R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara18 marca 2018 FACEBOOK | 4209 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 21 komentarzy ()

Zamość: Charytatywnie ponad podziałami [FOTO]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Dziś na Rynku Wielkim w Zamościu ruszyła zbiórka pieniędzy na dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Zamościu oraz działań prowadzonych w placówkach Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie, prowadzona w ramach kampanii “Kilometry Dobra”.

W akcję zaangażowali się społecznicy i politycy, samorządowcy. W minionym tygodniu o udział w przedsięwzięciu przedstawicieli różnych stron sceny politycznej zaapelował poseł Sławomir Zawiślak. Dziś rano poza działaczmi PSONI koło w Zamościu pojawili się m.in. działacze PiS, Nowoczesnej, niezależni.

Zebrane fundusze pozwolą na remont nowego obiektu stowarzyszenia przy ul. Orlicz-Dreszera ( gdzie kiedyś znajdował się Sąd Pracy).

Poniżej prezentujemy fotorelację z dzisiejszej inauguracji zbiórki.

 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Jacek" dnia 18 marca 2018 o godzinie 10:35:35 napisał:
  Do której godziny ta zbiórka? Byliśmy z rodziną jakieś 20 minut temu i nikogo na rynku nie ma. W okolicach na starym mieście też nikogo z puszką nie ma. Chyba że uczestnikom chodziło o pozowanie do zdjęć, to nie mam pytań.
  12
  4
  R E K L A M A
  • "Zmarzniety" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:02:44 napisał:
   Stare Miasto było wyludnione zupełnie z powodu pogody. Każdy kto miał puszkę decydował gdzie się uda zbierać, część wylądowała na giełdzie, inni w Tomaszowie, kolejni w Nieliszu. Akcja trwa do 03.06.
   2
   1
 • "No" dnia 18 marca 2018 o godzinie 11:22:56 napisał:
  Przecież to ustawka aż wstyd. Wstyd mi za PiS, brata się poseł z kodziarstwem i nowoczesną. Zwolak jednego dnia u rozenka z SLD i Palikota, drugiego dnia z łapami w kieszeniach z posłem. Ciekawe ile zebrali...
  9
  7
 • "Robert" dnia 18 marca 2018 o godzinie 11:35:06 napisał:
  Na tą akcję zaprosił ojciec dziecka niepełnosprawnego wszystkie osoby chętne do pomocy. Zbiórka trwa. Można wrzucać pieniądze do puszek, wpłacać na konto Stowarzyszenia lub oddać 1% ze swojego podatku na Stowarzyszenie lub konkretne dziecko. Przynależność partyjna jest nieistotna. Stowarzyszenie potrzebuje pomocy.
  9
  4
  • "Jacek" dnia 18 marca 2018 o godzinie 12:06:33 napisał:
   Chciałem wrzucić coś do puszki, gdy wracalem z dziećmi z kościoła. Niestety ani na rynku ani w ogóle na starym mieście nikogo nie spotkaliśmy. Widze ludzi z puszkami, ale tylko na zdjęciach w mediach. Może o to im chodziło. PS. Na konto chętnie wpłace, lans posłów i radnych niepotrzebny.
   9
   4
 • "L11A" dnia 18 marca 2018 o godzinie 12:13:30 napisał:
  Idea zbiórki godna najwyższego uznania. Zwróciłem przy okazji uwagę na fakt, że od jakiegoś czasu, dzisiaj zresztą również w pobliżu bądź w tle Pana posła Zawiślaka pojawia się osoba, która w środowisku znana jest z antykościelnego oraz PIS – o fobicznego nastawienia. Nie wiem czy „orbitowanie” tego człowieka wokół osób umiejscowionych w strukturach PIS-u to przypadek czy też w sposób świadomy dotychczasowy zdeklarowany, zaciekły przeciwnik „dobrej zmiany” próbuje się „podczepić” do tych, którzy mają realne szanse na wygraną. Z czystej sympatii przestrzegam Pana posła przed fałszywymi przyjaciółmi, którzy będąc wyłącznie koniunkturalistami mogą w istocie stanowić bardzo niepewne ogniwa w strukturach.
  7
  7
  • "Jarek z sitanca" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:49:32 napisał:
   Andrzej daj spokój :)
   6
   2
 • "Obserwer" dnia 18 marca 2018 o godzinie 12:25:30 napisał:
  Inicjatywa bardzo słuszna bez względu na barwy polityczne. Niestety pogoda spłatała organizatorom figla. Przy dzisiejszym ziąbie nawet mój pies nie chce wyjść z domu. Trzeba akcję powtórzyć w niedzielę poświąteczną i będzie sukces.
  6
  1
 • "magnar" dnia 18 marca 2018 o godzinie 13:24:19 napisał:
  Byłem, wrzuciłem trochę grosza do puszki. Popieram bardzo fajna sprawa. Takich wydarzeń ponadpartyjnych powinno być więcej to może podniósłby się poziom kultury politycznej w tym mieście. Szacunek dla kwestujących.
  6
  2
 • "??" dnia 18 marca 2018 o godzinie 13:50:41 napisał:
  Psiak jest cudny.
  7
  0
 • "apolityczny" dnia 18 marca 2018 o godzinie 15:40:13 napisał:
  Cel szczytny, propagandowo też. Zmieńcie proporcje, mniej kasy do Torunia, "ojcu maybachowi", wtedy będą pieniądze i na tak ważne potrzeby!!!
  10
  4
 • "as" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:40:56 napisał:
  Piękny i szczytny cel tylko szkoda , że to wszystko upolitycznione. Zdjęcia zrobione lans w mediach poszedł i robota wykonana, Wszystko w imię hasła , że ciemny lud to kupi. A p tak na marginesie to radny Zwolak chyba popadł w schizofrenię polityczną jeszcze wczoraj był lewicowcem a dzisiaj się okazało , że jednak jest PISIAKIEM, SZKODA CHŁOPA !!!!!
  10
  4
 • "Janko" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:58:46 napisał:
  Uwielbiam Zwolaka. Gdziekolwiek się pojawi robi furorę. Gość przystojny i fajny. Ludzie go lubią wiec nic dziwnego że leca i mu do puszki wsadzaja kasiore
  3
  11
  R E K L A M A
 • "buhahaha" dnia 18 marca 2018 o godzinie 19:18:56 napisał:
  hehehehe i tak wszyscy razem o jednej godzinie zbierali? tak ogladajac te zdjecia to przez chwile mialem wrazenie ze sami sobie wrzucali do puszek :), nie lepiej bylo zeby caly dzien zbierali? kazdy przez pol godziny? napewno wiecej by uzbierali
  5
  3
  • "Jacek" dnia 18 marca 2018 o godzinie 19:27:58 napisał:
   To prawda. Zero organizacji, zupełnie bez pomysłu... I tacy ludzie chcą sprawnie zarządzać miastem.
   9
   3
  • ":)" dnia 18 marca 2018 o godzinie 20:26:00 napisał:
   przecież zbierali
   2
   2
 • "Dzieci we mgle" dnia 18 marca 2018 o godzinie 19:57:58 napisał:
  Nie będę się czepiał czemu w roku wyborczym-lepiej późno niż wcale. Jeżeli Lis Zwolak ma być prezydentem z waszym poprciem-ok, jeżeli nie to uczciwie stwierdzam,że skradł wam całe show.Dowod-Wasze fejsbokowe walle i jego.
  2
  2
 • "z_boku" dnia 18 marca 2018 o godzinie 23:02:21 napisał:
  Zbiórka pieniędzy bez wcześniejszego nagłośnienia akcji? Dziwne to jest. Złe języki mogą zarzucić że bardziej chodziło o te kilka fotek niż o realną pomoc. Pogoda zła? Zacytujmy klasyka: "jak jest zima to musi być zimno, takie jest odwieczne prawo natury". Gdyby jeszcze sklepy były otwarte to w jakiejś galerii ludzi więcej można spotkać i cieplej samym zbierającym.
  4
  3
 • "PR" dnia 19 marca 2018 o godzinie 0:00:50 napisał:
  Frekwencja dopisała szkoda, ze tylko zbierających. Proponowałbym wrzucić do tej puszki dietę radnego w większości macie dobrą kasę co miesiąc, ale prędzej wrzuci emerytka niż radny odda dietę.
  5
  3
  • "Janek" dnia 19 marca 2018 o godzinie 0:10:37 napisał:
   Dokładnie tak! Zastanówmy się, ile zarabia np. poseł Zawiślak... Raczej dużo, i to dużo wiecej niż przeciętny "zjadacz chleba". Myślę że nawet niewielka część jego poselskiej pensji to i tak więcej niż wrzucają biedne babcie w Zamościu do puszek. Nie lubie gdy bogaci chodzą z puszkami, aby zbierać od biednych. Żałosny to widok jest. Niestety, albo stety, dziś oprócz zbierających nikt nie wziął udziału w akcji. Zła pogoda, beznadziejna pora, zakaz handlu = pustki przed ratuszem. No cóż, widać jacy to sprawni menedżerowie... Ale przynajmniej fotki w mediach są. A że mamy rok wyborczy, to na pewno nie miało żadnego znaczenia.
   6
   2
 • "realista" dnia 19 marca 2018 o godzinie 7:27:27 napisał:
  Jakie to Polskie, pod płaszczykiem anonimowości siedzieć w domu i krytykować, czepiać się, ale żeby samemu coś zrobić, spojrzeć na siebie to już za duży wysiłek, zbiórka ponad podziałami a tu jak zwykle wszystko do polityki się sprowadza, każda zebrana złotówka na ten cel się liczy, zbiórka trwa do czerwca więc na pewno to nie będzie jednorazowy zryw, no cóż do pewnych ludzi i tak ta wypowiedź pewnie nie przemówi, lepiej załatwiać tu jakieś swoje cele nie związane z akcją, jakie to Polskie
  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

z_boku
Żeby za kilka lat nie okazało się że...
cyanide3
Wszystkich bierzcie, mnie nie ruszajcie ...
Gość 36 minut temu
Przez Wielączę nie przebiega Dk17....
Wara od mojej o... 38 minut temu
Prosimy o rozważenie innego miejsca pod...
SC
Dokładnie. Nie takie inwestycje się wy...
Thomas
Pytanie ile to rondo będzie kosztowało...
antyklerykał
Analiza moja jest taka, że w mieście n...
ad111
Protestować każdemu wolno i walczyć o...
observer
POPIERAM, chociaż żałuję, że sam ni...
BarteS
Tak, caly region liczacy ze 170 tys. lud...
Zamość
Patrząc na szkic to zmian wpłynie na k...
L..
ZAWADA, jak wskazuje sama nazwa, jest za...
Name
A może one mają statystykę wypadków ...
Ktoś
Słabe - my mieszkańcy Zamościa jeste...
antyklerykał
Z jednej strony obchody Niepodległej, a...
ad111
Łony, te z urzędu, wiedzo lepij jak ma...
Eeee
Co robi krzyż w świeckiej szkole??? Ka...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny