R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany12 maja 2018 FACEBOOK | 4537 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: By bezdomnym zwierzakom żyło się lepiej

Fot. materiał nadesłany

Młode wolontariuszki proszą o wsparcie zamojskiego schroniska!

Agnieszka, Paulina, Oliwia i Magda chcą pomóc zwierzętom z zamojskiego schroniska: zbierają karmę i pieniądze. Wesprzeć je, w bardzo łatwy sposób może każdy z nas.

Akcja, którą zorganizowały gimnazjalistki ze szkolnego koła wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu nosi hasło “Pomóż Schronisku”, czyli P.S. Dziewczyny włączyły się swoimi działaniami w ogólnopolski program “Młodzi w akcji”.

To, że wybrały akurat taki a nie inny cel nie jest przypadkiem: – Myślałyśmy od początku, że warto pomóc zwierzętom, ale pierwszym krokiem były rozmowy w różnych instytucjach na temat ich potrzeb. Okazało się, że schronisko faktycznie potrzebuje wsparcia, więc przystąpiłyśmy do działania – mówi jedna z wolontariuszek, Paulina Zawrotniak.

Gimnazjalistki przygotowały plakaty promujące akcję, założyły profile w mediach społecznościowych (https://www.facebook.com/Pom%C3%B3%C5%BC-schronisku-1356465…) i przygotowały internetową zbiórkę na platformie pomagam.pl.

Jak można pomóc dzielnym wolontariuszkom i zwierzakom z ul. Braterstwa Broni? Na dwa sposoby:
1. Można przynieść karmę dla psów lub kotów do siedziby Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu przy ul. Lwowskiej 15
2. lub dokonać wpłaty na pomagam.pl => Pomóż schronisku na pomagam.pl: https://pomagam.pl/wolontariatsp2zam….
Potrzebne jest 1500 zł. Fundusze zostaną przeznaczone głównie na wyposażenie potrzebne schronisku

W akcję, poza Pauliną Zawrotniak zaangażowane są: Agnieszka Paterak, Oliwia Cieniuch i Magdalena Kułacz. Dziewczyny wspierają ich nauczyciele i opiekunowie projektu – Krystian Metyk i Piotr Szklarz.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny