Prawo i Biznes | ZamośćDaniel Czubara11 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy

Zamość: Browar na sprzedaż

Fot. Browar Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Obiekt, w którym znajduje się Browar Zamość został wystawiony na sprzedaż. Cena nieruchomości to prawie 4 mln złotych.

W budynku przed wojną znajdowała się miejska elektrownia. Zakończyła ona jednak swój żywot pod koniec lat 50. XX wieku. W 1999 roku otwarto w tym miejscu klub muzyczny „Stara Elektrownia”. W ciągu 12 lat działalności w klubie odbyła się niezliczona ilość koncertów znanych zespołów rockowych. Grali najlepsi DJ-e polscy  i zagraniczni, występowały grupy kabaretowe i soliści, zespoły folklorystyczne, a nawet orkiestry symfoniczne.

Aż w roku 2011 właściciele obiektu zdecydowali się na kolejne zmiany i modernizację, instalując w starych murach nowoczesny, pierwszy na Zamojszczyźnie minibrowar restauracyjny.W ten sposób kilkusetletnia tradycja warzenia piwa wróciła do Zamościa.

Niedawno w jednym z serwisów ogłoszeniowych pojawiła się informacja o sprzedaży obiektu. Nieruchomość ma pow. 4.692 m2 zabudowana jest częściowo obiektami dawnej elektrowni miejskiej (1925r. – pow. zabudowy ok. 700m2), które użytkowane są aktualnie jako lokal restauracyjno-konferencyjny „Browar Zamość” o pow. użytkowej 1500m2. Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie zrewitalizowanych ostatnio fortyfikacji dawnej Twierdzy Zamość i starówki zamojskiej.

Przeznaczenie terenu w aktualnym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Zamościa jest określone jako : 1U/MW co oznacza „tereny usług i tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej”.

Atutem oferowanej lokalizacji jest to, że Zamość w zespołu staromiejskiego i fortyfikacji dawnej Twierdzy, wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, nie ma w ich bezpośrednim sąsiedztwie innych terenów na których można byłoby zrealizować inwestycję o podobnych funkcjach określonych w MPZP. – czytamy w ogłoszeniu.

Cena nieruchomości to prawie 4 mln złotych. Jak zaznacza sprzedający w ogłoszeniu, istnieje możliwość negocjacji tej kwoty.

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Bogdan" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 8:34:45 napisał:
  Gdzie teraz bede mógł napić się dobrego piwka?
  R E K L A M A
 • ""HOHLIK" ;)" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 8:38:42 napisał:
  Zad. 1 Policz błędy. "W ciągu 12 lat działalności w klub odbyła się niezliczona ilość koncertów znanych zespołów rockowych,grali najlepsi DJ-e polscy i zagraniczni,występowały grupy kabaretowe i soliści,zespoły folklorystyczne,a nawet orkiestry symfoniczne."
 • "Marek" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 8:41:26 napisał:
  Szkoda Browaru dobre piwko mieli!!!
 • "hehe" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 8:43:57 napisał:
  Lokal z klasą. "Osobom w stroju i obuwiu sportowym wstęp wzbroniony". :)
 • "z_boku" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 8:48:51 napisał:
  Trzeba będzie samemu piwo warzyć?
 • "Trooper" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 13:05:53 napisał:
  I tak zeszli ostro na psy, a piwo warzył dla nich browar z Krakowa (bo instalację sprzedali ponad rok temu).
 • "piwosz" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 13:10:39 napisał:
  Od wielu miesięcy piwo było tam przywożone. Za dobrych czasów ciemnie zamojskie, jak było świeże... bajka!
 • "ad111" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 13:33:33 napisał:
  Typowy biznesik po zamojsku. Najpierw wielkie "wow", póżniej upadek lub posezonowa wyprzedaż. Szkoda...:(
 • "new" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 13:45:51 napisał:
  Jeżeli powstanie tam osiedle, to będzie najlepsza lokalizacja w mieście. Duży hotel też by tam pasował.
 • "Marek" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 13:51:57 napisał:
  Za ile kupił pan L......... całość, po jajczarni, a następnie odsprzedał za drugie tyle W...Y A teraz chce 4 mln , ale biznes.....
  R E K L A M A
 • "servis" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 18:20:49 napisał:
  Świetny pomysł na osiedle w tym miejscu. Mieszkania a raczej apartamenty pewnie nie należałyby do najtańszych ale lokalizacja ,, z górnej półki''. a gdyby jeszcze developer zapewnił garaże..
 • "observer" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 18:46:11 napisał:
  niezliczona ilość koncertów... - chyba kogoś pogięło ale nie zna podstaw matematyki
 • "Rafał" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 21:53:06 napisał:
  gdzie się podziała autoreklama-kampania Fajferowej?
 • "zajefajnie" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 21:11:44 napisał:
  "uczciwa oferta"

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat