R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćDaniel Czubara16 marca 2018 FACEBOOK | 5154 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Zamość: Będzie zmiana dyrektora w I LO ?

Zdjęcia lotnicze, Akademia Zamojska; fot. Waldemar Radczak
R E K L A M A    B O A R D

Zamojski magistrat ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I LO im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Przypomnijmy, że od 1 września 2017 roku dyrektorem szkoły została Bożena Krupa, wcześniejsza wicedyrektor “starego” ogólniaka. Zastąpiła na tym stanowisku urzędującego od 2002 roku Zygmunta Kamińskiego. O tej zmianie pisaliśmy na łamach roztocze.net TUTAJ.

14 marca magistrat ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I LO. Kandydaci na to stanowisko powinni wykazać się niekaralnością, wykształceniem wyższym magisterskim i to zarówno nauczyciele, jak i osoby, które nauczycielami nie są.  Pedagodzy, którzy chcieliby zostać dyrektorem I LO powinni mieć w CV również studia z zarządzania oświatą oraz co najmniej dobrą ocenę ostatnich lat pracy.

Szczegółowe wymagania odnośnie kandydatów, jak i dokumentów, jakie powinni oni złożyć można znaleźć TUTAJ.

Oferty należy składać do Wydziału Oświaty zamojskiego ratusza do 30 marca do godz. 15.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "grażka" dnia 16 marca 2018 o godzinie 13:26:27 napisał:
  Przypomnijmy, iż pani Bożena Krupa pełni obowiązki dyrektora szkoły! Z tego powodu ogłoszono kolejny konkurs na stanowisko dyrektora szkoły. Jakim jest szefem - niech oceni to młodzież liceum i kadra pedagogiczna! Ilu z nich wzdycha: gdyby dyrem był Kamiński....
  R E K L A M A
 • "parafianka" dnia 16 marca 2018 o godzinie 15:55:44 napisał:
  Coś mi się zdaje, że na to stanowisko będzie pretendować Pani Dyr. Kowal. Informację o konkursie podpisali obaj vice: viceprezydent i vicedyrektor Wydziału Edukacji. Przypadek?
  • "marci" dnia 17 marca 2018 o godzinie 10:39:41 napisał:
   Przecież ona bez swojego vice zginie... Już teraz - jako jedyna - wszędzie z nim chodzi: na komisje, sesje. Do LO pójdzie ze swoim konkubentem obieżyświatem? Lepiej nie...
 • "parafianka" dnia 16 marca 2018 o godzinie 15:57:18 napisał:
  I żeby nie było: nie mam nic przeciwko temu. Jestem nawet za.
 • "Mako" dnia 16 marca 2018 o godzinie 17:52:57 napisał:
  K.... to tragedia !!!! Rozwali szkołę!!!
 • "Thomas" dnia 17 marca 2018 o godzinie 0:51:28 napisał:
  Jaki jest powód ogłoszenia konkursu? Czy to nie za wcześnie? Rok czasu - co tutaj dzieje się?
  • "No" dnia 17 marca 2018 o godzinie 7:07:21 napisał:
   Powód jest prosty - pani Dyrektor Krupa została przez prezydenta powołana na rok, bo w konkursie (w krytym ona nie startowała) żaden z innych kandydatów nie wygrał. Był remis. Stąd też ustawowy wymóg konkursu. A swoją drogą dziennikarstwo to teraz dramat. Ja pamiętam zamieszanie w I LO sprzed roku, ale zwykły czytelnik musi polegać albo na swojej pamięci, albo czytać takie niepełne czy nie sprawdzone niusy.
 • "Tuż tuż" dnia 17 marca 2018 o godzinie 6:44:38 napisał:
  Obsadzanie stołkami miernych ale wiernych.Kończy się kadencja i dyrektorzy oraz zarządy spółek trzęsą dupami bo widzą oddalajace się koryto.Przyjdzie nowe to się skończy okradanie nierobstwem mieszkańców.Kowal to niech się za robotą rozgląda bo leci z urzedu jako jedna z pierwszych.
  • "No" dnia 17 marca 2018 o godzinie 7:08:34 napisał:
   To tylko w PiS tak zwalniają...
 • "ja" dnia 17 marca 2018 o godzinie 15:46:49 napisał:
  ciekawe kto wystartuje w konkusie

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny