R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara4 maja 2018 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

Zamość: Bezpłatne przejazdy dla zasłużonych krwiodawców?

Grafika: Stowarzyszenie "Zamość - Nasz Wspólny Dom"
R E K L A M A    B O A R D

Znieśmy limit 25 litrów krwi – apelują członkowie stowarzyszenia “Zamość – Nasz Wspólny Dom” i składają wniosek do zamojskiego ratusza. Według ich projektu darmowe przejazdy komunikacją miejską przysługiwałyby osobom, które oddały odpowiednio 6 litrów krwi, jeśli chodzi o mężczyzn i 5l krwi w przypadku kobiet.

Złożyliśmy dzisiaj (4 maja – przy. D.Cz.) wniosek dotyczący zmian w sprawie darmowych przejazdów dla zasłużonych krwiodawców. Jest to odpowiedź na głosy mieszkańców. Informowaliśmy o takiej potrzebie radnych, ale z uwagi na brak zainteresowania tą kwestią z ich strony w dniu dzisiejszym przesłaliśmy w tej sprawie wniosek. – poinformowała nas Diana Sawicka ze stowarzyszenia “Zamość – Nasz Wspólny Dom”.

Treść wniosku do prezydenta Zamościa, Andrzeja Wnuka publikujemy poniżej.

Stowarzyszenie Zamość – nasz wspólny dom

22-400 Zamość

Pan

Andrzej Wnuk

Prezydent Miasta Zamość

ul. Rynek Wielki 1

22-400 Zamość

Szanowny Panie Prezydencie,

Na mocy art. 63 Konstytucji RP w trybie art. 241 Kodeksu postępowania administracyjnego

składamy wniosek o podjęcie działań mających na celu zmianę uchwały nr XIII/160/2015 Rady Miasta Zamość z dnia 30 listopada 2015r. w sprawie ustalenia cen za przewóz środkami Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Zamościu w zakresie:

§ 5. 1. Do korzystania z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej uprawnieni są:

j) Honorowi Dawcy Krwi, którzy oddali 25 i więcej litrów pełnej krwi. Wydanie biletu (identyfikatora wydanego przez Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Zamościu) odbywa się na podstawie aktualnego wpisu w legitymację Honorowego Dawcy Krwi

na

j) Zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi, którzy oddali 5 i więcej litrów pełnej krwi w przypadku kobiet oraz 6 i więcej litrów pełnej krwi w przypadku mężczyzn. Wydanie biletu (identyfikatora wydanego przez Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Zamościu) odbywa się na podstawie na podstawie aktualnej legitymacji Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi.

Wniosek jest odpowiedzią na wielokrotne sygnały ze strony mieszkańców którzy prosili nasze Stowarzyszenie o zajęcie się tematem.

Uważamy, że bezpłatne przejazdy środkami komunikacji miejskiej dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi przyciągnęłyby do honorowego krwiodawstwa nowych chętnych.

Odpowiedź proszę przekazać w formie skanów w pdf na adres internetowy: diana.sawicka@poczta.onet.pl.

Z poważaniem

Za Stowarzyszenie „Zamość- nasz wspólny dom”

Diana Sawicka

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny