. Normalnością nie jest ZUS zasiłki socjal i inne wynalazki z piekła rodem. Więc normalność zależy od punktu siedzenia co lewica raczej nie widzi.
  8
  5
 • "ConceptOfPower" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 10:42:17 napisał:
  Kmicic - 100 % racji!
  4
  2
 • "Anonim" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 19:33:42 napisał:
  Jakoś tego nie widzę.
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
perła 38 minut temu
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
apel
Kiedyś na łamach tego portalu prezento...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny