Motoryzacja | ZamośćRedakcja21 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Będą ograniczenia prędkości na osiedlach

foto: pixabay.com


30 km/h – z taką prędkością już niebawem jeździć będą kierowcy na niektórych zamojskich osiedlach, które nie są położone w strefie zamieszkania.

Taka zmiana szykuje się między innymi na osiedlach: Powiatowa, Orzeszkowej-Reymonta oraz Świętego Piątka. To tutaj stworzone zostaną strefy ograniczonej prędkości do 30 km/h, a niektóre skrzyżowania uliczek osiedlowych staną się skrzyżowaniami równorzędnymi. Na osiedlu Świętego Piątka już opracowano stosowny projekt organizacji ruchu, który po uzyskaniu niezbędnych uzgodnień i zatwierdzeniu będzie sukcesywnie wprowadzany.
Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku strefę ograniczonej prędkości do 30 km/h wprowadzono na ulicach osiedla Słoneczny Stok.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Mieszkaniec Rataja" dnia 21 lutego 2018 o godzinie 8:32:02 napisał:
  Na osiedlu Rataja koniecznie trzeba ograniczyć prędkość do 30 km/h na ul. Zagrodowej, ponieważ jest to długa prosta i często kierowcy "testują" swoje pojazdy( samochody, motory) na tej ulicy, czując się bezkarni na bocznej, osiedlowej ulicy. Na osiedlu nie ma boiska i palu zabaw, więc dzieci i młodzież grają w piłkę i bawią się na ulicy, może dojść do tragedii.
  R E K L A M A
 • "ZDG" dnia 21 lutego 2018 o godzinie 9:26:07 napisał:
  w tej chwili skrzyżowania są źle oznaczone. Z jednej strony jest znak "ustąp pierwszeństwa" a na ulicy prostopadłej nie ma żadnego.
 • "2!" dnia 21 lutego 2018 o godzinie 11:23:38 napisał:
  i co z tego ? "w strefie zamieszkania" np. obowiązuje parkowanie tylko w wyznaczonych miejscach a jak jest ? Na całej szerokości chodnika
 • "konsomolec" dnia 21 lutego 2018 o godzinie 12:17:18 napisał:
  Polecam Straży Miejskiej uliczkę w sąsiedztwie dawnego"hotelu pielęgniarskiego" na Polnej! Zwykłym Transitem nie można przejechać ponieważ "enteligenti" parkują na zakazie...
 • "He he" dnia 22 lutego 2018 o godzinie 22:20:07 napisał:
  Można wprowadzać różne przepisy, tyle tylko że po pierwsze: trzeba je respektować (a naród powstający właśnie z kolan nie ugnie się przed Unią, Rosją czy Izraelem, więc tym bardziej nie zastosuje się do ograniczeń wymyślonych przez byle samorządowca), po drugie: ktoś to musi egzekwować (a kto w roku wyborczym zechce skutecznie walczyć z suwerenem - Straż Miejska? Policja?), więc podejrzewam, że cały ten pomysł skończy się na wymachiwaniu szabelką czyli na niczym.
 • "LZ" dnia 22 lutego 2018 o godzinie 22:43:32 napisał:
  A propos strefy zamieszkania, pamiętajmy, nie ma znaków więc ustępujemy z prawej strony.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KM 39 minut temu
Gratulacje Kamil i panie Adamie!...
Jango Fett
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
mieszkaniec - p...
,,utworzone zostało również nowe stan...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama