nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | Wywiady | Zamośćtekst nadesłany9 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 45 komentarzy

Zamość: „Chcę, żeby Hetman się rozwijał”

Fot. kshetman.zamosc.pl

Klub potrzebuje menadżera, który zadba o sprawy organizacyjne. O sprawy sportowe dba trener i dyrektor sportowy. Myślę, że Rada Fundacji zdecydowała się mnie powołać, ponieważ chcę, żeby Hetman rozwijał się jak solidna firma, miał stabilne dochody oraz kontrolował koszty.- mówi nowy prezes FKS Hetman Zamość, Krzysztof Krawczuk.

Proszę powiedzieć nam kilka słów o sobie.

Mam 35 lat, urodziłem się i mieszkam w Zamościu. Od ośmiu lat z sukcesami prowadzę własną firmę. Interesuję się piłką nożną nie tylko jako kibic, ale również pod kątem organizacji klubu sportowego. Zdobyte w pracy zawodowej doświadczenie zamierzam wykorzystać w procesie zarządzania klubem.

Jaki jest Pana pomysł na klub?

Klub musi być jak dobrze zarządzana firma. Rozwijać się i nie może przynosić strat. Jako Zamościanin chciałbym, aby piłkarze z naszego miasta ogrywali się i zdobywali doświadczenie. Piłkarze z zewnątrz to często wyższe koszty. Trzeba patrzeć, co jest z korzyścią dla naszego miasta   i klubu.

Czy planowane są zmiany w sztabie szkoleniowym?

Uważam, że obecny trener Pan Jacek Ziarkowski da sobie radę z postawionymi celami: przede wszystkim z utrzymaniem drużyny w czołówce tabeli i w miarę możliwości awansem do III ligi.

Przewiduje Pan wzmocnienie drużyny?

W tym zakresie Zarząd będzie ściśle współpracował ze sztabem szkoleniowym. Mamy dużo do omówienia i na pewno podamy Państwu wnioski w późniejszym czasie.

Skąd pomysł, aby Krzysztof Krawczuk był prezesem?

Klub potrzebuje menadżera, który zadba o sprawy organizacyjne. O sprawy sportowe dba trener i dyrektor sportowy. Myślę, że Rada Fundacji zdecydowała się mnie powołać, ponieważ chcę, żeby Hetman rozwijał się jak solidna firma, miał stabilne dochody oraz kontrolował koszty.

Jak Pan ocenia rundę jesienną w wykonaniu naszej drużyny?

Wyniki osiągnięte w ostatniej rundzie były poniżej oczekiwań kibiców, zarządu i sponsorów. Przed nami jednak runda rewanżowa. Będziemy walczyć o odrobienie strat.

W jakim stanie przejmuje Pan Fundację KS Hetman Zamość?

Dzięki rzetelnej pracy mojego poprzednika Pana Mirosława Kędraka Fundacja na dzień dzisiejszy nie jest zadłużona. Będziemy rozmawiać ze sponsorami i miastem na temat długofalowej strategii wspierania klubu. Jestem pewien, że da się tu wiele rzeczy poprawić, zwłaszcza jeśli chodzi o kontrolę kosztów. Wszystko to ma na celu poprawę wyniku sportowego, a w konsekwencji awans Hetmana do III ligi.

Czy ma Pan ulubionego piłkarza w Hetmanie?

Oczywiście mam swoją ocenę umiejętności poszczególnych zawodników, jednak na ten moment nie zamierzam nikogo faworyzować. Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że to wynik współpracy całego zespołu świadczy o wartości drużyny.

Kamil Gac

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "PO" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 12:52:18 napisał:
  Ktoś wie kiedy w końcu wystartuje portal kshetman.pl ?
  R E K L A M A
 • ".." dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 13:02:27 napisał:
  Haha ten co najwiecej szumu robi o tym portalu pisal ze kilka dni poslizgu a tu juz sie robi prawie pol miesiaca po co to pisac tak i ludzi w chuja robic
 • "Zm" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 13:05:09 napisał:
  Nawstawial nie wiadomo czego na twitter a teraz cisza i robi z ludzi wariatow a ktos czeka
 • "Rosa" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 13:33:41 napisał:
  Zlikwidowac ta fundacje. Zostawic pilke mlodziezowa i to z tymi trenerami ktorzy sa madrzy co prawda niewielu ich jest w zamosciu ale ze 2 znajdziemy a pozostale chlory niech ida do baru bo tam ich caly czas ciagnie.
 • "PO" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 13:40:00 napisał:
  Jak zwykle z dużej chmury mały deszcz
 • "leon" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 15:18:35 napisał:
  MZK znowu kase wyłoży...
 • "magnar" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 16:02:10 napisał:
  To ja czekam na pozyskanie nowych sponsorów. Roztocze Szczebrzeszyn pozyskało LHS.
 • "Anonim" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 18:25:19 napisał:
  A w kwestii transferów nadal cisza.
 • "zamościak" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 19:41:09 napisał:
  wykładaj kasę na stół i transferuj kogo chcesz
 • "kibic" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 19:51:17 napisał:
  Jak nie będzie awansu to podziękujemy władzy przy wyborach.
  R E K L A M A
 • "do Zamościak" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 19:56:39 napisał:
  Kasę jeszcze przez pół roku wykłada Kapka i trzeba to wykorzystać.
 • "magnar" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 19:59:25 napisał:
  A wiadomo co z dyrektorem sportowym?
 • "Anonim" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 20:12:04 napisał:
  Cytat z prezesa "O sprawy sportowe dba trener i dyrektor sportowy. " z tego wynika że nie będzie zmian.
 • "zamościak" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 20:12:49 napisał:
  na takie transfery jak do tej pory były to na pewno nie będzie dawał przez pół roku
 • "hmm" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 20:21:06 napisał:
  Jak nie będzie wyników i pan Kapka wycofa się ze sponsorowania Hetmana to główny ciężar finansowania klubu spadnie na miasto i spółki miejskie. Ciekawe co wtedy zrobi miasto?
 • "Anonim" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 20:50:32 napisał:
  Miasto dalej będzie finansować ale już nie będzie tyle kasy co teraz i o awansie będzie trzeba zapomnieć. Pozostanie nam IV liga na zawsze.
 • "kibic" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 20:55:48 napisał:
  To ja już wolę chodzić na Padwę.
 • "hmm" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 21:00:45 napisał:
  @Anonim jak odejdą sponsorzy to piłka w Zamościu się skończy i wrócimy do gromienia rywali w klasie okręgowej.
 • "ktoś" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 21:28:50 napisał:
  Z tym gromieniem w okręgówce też może być problem , vide: Huczwa - Hetman 3:1 w PP w tym sezonie.
 • "Prezes" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 23:23:06 napisał:
  Czekajcie cierpliwie...z moich informacji wynika, że portal niebawem wróci :)
  R E K L A M A
 • "Zm" dnia 9 grudnia 2017 o godzinie 23:59:13 napisał:
  Niebawem czyli tak jak imformacja na twitter byla w poniedzialek 1 bo lekki poslizg a jest 10 i portalu dalej nie ma to imformacje na tym portalu tez beda podawane po miesiacu
 • "." dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 0:33:40 napisał:
  Przychody Hetmana to???? Koszty Hetmana to? Dochody/strata Hetmana to? ZADŁUŻENIE HETMANA WYNOSI?? Ile sprzedaje się biletów na mecz tj. dla kibiców Hetmana i gości? Jaka jest cena biletu ulgowego, normalnego, karnetu, biletu dla VIP? O ile mi wiadomo cena biletów na mecze Hetmana jest bardzo niska. Podstawą finansów klubu na tym etapie, jest frekwencja na stadionie i sprzedaż biletów. Tu rodzi się kolejne pytanie na ile ceny biletów pokrywają koszty całkowite funkcjonowania klubu? Założenia nowego prezesa są ambitne, ale jak mu się uda zrównoważyć budżet klubu i poprawić dochody tego nie wiem. Moje kontrowersje budzi również strona sportowa klubu - przyszłością klubu jest młodzież. Ale w obecnej sytuacji Hetman potrzebuje tu i teraz odpowiednich zawodników. Bardzo istotną funkcją w klubie jest tzw. "bank informacji" czyli łowca talentów. Życzę powodzenia. Jednak czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby gra w B klasie - tak jak swego czasu zrobiono to w Gdańsku - Lechia zaczynając od b klasy dziś walczy o MP?
 • "gah" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 0:37:50 napisał:
  potrzebna jest kontrola kosztów? czy li mam rozumieć że do tej pory nie były kontrolowane. Uuuuuu, grubo
 • "kibic" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 10:08:21 napisał:
  Ja uważam,ze pieniądze były wydawane zbyt pochopnie ,np.mini zgrupowania przed meczem w Starym Zamosciu w motelu przy ruchliwej trasie.
 • "Zadowolony" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 15:31:31 napisał:
  Przestańcie już robić klakę temu kapce. Ile dał? 50 tysięcy? Bo miasto dało 20 razy tyle i bez kapki sobie poradzi. A co do Hetmana to w klubie brakowało menedżera. Gdyby taki był, to wiele transferów nie miało by miejsca, bo byłaby kontrola kosztów.
 • "Anonim" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 16:15:58 napisał:
  Z tego co słyszałem to Kapka daje dużo więcej niż miasto.
 • "He he" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 16:41:28 napisał:
  "Z tego co słyszałem ..." ! :) ? Ale matołectwo się tu produkuje :) Z tego co ja słyszałem, to Elvis żyje :)
 • "Zadowolony" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 16:50:17 napisał:
  Budżet klubu to 600 tysięcy. Miasto daje 400, reszta to sponsorzy i bilety
 • "." dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 17:28:45 napisał:
  600 tys.??? Wydaje mi się, że więcej i to znacznie więcej.
 • "." dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 17:59:49 napisał:
  No właśnie ile wynoszą pensje piłkarzy? Pensje zarządu, koszty utrzymania stadionu itd? Za 600 tyś. to jest niewykonalne. Młodzież?? Młodzież to sprawa przyszłości, ale póki co tej młodzieży trzeba zapewnić najlepszy system szkolenia - to wszystko kosztuje.
  R E K L A M A
 • "Persona non grata" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 18:41:11 napisał:
  Taa... Budżet klubu to milion pięćset sto dziewięćset. Jeden mądrzejszy od drugiego. Kapka w 2010 roku miał wejść w klub i dawać bodajże 10 tysięcy miesięcznie. Teraz jest to z pewnością większa kwota, ale co to za różnica? Jeśli podejmuje złe decyzje to ile jest warty taki sponsor? Nie wierzę, że nie miał dużo do powiedzenia przy transferach, a zwłaszcza przy zatrudnieniu MM. Lepiej jest chyba mniej mieć pieniędzy, niż je marnować - przykład Stali i Hetmana pokazuje to idealnie.
 • "ktoś" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 19:32:51 napisał:
  No właśnie nikt właściwie nie zna budżetu, powinno to być podane na stronie, wysokość budżetu, sponsorzy - który ile daje, to wszystko powinno być transparentne.
 • "zmc" dnia 10 grudnia 2017 o godzinie 21:40:15 napisał:
  Do "transparentnych" . Wielu sponsorów nie chce ujawniać tego, że daje kasę do klubu a tym bardziej ile. Motywy mogą być różne: związki zawodowe, zazdrosny współmałżonek, sąsiad lub wspólnik, obawa przed nadgorliwością US lub innych "podmiotów żebrzących". Sam wspomagałem KS i się z tym nie obnosiłem. Jeśli Hetman miałby budżet 1,5mln to już dawno by awansował. W tej lidze 50% tej kwoty to marzenie. Chełmianka w zeszłym roku miała trochę wyższy budżet niż Hetman. Teraz Stal ma niższy. Niestety jedni i drudzy nas ogrywają. Czyli "piniądze to nie wszystko"
 • "Zm" dnia 11 grudnia 2017 o godzinie 13:35:47 napisał:
  Bramkarz lublinianki jednak nasz klub ominie dogadany juz prawie ze stala krasnik
 • "Anonim" dnia 11 grudnia 2017 o godzinie 18:57:16 napisał:
  No to widzę pierwszy sukces nowej władzy, dobry junior na bramce to skarb można jedno miejsce w polu dla seniora zwolnić, no gratulacje. Chyba że Tytonia mają zamiar zakontraktować :)
 • "Thomas" dnia 12 grudnia 2017 o godzinie 2:54:51 napisał:
  Zadko wypowiadam się na tematy piłkarskie. Podoba mi się długofalowe spojrzenie prezesa na sprawy klubu takie jak finanse, sprawy szkolenia organizacja i na końcu wynik sportowy. To co napawa optymizmem, to ogromne zainteresowanie szkółka piłkarska zwłaszcza wśród dzieci - bardzo dużo chętnych, mało miejsc i trzeba czekać. Jeżeli praca z młodzieżą, będzie układać się - to w przyszłości będzie procentowac i będzie to z korzyścią dla klubu. Co do wyniku w rundzie wiosennej, jest czas na wnioski. Transfery, nie zawsze duże pieniądze są gwarantem kupna dobrego zawodnika dlatego w dłuższym okresie trzeba stawiać na wychowanków - kto wie czy nie ma talentu który czeka na odkrycie. W polityce transferowej ważna jest zasada kupić tanio sprzedać drożej i dlatego tutaj przydałby się w Hetmanie bank informacji, czy jakiś head Hunter czyli łowca talentów. Hetman musi być miejscem promocji dobrych zawodników ponieważ to zagwarantuje sukces sportowy. .
 • "kibic" dnia 12 grudnia 2017 o godzinie 16:22:34 napisał:
  W kwestii transferów - do pięciu którzy odeszli dołączyli Maciej Markowski i Błażej Omański, Damian Otręba jest po zabiegu i zacznie trenować w lutym. Damian Ziółkowski dostał ponownie propozycje z Hetmana ale znowu odmówił woli zostać w Huczwie. Krystian Krupa z Lublinianki dostał propozycję z Hetmana i ze Stali Kraśnik i raczej wybierze ofertę Stali, bo tam nie będzie miał konkurenta gdyż podstawowy bramkarz Kijańczuk jest kontuzjowany a w Zamościu musiałby rywalizować ze Skrzypkiem. W miejsce ubytków Hetman chce pozyskać sześciu zawodników w tym dwóch doświadczonych z wyższej ligi i czterech młodzieżowców. Jeszcze przed świętami będą podpisane pierwsze kontrakty.
 • "He he" dnia 12 grudnia 2017 o godzinie 21:46:56 napisał:
  Po takim komentarzu jak ten od niejakiego "kibica", Krupa z Lublinianki pewnie nie spojrzy już na Zamość. Pan kibic/menda (a może ktoś związany z fundacją) uznał, że chłopak woli do Kraśnika bo tam brak konkurencji. A może chłopak woli do Kraśnika bo tam jest perspektywa awansu? W końcu 11 punktów przewagi nad tworem Made in W. jasno określa szanse na awans do trzeciej ligi. A poza tym jeszcze jedno pytanie: czy Markowski dołączył do tych, którzy odeszli z tego samego powodu co Przemysław Dębicki - jak kontuzja, to na złom?
 • "Anonim" dnia 12 grudnia 2017 o godzinie 22:05:11 napisał:
  he he o Krupie tak w Dzienniku Wschodnim napisali "kibic" zapewne zdał relacje z tego co przeczytał w Dzienniku. Cytat z Dziennika Wschodniego: " Wiadomo, że ofertę z Hetmana dostał Krystian Krupa, bramkarz Lublinianki. Musiałby jednak rywalizować o miejsce w bramce z Kacprem Skrzypkiem. Dlatego raczej zdecyduje się na przenosiny do Stali Kraśnik, gdzie zastąpiłby kontuzjowanego Łukasza Kijańczuka. "
 • "ZMC" dnia 13 grudnia 2017 o godzinie 10:18:36 napisał:
  "Chcę, żeby Hetman się rozwijał" - Brawo! Nikt do tej pory tego nie chciał? Trzeba, potrzebujemy, powinniśmy, chcemy, należy. Jak w naszej polityce. Frazesy i ogólniki. Zadnych konkretów.
  R E K L A M A
 • "PO" dnia 13 grudnia 2017 o godzinie 14:45:38 napisał:
  Krupa w Hetmanie Grupa Oscar rozstała się z klubem
 • "kibol" dnia 13 grudnia 2017 o godzinie 17:47:29 napisał:
  Zapewne nowy prezes mu nie pasi albo sam chciał być prezesem a niestety go nie wybrali.
 • "Alex" dnia 13 grudnia 2017 o godzinie 18:48:19 napisał:
  Jeśli to prawda że Oscar odszedł to już tylko zwijanie Hetmana pozostało :)
 • "Marcin" dnia 13 grudnia 2017 o godzinie 20:10:13 napisał:
  Kapka odszedł już za czasów Kędraka i to chyba był powód dymisji. Polecam wywiad: http://www.kshetman.pl/wiadomosci/leslaw-kapka-klub-powinien-byc-projektem-biznesowym-prowadzonym-na-zdrowych-zasadach,9.html
 • "Jaro" dnia 16 grudnia 2017 o godzinie 13:43:49 napisał:
  SSA powinni założyć skoro fundacja tylko do lipca.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama