R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara24 sierpnia 2017 FACEBOOK | 4421 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy ()

Zamość: Bramkarz Hetmana bohaterem Internetu

Jacek Deniz Troshupa. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

Są takie bramki, które kibicom zapadają głęboko w pamięci…

Ta, którą puścił w 20′ meczu z Victorią Żmudź bramkarz Hetmana Zamość Jacek Troshupa na długo utkwi w pamięci tak kibicom, jak i samemu winowajcy. Tym bardziej, że Internet nie zapomina i … zapomnieć nie da.

Wróćmy do sytuacji z meczu z Victorią. Troshupa złapał piłkę i ustawił ją tak, jakby chciał wykonywać rzut wolny. Nie było jednak gwizdka sędziego. Tomasz Pogorzelec z Victorii Żmudź podbiegł do ustawionej piłki i wpakował ją do bramki. Sam Troshupa, gdy zorientował się co się stało długo trzymał się za głowę.

Hetman ostatecznie wygrał 2:1, po bramce Michała Palucha w 90 minucie. Po meczu jednak filmik z kuriozalnym golem po błędzie Troshupy obiegł ogólnopolskie portale, m.in Sportowe Fakty WP.pl.  Rzadko się zdarza, by sytuacje z boisk IV ligi wzbudzały tyle emocji. Zamojskiemu golkiperowi sztuka ta się udała. Filmik na serwisie YouTube zanotował już kilkadziesiąt tysięcy obejrzeń.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Dziadek" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 9:01:18 napisał:
  Hehehehehe
  1
  2
  R E K L A M A
 • "Mu" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 9:28:24 napisał:
  Rozumiem, że ten artykuł ma dopiecz bramkarzowi i pokazać, jaki slaby jest Hetman. Czy nasz bramkarz został gwiazdą internetu to bym nie powiedział, filmik może i był na wp ale to nie oznacza, że cała Polska śmieje się z Jacka Troshupa. Jak już jesteśmy przy medialności Hetmana są też pozytywy np. wykonanie "szarańczy" przez piłkarzy Hetmana i ich 4tys lików oraz 70 ponownych udostępnień. https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/762361110612690/
  12
  4
 • "Daniel Czubara" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 9:33:42 napisał:
  Artykuł nie ma nikomu dopiec. ma on być jedynie przestrogą dla kolejnych pokoleń zamojskich bramkarzy. Przypominam, ze w w meczu z Kolumbią Tomasz Kuszczak też puścił kuriozalną bramkę, której autorem był inny bramkarz Luis Martinez. https://www.youtube.com/watch?v=ffipjZ76vY0 filmik ma już ćwierć miliona wyświetleń. Miał dopiec bramkarzowi, czy być lekcją, przestrogą?
  6
  8
 • "mieszkaniec" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 9:58:52 napisał:
  Wiadomo, że błedy każdemu się zdarzają, ale na miły Bóg niech oni myślą co robią. Może czas najwyższy obciąć im trochę kasy to zaczną grać i może jakieś wyniki robić, bo dostają mase kasy od lat, a tylko kiszą się w tych gównianych ligach. Jeśli ta brama ma być sukcesem to fakt to jest na miare ich mozliwosci
  3
  8
 • "LOL" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 11:12:04 napisał:
  Chodzi o rzetelność! Czekam na artykuł o hicie internetu jakim jest szarańcza :p
  9
  0
 • "Mu" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 11:17:24 napisał:
  "mieszkaniec" popieram w 100% obcięcie kasy, gdy nie ma wyników ale niestety całe piłkarskie środowisko jest zdemoralizowane kasą. Jak 16 latek chce kasę za grę w lidze okręgowej to nie ma potem mowy o tym aby potem grał też dla drużyny i miasta.
  2
  7
 • "jako tako" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 12:01:51 napisał:
  czy ta miejscowość żmudź liczy 50 tys mieszkańców? to wioska gmina czy miasto,. Jakoś dziwny ten wynik
  1
  9
 • "teo" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 12:21:25 napisał:
  Hetmanowi to szacunku raczej nie przysporzy
  3
  8
 • "ktoś" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 13:29:08 napisał:
  Jacek nawalił ale takie rzeczy się zdarzają o czym świadczą bramki w linku , m.in. bramka Boruca nie mniej kuriozalna https://www.youtube.com/watch?v=YIWsY1ehsYI
  1
  0
 • "ktoś" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 13:33:27 napisał:
  bramka nr 9 z filmiku powyżej wypisz wymaluj nasz Jacek.
  1
  0
  R E K L A M A
 • "hm" dnia 24 sierpnia 2017 o godzinie 15:22:28 napisał:
  Panu Motyce, jego szarańczy, Ajaxowi Zamość juz podziękujemy póki nie jest za późno. Nie ma stylu, składu ani ładu a co gorsze żadnego pomysłu na grę.Nie da się tego ogladać. Niestety Ci co mieli być wzmocnieniem są tylko uzupełnieniem składu. Po pierwszej klęsce z Kraśnikiem skończą się marzenia ,,Ajaxu'' o 3 lidze.
  8
  11
 • "Poliglota" dnia 26 sierpnia 2017 o godzinie 12:30:40 napisał:
  Dajcie spokój chłopu. Albańczyk i języka nie zna polskiego. Ale już Pan Dyrektor znalazł rozwiązanie. Od dzisiaj jest w klubie zatrudniona tłumaczka. Pewne info.
  5
  7
 • "Anonim" dnia 27 sierpnia 2017 o godzinie 1:06:40 napisał:
  Przestańcie już wyśmiewać się z Jacka przecież to zawodnik naszego klubu, bramkę zawalił to fakt ale potem dwie setki uratował. Jacek nic się nie martw chłopie, rób swoje, prawdziwi kibice Hetmana zawsze z Tobą.
  12
  1
 • "z_boku" dnia 27 sierpnia 2017 o godzinie 21:23:35 napisał:
  Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 2:10 (0:8) Bramki: Kociuba (50), Chwedoruk (88) – Stefański (3), Solecki (7, 19-z karnego), Paluch (17, 20, 22, 30, 73), Turczyn (38), Mietlicki (55).
  0
  0
 • "Anonim" dnia 27 sierpnia 2017 o godzinie 21:41:45 napisał:
  Oglądałem mecz z Włodawianką zza płotu bo stadion we Włodawie zamknięty, szacun dla Michała Palucha 5 bramek, najładniejsza chyba ta ostatnia głową, bramka Mietlickiego z wolnego też miodzio. Do przerwy Hetman grał bardzo dobrze a po przerwie już odpuścili dali Włodawiance strzelić dwa gole. W pierwszej połowie było 8 goli zanosiło się na mega pogrom. Skrzypek nie zawalił bramek dla Włodawianki, obie z bliska odbił, przy dobitkach nie miał szans. Smoku był na meczu siedział na trybunach, dobrze że mimo zawieszenia z chłopakami jeździ.
  12
  1
 • "He he" dnia 28 sierpnia 2017 o godzinie 22:06:57 napisał:
  Zza płotu na Włodawiance nic byś nie widział bo tam się nie da nic widzieć. Siedziałeś na ławce rezerwowych krętaczu z Koniuch i chwalisz swoje transfery z Albanii.
  2
  5
 • "Anonim" dnia 29 sierpnia 2017 o godzinie 15:08:41 napisał:
  He he A Ty byłeś człowieku kiedyś we Włodawie ? Od ulicy Piłsudskiego na przeciwko banku zza płotu przy bramie wszystko widać. Ludzi miejscowych też trochę było. Najlepiej siedzieć przy kompie i wszystko krytykować.
  5
  1
 • "He he" dnia 29 sierpnia 2017 o godzinie 21:32:10 napisał:
  Byłem we Włodawie z Iskrą Koniuchy na meczu Champions League i wiem, że stojąc naprzeciwko (a nie "na przeciwko", analfabeto) banku widziałbyś tyle co ja na kompie w relacji on-line z Lubsportu. Zwłaszcza gdyby miejscowi się tam cisnęli. To chyba tylko tobie się wydaje, że Zamość to Sitaniec i ciemny lud każdą ściemę kupi.
  1
  3
 • "kibol" dnia 29 sierpnia 2017 o godzinie 22:29:54 napisał:
  potwierdzam to co pisze Anonim przy bramie od Piłsudskiego dobrze widać
  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Asd
Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Het...
Oneb
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Oneb
Ptaszki ćwierkające, że kandydatką n...
... 5 minut temu
Hahahahhhah .... akcje Krajowej Spółki...
lewicowy
karteczka bredzisz. Zamojskie SLD weszł...
ad111
Daltego cały ten "news" wyjęty jest ni...
fucha
A po co radnemu Niziołowi twój głos. ...
fucha
Po co tak się pchać na ten urząd Prez...
z_boku
Zamość tylko mignął w tym spocie, ż...
observer
geriatria klimakteryjna + wieloobrotowo-...
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny