R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara21 listopada 2017 FACEBOOK | 5207 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Zamość: Będą nowe autobusy MZK

MZK Zamość, foto: Piotr Rogalski
R E K L A M A    B O A R D

Ogłoszono przetarg na dostawę niskoemisyjnego taboru autobusowego dla Miasta Zamość, w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa zrównoważonego systemu transportu publicznego na terenie Miasta Zamość, Gminy Zamość oraz gmin ościennych”.  

Zamówienie dotyczy dostawy  10 sztuk autobusów miejskich, klasy MAXI, fabrycznie nowych, ekologicznych, niskopodłogowych, dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, przeznaczonych do wykonywania przewozów w komunikacji miejskiej Miasta Zamość, w tym: 5 autobusów wyposażonych w tachograf,  3 autobusy wyposażone w system bramek zliczających potoki pasażerskie.  Termin składania ofert:  18.12.2017 r. do godz. 10:00.- informuje Marek Gajewski, doradca prezydenta Zamościa.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 18.12.2017 r. o godz. 10:30 w Urzędzie Miasta Zamość, Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość  w pokoju nr 12 (Ratusz).

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "tofik" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:08:19 napisał:
  Mocno mocne silniki plus klima równa się 60 l . Można było zrobić jak Puławy i na bank były by MAN . A tak wielkie zapytanie . O takim silniku autobusy mi. Autosan ale mam nadzieję że nie chodzi tu o przymilenie się PGZ bo to Polskie . [ nawet nie były na testach w Zamościu ] Druga część przetargu preferuje [man.slaris .mercedes i tego się trzymajmy.
  R E K L A M A
 • ":)" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:24:06 napisał:
  aleś tofik chaosu narobił, dobry nick :)
 • "ciekawy" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 21:56:26 napisał:
  "... fabrycznie nowych, ekologicznych,..." Jak wyglądają autobusy ekologiczne? Jeżdżą na wodę?
 • "." dnia 21 listopada 2017 o godzinie 23:12:57 napisał:
  cyt. Miasta Zamość, Gminy Zamość oraz gmin ościennych Co to oznacza, że gminy ościenne w tym Gmina Zamość ??? No właśnie co ?
 • "Ja" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 0:35:31 napisał:
  A czy rozklady jazdy i oznaczenia tras wraz z nowym taborem też się pojawią? Dla poprawy komfortu pasażerów nie wystarczy wymiana taboru, chyba ze chodzi o zamianę oznaczenia z Miasta idealnego na Twierdzę otwartą. Chociaż nie jestem zagorzałym zwolennikiem poprzednich włodarzy to uważam, ze haslo i grafika nie trafiona poprzednia ładniej wyglądała bo ta przypomina co stało się z twierdza, ze została otwarta... poprostu ja wysadzono w powietrze i obecna grafika dość mocno to obrazuje.
 • "Mi" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 0:38:40 napisał:
  Może Ursusy z Lublina W koncu jeżdżą w kilku miejscach w Polsce, a pozatym ze stolicy województwa. Mocno w to watpnie pamiętamy jakie marki były na testach
 • "tofik" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 14:50:23 napisał:
  Ursus -kiełkuje ,dostawy z mocnym opóznieniem . Może w przyszłości ?
 • "Do tofik" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 0:25:32 napisał:
  A zależy nam na czasie nie mamy czym ludzi wozić? To za późno rozpisany przetarg. Mieliśmy wspierać naszą gospodarkę i region. Man to chyba montowni w Lublinie nie ma.
 • "andi" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 19:15:27 napisał:
  a kiedy podwyżki dla pracowników? na Hetmana są pieniądze, na iluminacje starówki są pieniądze czyli chyba MZK tak zle nie stoi jak to się mówi w firmie, może panie prezesie pora pomysleć o załodze MZK bo zarobki są marniutkie

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny