R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara7 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 56 komentarzy

Zamość: Awans się oddala

Fot. Daniel Czubara

Wyglądało na to, że po zmianie trenera w Hetmanie coś drgnęło. Niestety czar zaczyna pryskać. Po porażce z Lublinianką na własnym stadionie wszystko wskazuje na to, że awans dla Hetmana się oddala.

Już przed sezonem plany były ambitne. Awans – to najczęściej powtarzane słowo na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi. Niestety w ostatnim czasie już coraz bardziej z goryczą, żalem a nawet złośliwie. 

Przed tym sezonem nikt już nie ukrywał, że celem drużyny jest awans. Po w miarę dobrym początku drużynie prowadzonej przez uznanego trenera Marka Motykę zaczęło iść jak po grudzie.  W konsekwencji autor popularnej “szarańczy” pożegnał się z pracą w zamojskim klubie. Nowym szkoleniowcem został były piłkarz Hetmana, Jacek Ziarkowski. Drużyna zaczęła wygrywać, piąć się wyżej w tabeli. Wydawałoby się, że drużyna w końcu złapała rytm. Jak się okazało mecze z Lewartem Lubartów, czy ostatnia porażka z Lublinianką Lublin potrafiły obrócić wysiłek w nicość. 

Aktualnie Stal Kraśnik ma kilkanaście punktów przewagi nad Hetmanem. To właśnie ekipa z Kraśnika jest bliżej awansu, a Hetman i jego kibice póki co mogą nadal śnić o potędze i wyższej lidze. Co może czekać Hetmana, jeśli po raz kolejny sezon zakończy się bez sukcesu?

Umowa z Hetmanem jest bardzo jasna i klarowna. Jeśli Hetman nie awansuje do III ligi, to na pewno nie będę wspierał go finansowo w takim zakresie jak obecnie. Plany i założenia są konkretne, jeśli ich nie zrealizujemy to będę musiał się poddać i wycofać jako przegrany. Nie jestem minimalistą i każdemu z kim współpracuję stawiam cele na bardzo wysokim poziomie. Ma być gra, ma być awans, ma być widowisko na które będą chcieli przychodzić kibicie.- mówił w niedawnym wywiadzie dla “TZ” prezes Lesław Kapka, właściciel Grupy Oscar, głównego sponsora Hetmana.

Szanse na awans Hetman ma, choć niestety coraz bardziej  matematyczne. Zamojska drużyna m,usiałaby wiosną pokonać wszystkich, w tym przede wszystkim głównego pretendenta do awansu, czyli kraśnicką Stal. Zamościanie nie mogą sobie też pozwolić by gubić punkty z teoretycznie słabszymi rywalami, czy lokalnymi sąsiadami. Ważnym sprawdzianem dla piłkarzy Hetmana będzie mecz z Kryształem w Werbkowicach. Mecz odbędzie się 11 listopada o godz. 13. Czy Hetman zgarnie trzy punkty i zmniejszy dystans do Stali? Drużynie na pewno przyda się wsparcie kibiców. Po 15 kolejkach przyjdzie czas na podsumowanie piłkarskiej jesieni w Zamościu.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Dramat" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 7:51:20 napisał:
  Dramat trwa od pierwszego spotkania 3:3 z Konskowolą. Nikomu sie nie chce, pensje wysokie, warunki maja dobre to po co trenować!?
  R E K L A M A
 • "Czarek to ja" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 8:39:21 napisał:
  Z tego co mówi sie w "kuluarach" to w zimie będzie nowy trener spoza woj, Lubelskiego ale czy to prawda?;)
 • "do czarek" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 8:49:05 napisał:
  Czy to kolejny super transfer supertransferowca?
 • "BIBER" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 9:06:27 napisał:
  pANIE pREZESIE i wELCZ won z naszego klubu . To wszystko wasza wina , nie macie bladego pojęcia o sporcie .
 • "hm" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 9:35:27 napisał:
  Przecież to wina hejterów..prawda Panie Welcz? Nie ma co się przejmować.W zimie znowu zatrudni się Albańców i inne wynalazki i będzie 3 miejsce jak nic.Sukces
 • "KWH" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 9:47:42 napisał:
  Nieoficjalnie mówi sie o tym, że nowym grającym trenerem ma być Jacek Troshupa. Jeśli zastosuje Albańskie metody to myślę że " AWANSU NADSZEDŁ CZAS" !
 • "Persona non grata" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 10:05:22 napisał:
  Wiem, że zaraz będę krytykowany przez aktywnych tu kolegów Soleckiego, ale trudno. Proszę państwa, zauważmy jedną rzecz. Czy Szymon Solecki ma jeszcze szanse zagrać wyżej!? Nie. Jest zwyczajnie za słaby. Moim zdaniem nie potrafi (nie chce?) wyprowadzać piłki, nie biega, jest ociężały. Czy ma mu zależeć na awansie? Nie! Przecież jest za słaby na trzecią ligę, a tu ma kilkutysięczną posadkę w domu. W trzeciej lidze podszedłby w odstawkę, każdy o tym wie i on na pewno też. Czy może mieć zły wpływ na szatnię? Jak pamiętamy to on był wymieniany przez żałosnych piłkarzyków jako największy twardziel. Owszem, zależy mu na wygraniu z Tomasovią, Ładą, poskakaniu na płocie. Podliże się dzięki temu łysym pałom i zrobi sobie markę. A ostatnio w ważnym meczu jakby mu się nie chciało. Przypadek? W Tyszowcach też stracił cztery piłki po wejściu w 60 minucie. Przypadek? I to że każdy trener mu nie pasuje to też przypadek? Nikogo nie oskarżam, po prostu głośno myślę...
 • "kurdupel" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 11:29:29 napisał:
  Zalała nas fala niepotrzebnego hejtu... hahahahaha dziwne? hahaha
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 15:43:37 napisał:
  Do persona non grata - Czyli przyjaciel;e "marcinowe" stosują szantaż w szatni? Potwierdza się moje rozumowanie z co raz mocniejszym akcentem.
 • "Pigmalion" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 16:16:31 napisał:
  Hetman ostatni mecz rozegrał w 2009 r i na tym się historia zamyka. Wszelkie próby reaktywacji czy to poprzez AMSPN czy teraz Fundację niestety kompromitują coraz bardziej tradycję tego zasłużonego klubu. Ładnych czasów dożyliśmy, emocjonujemy się lokalną kopaniną z Werbkowicami. Miała ta Fundacja ręce i nogi na początku, niestety gdzieś popełnioną błąd i mamy co mamy. Ten sezon już jest spisany na straty. Trzeba było po cichu robić swoją robotę na boisku a nie urządzać huczne prezentacje na Rynku Wielkim i pompować balon z awansem. Zespół odstaje kompletnie pod względem wolicjonalnym to o jakim awansie my tu mówimy. Pozdrawiam.
  R E K L A M A
 • "LOL" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 18:22:46 napisał:
  Mietlicki, Gąska, Troshupa mają rozwiązane kontrakty z końcem rundy
 • "Anonim" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 18:47:59 napisał:
  Skoro są jeszcze pieniądze przez pół roku to trzeba wykupić pół Stali i pół Chełmianki spokojnie awansować i Kapka kurka nie zakręci.
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 19:14:16 napisał:
  Panowie Kibice, piłkarze, ambitni trenerzy i inni: - Wystarczy zerknąć na tabelę I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych i widać już z jej przebiegu (hetman 6 miejsce) że nawet za 4 - 5 lat dalej będziemy w czarnej dupie. Panowie trenerzy młodzieży - DO ROBOTY i na szkolenia jazda!!!!!!! Nikt mi nie powie że w Zamościu i okolicach nie ma zdolnej młodzieży - Są. Tylko "wy" ich wytrenować nie potraficie. Kolesiostwo marcinowych wuefistów. Nieudaczni, leniwi z systemem szkolenia "marcinowym". Co robicie na 6 miejscu? Za Tomasovią, Chełmem, Lublinem Łęczną? Tam są ludzie z pasją a tu? Same marciny. Za pięć lat też hejtowć będziecie na dyrektorów sportowych, prezesów i piłkarzy? Odpowiedzialność ponoszą trenerzy naszej młodzieży i BASTA. Mówię to od 10 lat i wychodzi na moje. Wy "marcinki" robicie ze społeczeństwa baranów a piłkarzom robicie ogromną krzywdę. Mam nadzieję że pogonią was i zatrudnią młodych, wyszkolonych w najlepszych klubach pasjonatów piłki. Poczekamy do wyborów samorządowych a wasze "etaty" pójdą w piz...u
 • "ja" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 19:16:56 napisał:
  6 miejsce na 8 drużyn:)
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 19:29:25 napisał:
  do "ja" - no właśnie. To jest kur...a wstyd. I co roku pierd..lenie że hetman słabo gra. Co chwila nowy trener, co chwila nowy zarząd i co chwila hejt. Tylko kur...wa udają pajace że nie wiedzą że pies pogrzebany w szkoleniu. Jak Motyka ocenił treningi młodzieży? PATOLOGIĄ. Dlatego się go pozbyli. Zawszone środowisko. Podziwiam Pana Kapkę że kase w błoto pompuje. Normalnie go Podziwiam. Bogaty gość.
 • "Mieszczuch" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 19:37:46 napisał:
  Zaraz He He czyli Marcin Ł się odezwie
 • "..." dnia 7 listopada 2017 o godzinie 19:39:08 napisał:
  No jestś ty wieśniak faktycznie .... ktoś Cię szantażuje haahhha. Z pasji nie wyżyjesz ... ja wiem że teraz w kręgach władzy chętnie mówi się o pracy dla ideii ale to nie prawda ... jak chcesz fachowca to trzeba mu zapłacić a nie liczyć na czyjąś pasję ... wieśniaku. To branża jak każda inna wiedza kosztuje a waluta taka jak pasja nie istnieje.
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 19:44:38 napisał:
  No jestem "wieśniak" - od trzech pokoleń Baranie. Jak nie rozumiesz to naucz się czytać. Wyżej napisałem WYSZKOLONYCH pasjonatów trenerów - debilu. Tacy wiadomo że za darmo nie pracują. Ale ty "marcinowy" jesteś więc dziwne żebyś rozumiał.
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 19:53:16 napisał:
  Idiotom trzeba tłumaczyć i pisać jak dzieciom w przedszkolu. A potem nie dziwne że szkolić nie umią
 • "aaa" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 20:12:29 napisał:
  A co ma szkolenie młodzieży do obecnych wyników. No niby wpływ jakiś ma. Ale na pewno nie jest to kluczowa kwestia. Na pewno idzie za dużo kasy w stosunku do tego co prezentują na boisku i tutaj w zimie powinny być zmiany szczególnie że jest już po awansie. Oczywiście nie można krytykować wszystkich ale w tym bagienku to nawet Ci ambitniejsi piłkarze co walczyli obecnie są tylko cieniami siebie jeszcze sprzed paru miesięcy.
  R E K L A M A
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 20:26:47 napisał:
  Jak co ma szkolenie? Pięć lat temu też tak myślałeś i dlatego dzis mamy czarną dupę. Nie pojmujesz tego?. Co do kasy to uważam że jeśli jest to dobrze i nigdy "za dużo" bo młody zawodnik jest w wieku że inaczej do Szwaba popjecie na saksy po kasę tylko że w truskawki. Muszą mieć dobre oparcie finansowe. Oczywiście i kary jak najbardziej też. Co do zmian to zapytam - znowu? jakieś zmiany? to może wogóle wszystko zmieńmy. To może znowu nowa fundacja etc.... Myśl. Jest już dupa i tyle. Postawić na najzdolniejszych z naszego "wychowu". Bidować przez 4 lata i szkolnić profesjonalnie młodzież aby za 5 lat był awans. Chcesz wiedzieć co mówiły "marcinowe" fachowce? W 2010 słowa wypowiedziane na jednym z zebrań Hetmana Zamość - za dwa - 3 lata będzie na wychowankach amspnu - uwaga cytuję "II liga" - i co? Daliśmy im władać to władali, kasę z miasta walili na szkolenie i co? i gdzie jesteśmy? w czarnej dupie. Bo pozwoliliśmy tym pajacom "marcinowym" rządzić.
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 20:36:15 napisał:
  i dodam jeszcze .... A najważniejsze to budujmy klimat. Aby na mecze nawet IV ligi przychodzili kibice i mieszkańcy. Aby młodzież zarażała się chęcią gry w tym klubie. I abym już nigdy "fachowca" na trybunie honorowej nie widział. Tego życzę naszej piłce.
 • "He he" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 20:43:49 napisał:
  Ko...na uspokój się, bo się utopisz we własnym ślinotoku :) Albo będziesz miał z tego powodu zwarcie na klawiaturze :) Nie szukaj frajerów/pasjonatów gnojku, tylko zapłać ludziom za to czego ci trzeba. Chcesz mieć wielką piłkę, dobrego trenera, to wyskakuj z kasy, a jak nie chcesz płacić, to na drzewo, kmiocie. I pamiętaj śmieciu: nie jesteś i nigdy nie byłeś żaden Hetman ani żaden dysponent miejskiej kasy. Dostawałeś gruby szmal z telewizji i korporacji a na co go wydałeś? Na pasjonatów, drobny krętaczu? Na trenerów? Na szkolenie? Co po tobie zostało, ty żałosny architekcie zamojskiego futbolu? I na koniec: nie pisz za dużo, bo emocje cię ponoszą i przed sądem znowu na syna będziesz zganiał winę.
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 20:52:37 napisał:
  Jest "he he" menda. Zaczyna się teatr wyzwisk i gnojenia A zapytam cię "he he" czy teraz nie ma kasy? Za mało wszyscy zarabiają? A może chcesz szybko z Tyszowiec etat na Zamość zamienić? Ale to już było. Zapomniałeś. Czemu sam "wiesemu" nie dałeś większego budżetu jak wprowadził chłopaków do 3 ligi. Ty wtedy rządziłeś a raczej żądliłeś.
 • "He he" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 21:04:50 napisał:
  Nicki ci się mieszają, panie zaśliniona MENDO a teatr wyzwisk i gnojenia sam rozpocząłeś :)
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 21:18:15 napisał:
  He he idź i sprawdź u przyjaciół w redakcji na serwerze i jak już dojdziesz do wniosku że piszesz głupoty to obiecaj forumowiczom że rozpoczniesz leczenie albo minimum że dobrze się przebadasz. Obiecujesz?
 • "He he" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 21:28:13 napisał:
  Zadzieram kiecę i lecę, panie wiecznie zaśliniony architekcie zamojskiej piłki:)
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 21:35:42 napisał:
  No. To dawaj. A zamiast kiecy weź maść na ból dupy bo znowu się zesrasz i jak to pisali w innym temacie uważaj żeby pan R.... .. nie wyskoczył jak klapę otworzysz. A i zaraz nie pisz że jestem panem R bo po twojej wszechobecnej paranoi to możliwe.
 • "He he" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:01:34 napisał:
  Och, PANEM to ty NA PEWNO NIE JESTEŚ kmiocie :) ale eRem raczej na 100% :) No ale jak widzę dmuchacie z Crisem Zaślinionym w jedną trąbkę :) Szkoda, że dziećmi się zasłaniacie, cio..y :(
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:14:48 napisał:
  "he he" ja pier.... Normalnie kużwa co chwilę kogoś podejrzewasz. Masakra. Może to twoja żona tak na ciebie że jej dobrze w nocy nie....? Strzelasz ślepakami niczym wyzywasz kur...ami. To potrafisz rewelacyjnie. Nikt ci nie dorówna. W tym fachu jesteś "fachowcem". Nawet jedna sędzina się o tym przekonała. Pudło, pudło pudło. Wszędzie jakiś syn, może jakaś córka? A dziadek i babka i kochanka może jeszcze? Kto jakimi dziećmi się zasłania cio..o? Co ty pierd..isz? Ty się sam czytasz? A może jak redaktor CZ. piszesz że ordynację większościową zastąpią ordynacją większościową? Zacznij czytać własne wypociny a się przestraszysz wizyty przed lustrem i grozi ci nie "klaustrofobia" a klawiaturofobia.
  R E K L A M A
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:17:34 napisał:
  Nie jestem p. R.. ale zakładam fundację na leczenie he he.
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:23:14 napisał:
  do zmc kolego będziesz na meczu z kryształem? musimy się jakoś styknąć. Jak ojciec z synem ulalalalalalalalalalala :)
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:27:42 napisał:
  Zawsze jestem na meczach u nas. Teraz wyjazd i nie obraź sie ale po wioskach nie mam ochoty się tłuc. Pozdr. Może na meczu u nas?
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:30:09 napisał:
  ok . może he he sie dołączy co? ulalalalalalal
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:31:24 napisał:
  Dobre...
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:36:36 napisał:
  "he he" - Sherloku - przepowiedz nam pogodę na jutro. Najlepiej na cały wekend. Może znasz wyniki meczów IV ligi to chętnie obstawię? :)
 • "He he" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:39:15 napisał:
  Ojoj! Zaśliniony Krzysiu! I Zezowaty Romano! Widzę, że trafiłem w dziesiątkę :) A wulgaryzmy prześledźcie we własnych wpisach :)
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:48:35 napisał:
  Sorry za wymienienie pana R. Nie podejrzewałem że obróci się to przeciwko panu. Wspomniałem tylko wymianę postów w innym temacie a typ jak nie Krzysia jakiegoś z synem atakuje to za chwilę panu się zebrało. Sorry. A ty he he szukaj szukaj. Pamiętaj o maści
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:49:39 napisał:
  a co z pogodą i wynikami przyszłych meczy?
 • "He he" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 22:58:38 napisał:
  Meczy to krowa analfabeto. A jeśli chodzi o tożsamość, to sorry Krzysiu Zaśliniony - znany jesteś aż nadto z tego jak się dzieckiem ze strachu zasłaniałeś przed sądem, cioto. A ty Romano - sam jesteś klasą dla siebie! Nazwać publicznie i po nazwisku swoje dziecko piz...ą - majstersztyk! Pozdrawiam kochających tatusiów:)
  R E K L A M A
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 23:00:15 napisał:
  ja z panem k i r mam tyle wspólnego co he he z podróżami na księżyc. Ale bajeczki wciskaj i licz na to że tłum to kupi "marcinowy" kolesiu
 • "Persona non grata" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 23:06:33 napisał:
  Kolejny raz apeluję o usunięcie wszystkich żałosnych wypocin. Panowie załóżcie sobie Gadu-Gadu i po sprawie. Panie Czubara, jeśli pan tego nie usunie to czytelnicy mamy solidne postawy uważać, że takie wpisy są panu na rękę!
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 23:09:48 napisał:
  aleś ty bystry jak ordynacja większościowa zastąpiona ordynacją większościową. Toż to szoook. Nie wiem kto kogo jak nazwał i do czego pijesz i jakim sądem? Ty bredzisz już jak sfrustrowany KODowiec co gonią go pałą. W szkole mnie uczyli dopełniacza liczby mnogiej cio..o a meczy to koza wielki pedagogu a nie KROWA. Ze wsi pochodzisz a znasz się chyba podobnie jak i na piłce. Coś wiesz, coś słyszałeś tylko w dup..e byłeś i gów..o widziałeś.
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 23:12:38 napisał:
  "marcinowe" hasło na dziś "MECZY KROWA". A w piłkę grają kajakarze ulalalalalalalaalal
 • "wieśniak" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 23:16:28 napisał:
  Persona non grata - uważaj bo "he he" za pana k lub r cię weźmie.
 • "zmc" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 23:28:31 napisał:
  Mczy krowa... Wszystko w jednej pigułce.Cała inteligencja i wiedza he he w tym haśle zawarta. I oświadczam że nie jestem żadnym panem k.
 • "Różyc morfinista" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 8:23:44 napisał:
  co za pojeb..prostaki tutaj piszą, jechać z kurami!
 • "He he" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 8:31:24 napisał:
  Widzę, że Zaśliniony biegał w nocy do obory pogadać z inwentarzem :) No i widzę, że języki zna. No, może poza polskim :)
 • "Kibic KS Hetman" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 8:53:48 napisał:
  Niech ktoś mi wytłumaczy, jak można było rozgonić wszystkich swoich chłopaków, którzy robili na luzie dwukrotnie awans do III ligi, grali za 500-800 zł (wypłacane z 2-3 miesięcznym opóźnieniem), a w miejsce ściągnąć odpadki z Puław, Motoru itd., płacąc im 4 razy więcej. Gdzie tu jest logika? Może dyrektor sportowy KS Hetman zna odp.?
 • "Pan Czarek" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 10:31:48 napisał:
  Plusy i minusy Hetmana MINUSY - Trener Motyka było zrobić opinie o nim i się dowiedzieć jak spuszczał kolejne kluby - Obecny trener wystarczy wpisać w transfermart i zobaczyć jego zdobycz punktową - Zawodnicy bez Cech WOLICJONALNYCH - brak przygotowania fizycznego, mentalnego - Dyrektor sportowy bez doświadczenia odpowiada za transfery trenerów zawodników - brak atmosfery pośród zawodników w szatni wina sztabu - ciągłe pompowanie awans, awans Parcie prawie jak na Widzewie, Motorze, Stali Rzeszów PLUSY + kibice +baza sportowa na poziomie I Ligi!!!! +sponsorzy +Miasto +Zawodnicy którzy chcą tutaj grać Wystarczy przeczytać i wyciągnąć wnioski jakie zmiany są potrzebne
  R E K L A M A
 • "He he" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 11:56:01 napisał:
  Do "Kibic KS Hetman" i "Pan Czarek": Czy wyście się ludzie z choinki urwali? :) Tu się nie prowadzi merytorycznej dyskusji! :) To forum dla "wieśniaków" czy innych "Starych" żeby mogli swoje frustracje rozładować :) Najlepiej kosztem AMSPN i byłego prezesa :)
 • "tenis" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 12:54:12 napisał:
  Widzę komuś żonka rogi doprawiła z jakimś Starym, R, K,? K, R? KR? Takie inicjatywy ma Krzysio Rysak? Nie wiedziałem, że z niego taki Casanova. A stary też nie jest ^^ A to, że pracuje teraz na wsi przecież nie jest obelgą, Sitno duża wieś. To tak na rozładowanie atmosfery, bo to co się tutaj dzieje to jakiś dramat. Wszyscy jesteście żałosni, a Ty "He He" tak bronisz byłego prezesa, a skoro prawie tysiąc osób na niego buczało na reaktywacji, to szukaj igły w stogu siana ^^ Boże co za szambo. Czubara tego nie usuwa, aż dziwne. Jaki ma w tym interes?
 • "wieśniak" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 13:42:12 napisał:
  No właśnie. Dyskusja jest merytoryczna zawsze do czasu gdy pojawia się hejter he he. Działa jak typowy ubek - odwraca kota ogonem za pomocą wyzwisk i obelg. Cham i tyle. A wszyscy wiemy o kogo chodzi. Myśli że za serwerem PROXY się schował i jest nie do namierzenia - głupio myśli. Już go tutaj zdemaskowano. Wiecie kiedy he he przestanie hejtować na klub? wtedy gdy z Tyszowiec do Zamościa na prezesa du..e wsadzi. Dorwał się internetu szkolnego i już nadaje od 8.31.
 • "prezes" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 13:58:24 napisał:
  Kto mądrzejszy skończy ta żałosną dyskusje? Wieśniak wszyscy wiedzą że masz rację na temat szkolenia ale nie karm trola i nie pisz o tajemnicach poliszynela. A temu śmieszkowi he he chyba chodzi o ośmieszenie Hetmana na forum publicznym. Pomagasz mu w tym. Jak to mówią dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie. Po jakimś czasie uświadamiasz sobie że mu się to podoba. Zrozum to i pokaż że jesteś mądrzejszy zamykając się. Przecież jemu właśnie o to chodzi żebyś odpowiadał.
 • "wieśniak" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 14:13:27 napisał:
  "prezes" - pełna zgoda. zamykam się.
 • "He he" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 14:31:01 napisał:
  Merytoryczna dyskusja? A na jakim forum i kto ją prowadził, buraczki? Bo chyba nie wieśniak z prezesem?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny