Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćOliwia Bojar23 sierpnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Charyzmatyczne i miłosierne rekolekcje

Rekolekcje Jezus na Wschodzie- baner na plocie Katedry, foto: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B O A R D


„Jezus na Wschodzie” to kolejna odsłona obchodów 25-lecia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Gościem rekolekcji, które odbędą się już w sobotę ( 26 sierpnia) na stadionie zamojskiego OSiRu będą o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu. Ojcowie pochodzą z Sardynii, mają za sobą już 30 lat kapłaństwa. Obecnie żyją z ubogimi w slumsach São Paolo w Brazylii. W roku 2000 założyli stowarzyszenie „Przymierze Miłosierdzia” (Alianca de Misericordia), które obecnie istnieje w 36 miastach Brazylii, a także w Portugalii, we Włoszech, Francji, Belgii i w Polsce.
Podczas rekolekcji wierni w szczególny sposób dziękować będą za otrzymane łaski w 25 lat istnienia diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Będzie to również okazja do przeproszenia i przebłagania za grzechy oraz czas otwierania się na pokutę, będącej warunkiem dostąpienia miłosierdzia.

Na rekolekcje obowiązuje wykup cegiełki w kwocie 20 zł oraz wcześniejsze zapisy.

Można ich dokonać w następujący sposób:
przy parafiach – można zgłaszać się do proboszczów, którzy dostarczą listę uczestników do Biura Spotkania i odbiorą bilety-wejściówki
– w sklepach z dewocjonaliami w największych miastach naszej diecezji (Zamość, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Lubaczów)
– w biurze Katolickiego Radia Zamość – ul. Zamoyskiego 1, godz. 9.00-15.00, Dział Promocji i Reklamy
– telefonicznie lub e-mailowo – głównie dla osób spoza diecezji zamojsko-lubaczowskiej – po uzgodnieniu z naszym sekretariatem i wpłacie ofiary-cegiełki na pokrycie kosztów spotkania wyślemy bilety drogą pocztową.

Więcej szczegółów TUTAJ.

Plan rekolekcji:
9.00 – Zawiązanie wspólnoty /różaniec / uwielbienie
10.00 – Konferencja I
11.30 – Przerwa
12.00 – Konferencja II
13.30 – Obiad
14.45 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.00 – Msza św. – przewodniczy JE ks. bp Marian Rojek
17.30 – Uwielbienie / adoracja Najświętszego Sakramentu / modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała.

Organizatorem rekolekcji jest Zespół ds. Nowej Ewangelizacji Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018