Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara18 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 21 komentarzy

Zamość: Charytatywnie ponad podziałami [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Dziś na Rynku Wielkim w Zamościu ruszyła zbiórka pieniędzy na dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Zamościu oraz działań prowadzonych w placówkach Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie, prowadzona w ramach kampanii „Kilometry Dobra”.

W akcję zaangażowali się społecznicy i politycy, samorządowcy. W minionym tygodniu o udział w przedsięwzięciu przedstawicieli różnych stron sceny politycznej zaapelował poseł Sławomir Zawiślak. Dziś rano poza działaczmi PSONI koło w Zamościu pojawili się m.in. działacze PiS, Nowoczesnej, niezależni.

Zebrane fundusze pozwolą na remont nowego obiektu stowarzyszenia przy ul. Orlicz-Dreszera ( gdzie kiedyś znajdował się Sąd Pracy).

Poniżej prezentujemy fotorelację z dzisiejszej inauguracji zbiórki.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Jacek" dnia 18 marca 2018 o godzinie 10:35:35 napisał:
  Do której godziny ta zbiórka? Byliśmy z rodziną jakieś 20 minut temu i nikogo na rynku nie ma. W okolicach na starym mieście też nikogo z puszką nie ma. Chyba że uczestnikom chodziło o pozowanie do zdjęć, to nie mam pytań.
  R E K L A M A
  • "Zmarzniety" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:02:44 napisał:
   Stare Miasto było wyludnione zupełnie z powodu pogody. Każdy kto miał puszkę decydował gdzie się uda zbierać, część wylądowała na giełdzie, inni w Tomaszowie, kolejni w Nieliszu. Akcja trwa do 03.06.
 • "No" dnia 18 marca 2018 o godzinie 11:22:56 napisał:
  Przecież to ustawka aż wstyd. Wstyd mi za PiS, brata się poseł z kodziarstwem i nowoczesną. Zwolak jednego dnia u rozenka z SLD i Palikota, drugiego dnia z łapami w kieszeniach z posłem. Ciekawe ile zebrali...
 • "Robert" dnia 18 marca 2018 o godzinie 11:35:06 napisał:
  Na tą akcję zaprosił ojciec dziecka niepełnosprawnego wszystkie osoby chętne do pomocy. Zbiórka trwa. Można wrzucać pieniądze do puszek, wpłacać na konto Stowarzyszenia lub oddać 1% ze swojego podatku na Stowarzyszenie lub konkretne dziecko. Przynależność partyjna jest nieistotna. Stowarzyszenie potrzebuje pomocy.
  • "Jacek" dnia 18 marca 2018 o godzinie 12:06:33 napisał:
   Chciałem wrzucić coś do puszki, gdy wracalem z dziećmi z kościoła. Niestety ani na rynku ani w ogóle na starym mieście nikogo nie spotkaliśmy. Widze ludzi z puszkami, ale tylko na zdjęciach w mediach. Może o to im chodziło. PS. Na konto chętnie wpłace, lans posłów i radnych niepotrzebny.
 • "L11A" dnia 18 marca 2018 o godzinie 12:13:30 napisał:
  Idea zbiórki godna najwyższego uznania. Zwróciłem przy okazji uwagę na fakt, że od jakiegoś czasu, dzisiaj zresztą również w pobliżu bądź w tle Pana posła Zawiślaka pojawia się osoba, która w środowisku znana jest z antykościelnego oraz PIS – o fobicznego nastawienia. Nie wiem czy „orbitowanie” tego człowieka wokół osób umiejscowionych w strukturach PIS-u to przypadek czy też w sposób świadomy dotychczasowy zdeklarowany, zaciekły przeciwnik „dobrej zmiany” próbuje się „podczepić” do tych, którzy mają realne szanse na wygraną. Z czystej sympatii przestrzegam Pana posła przed fałszywymi przyjaciółmi, którzy będąc wyłącznie koniunkturalistami mogą w istocie stanowić bardzo niepewne ogniwa w strukturach.
  • "Jarek z sitanca" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:49:32 napisał:
   Andrzej daj spokój :)
 • "Obserwer" dnia 18 marca 2018 o godzinie 12:25:30 napisał:
  Inicjatywa bardzo słuszna bez względu na barwy polityczne. Niestety pogoda spłatała organizatorom figla. Przy dzisiejszym ziąbie nawet mój pies nie chce wyjść z domu. Trzeba akcję powtórzyć w niedzielę poświąteczną i będzie sukces.
 • "magnar" dnia 18 marca 2018 o godzinie 13:24:19 napisał:
  Byłem, wrzuciłem trochę grosza do puszki. Popieram bardzo fajna sprawa. Takich wydarzeń ponadpartyjnych powinno być więcej to może podniósłby się poziom kultury politycznej w tym mieście. Szacunek dla kwestujących.
 • "??" dnia 18 marca 2018 o godzinie 13:50:41 napisał:
  Psiak jest cudny.
 • "apolityczny" dnia 18 marca 2018 o godzinie 15:40:13 napisał:
  Cel szczytny, propagandowo też. Zmieńcie proporcje, mniej kasy do Torunia, "ojcu maybachowi", wtedy będą pieniądze i na tak ważne potrzeby!!!
 • "as" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:40:56 napisał:
  Piękny i szczytny cel tylko szkoda , że to wszystko upolitycznione. Zdjęcia zrobione lans w mediach poszedł i robota wykonana, Wszystko w imię hasła , że ciemny lud to kupi. A p tak na marginesie to radny Zwolak chyba popadł w schizofrenię polityczną jeszcze wczoraj był lewicowcem a dzisiaj się okazało , że jednak jest PISIAKIEM, SZKODA CHŁOPA !!!!!
 • "Janko" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:58:46 napisał:
  Uwielbiam Zwolaka. Gdziekolwiek się pojawi robi furorę. Gość przystojny i fajny. Ludzie go lubią wiec nic dziwnego że leca i mu do puszki wsadzaja kasiore
  R E K L A M A
 • "buhahaha" dnia 18 marca 2018 o godzinie 19:18:56 napisał:
  hehehehe i tak wszyscy razem o jednej godzinie zbierali? tak ogladajac te zdjecia to przez chwile mialem wrazenie ze sami sobie wrzucali do puszek :), nie lepiej bylo zeby caly dzien zbierali? kazdy przez pol godziny? napewno wiecej by uzbierali
  • "Jacek" dnia 18 marca 2018 o godzinie 19:27:58 napisał:
   To prawda. Zero organizacji, zupełnie bez pomysłu... I tacy ludzie chcą sprawnie zarządzać miastem.
  • ":)" dnia 18 marca 2018 o godzinie 20:26:00 napisał:
   przecież zbierali
 • "Dzieci we mgle" dnia 18 marca 2018 o godzinie 19:57:58 napisał:
  Nie będę się czepiał czemu w roku wyborczym-lepiej późno niż wcale. Jeżeli Lis Zwolak ma być prezydentem z waszym poprciem-ok, jeżeli nie to uczciwie stwierdzam,że skradł wam całe show.Dowod-Wasze fejsbokowe walle i jego.
 • "z_boku" dnia 18 marca 2018 o godzinie 23:02:21 napisał:
  Zbiórka pieniędzy bez wcześniejszego nagłośnienia akcji? Dziwne to jest. Złe języki mogą zarzucić że bardziej chodziło o te kilka fotek niż o realną pomoc. Pogoda zła? Zacytujmy klasyka: "jak jest zima to musi być zimno, takie jest odwieczne prawo natury". Gdyby jeszcze sklepy były otwarte to w jakiejś galerii ludzi więcej można spotkać i cieplej samym zbierającym.
 • "PR" dnia 19 marca 2018 o godzinie 0:00:50 napisał:
  Frekwencja dopisała szkoda, ze tylko zbierających. Proponowałbym wrzucić do tej puszki dietę radnego w większości macie dobrą kasę co miesiąc, ale prędzej wrzuci emerytka niż radny odda dietę.
  • "Janek" dnia 19 marca 2018 o godzinie 0:10:37 napisał:
   Dokładnie tak! Zastanówmy się, ile zarabia np. poseł Zawiślak... Raczej dużo, i to dużo wiecej niż przeciętny "zjadacz chleba". Myślę że nawet niewielka część jego poselskiej pensji to i tak więcej niż wrzucają biedne babcie w Zamościu do puszek. Nie lubie gdy bogaci chodzą z puszkami, aby zbierać od biednych. Żałosny to widok jest. Niestety, albo stety, dziś oprócz zbierających nikt nie wziął udziału w akcji. Zła pogoda, beznadziejna pora, zakaz handlu = pustki przed ratuszem. No cóż, widać jacy to sprawni menedżerowie... Ale przynajmniej fotki w mediach są. A że mamy rok wyborczy, to na pewno nie miało żadnego znaczenia.
 • "realista" dnia 19 marca 2018 o godzinie 7:27:27 napisał:
  Jakie to Polskie, pod płaszczykiem anonimowości siedzieć w domu i krytykować, czepiać się, ale żeby samemu coś zrobić, spojrzeć na siebie to już za duży wysiłek, zbiórka ponad podziałami a tu jak zwykle wszystko do polityki się sprowadza, każda zebrana złotówka na ten cel się liczy, zbiórka trwa do czerwca więc na pewno to nie będzie jednorazowy zryw, no cóż do pewnych ludzi i tak ta wypowiedź pewnie nie przemówi, lepiej załatwiać tu jakieś swoje cele nie związane z akcją, jakie to Polskie

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z zamoscia
No cóż, szczebrzeszyńsko-zwierzyński...
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat