R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany1 października 2017 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy ()

Zamość: Azoty II Puławy – Padwa 30:31 (12:17)

Fot. Andrzej Szumowski
R E K L A M A    B O A R D

To już nowa świecka tradycja, że spotkania derbowe pomiędzy Padwą Zamość i Azotami II Puławy są dobrym materiałem na dreszczowiec. W poprzednich rozgrywkach losy rywalizacji toczyły się do ostatnich sekund. Nie inaczej było także w sobotę, kiedy to zamościanie wyrwali gospodarzom komplet punktów już po upływie regulaminowego czasu gry.

Tydzień poprzedzający derbowe starcie w Puławach nie był łatwy dla trenera Padwy Marcina Czerwonki. Dolegliwości grypowe i inne drobne urazy zgłosiła kilku zawodników pierwszego zespołu, toteż czasu na opracowanie różnych wariantów w ataku i obronie przed prestiżowym meczem nie było wiele.
Los nas nie oszczędza, ale jestem pewien, że w sobotę wszystko będzie jak należy. O motywację do pokonania rywala zza między jestem spokojny – zapewniał szkoleniowiec żółto-czerwonych.
I rzeczywiście, w sobotnie popołudnie zamojska maszyna działała bardzo dobrze. Gospodarze, mimo usilnych starań i posiłków z pierwszego zespołu (Kacper Adamczuk, Kamil Śliwiński, Piotr Jarosiewicz) nie potrafili zbliżyć się do rywali. Przewaga zamościan po pierwszej połowie wynosiła pięć bramek (17:12) i nic nie wskazywało na przełom. A jednak…
Jeszcze w 44 min Padwa prowadziła 24:19, ale zaledwie dziewięć minut później sytuacja uległa diametralnej odmianie.
W 53 min to rywale prowadzili 26:25. Wpływ na to miały aż trzy wykluczenia naszych zawodników. Od tego momentu aż do końcowej syreny wynik stał na ostrzu noża – powiedział trener Czerwonka.
Szczęśliwe zakończenie nie byłoby możliwe bez błysku Adriana Adamczuka (łącznie 7 bramek). To właśnie „Lukier” zaliczył 29. i 30. trafienie w tym spotkaniu, a w ostatniej akcji przejął piłkę odbitą przez bramkarza po rzucie jak zwykle najskuteczniejszego w naszym zespole Szymona Fugiela (11 trafień). Adamczuk ruszył na bramkę, ale został sfaulowany i sędziowie podyktowali rzut karny. Nerwami ze stali popisał się Fugiel i komplet punktów znalazł się w wesołym autobusie do Zamościa.

Azoty II Puławy – Padwa 30:31 (12:17)
Padwa: Drabik, Bąk, Wnuk – Fugiel 11, Adamczuk 7, Samoszczuk 5, Pieczykolan 4, Sałach 1, Gałaszkiewicz 1, Bigos 1, Maciocha 1, Juźwiak, Kozyrski.
Azoty II: Wiejak, Sętowski – Wiejak 6, Mchawrab 6, Jarosiewicz 5, Flont 5, Adamczuk 3, Smaga 2, Przychodzeń 1, Bielawski 1, Wolski 1, Śliwiński, Cieślak, Baranowski.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Horn" dnia 1 października 2017 o godzinie 8:18:02 napisał:
  Brawo Padwa! Nie chcę zapeszyć ale wygląda to bardzo dobrze. Poza tym grają chłopaki stąd a nie armia zaciężna. Gratulacje raz jeszcze!
  10
  2
  R E K L A M A
 • "handbalove" dnia 1 października 2017 o godzinie 10:45:59 napisał:
  Tak Padwa to solidna drużyna i prawdziwa wizytówka tego miasta. Widzimy się na kolejnym meczu w hali OSiR!
  8
  4
 • "hbll" dnia 1 października 2017 o godzinie 11:51:22 napisał:
  Dokładnie, Padwa to już bardzo solidna drużyna, która może namieszać w czołówce. Jeżeli, pozyskaliby jeszcze w przyszłości 2 ogranych rozgrywających (w tym koniecznie leworęcznego!), to można by realnie zacząć myśleć o awansie. W sobotę arcyważny mecz z Wisłą Sandomierz, która też ma wysokie aspiracje. Także widzimy się w hali OSiR!
  13
  1
 • "wow" dnia 1 października 2017 o godzinie 16:23:28 napisał:
  i to jest dopiero wynik. Ile kasy dostaje Padwa a ile kasy dostał Hetman?
  4
  2
 • "Anonim" dnia 1 października 2017 o godzinie 19:23:58 napisał:
  Brawo Padwa może będzie awans w tym sezonie.
  4
  0
 • "Sray" dnia 1 października 2017 o godzinie 21:37:57 napisał:
  Czy Adrian Adamczuk vel Lukier jest cukiernikiem bądź piekarzem? Jeśli tak to już wiem skąd taka sylwetka. Ale mimo to to kawał grajka . Gdyby był jeszcze leworęczny ........ Proszę kierownictwo Padwy o przesunięcie godziny meczu na 17. O godzinie 15 Hetman gra z Tomasovią. Kibice są ci sami. Pomiędzy Hetmanem i Padwą nie powinno być niezdrowej rywalizacji. I jedni i drudzy zasługują na grę w wyższej lidze. Z miejskiej kasy ani jedni ani drudzy nie dostają zbyt dużo. Hetman dostaje więcej ale to piłka nożna i tak jest wszędzie. Padwa dostaje za to kasę od LHS , który odmówił wsparcia Hetmanowi. Dobrze ,że chociaż Padwa wyrwała coś od tego zamojskiego potentata- który sponsoruje Górnika Łęczna , Stal Mielec . To powinno gorszyć a nie to ,że Hetman ma większe wsparcie z UM. Jeszcze raz powtarzam i jedni i drudzy powinni dostać dużą premię za promocję miasta ale tylko w przypadku awansu. To znacznie większa promocja miasta niż wydawanie kasy na Fajdka i Agros , którego kibiców można policzyć na palcach.
  11
  1
 • "MKS Padwa" dnia 2 października 2017 o godzinie 13:48:26 napisał:
  Mecz z Wisłą Sandomierz rozpocznie się w sobotę o godz. 17. Zgodnie z życzeniem kibiców:)
  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny