R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćOliwia Bojar3 listopada 2017

Zamość: Arsenał dla dużych i małych w rocznicę odzyskania niepodległości

fragment plakatu

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Wykład o Józefie Piłsudskim i warsztaty dla najmłodszych to wydarzenia jaki z okazji 99. rocznicy znamienitego wydarzenia organizuje Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał.

Już 7 listopada odbędzie się tam ostatni wykład z cyklu „Józef Piłsudski i Zamość” pt. „Ta co nie zginęła, o odrodzeniu Niepodległej Polski”. Poprowadzi go dr Jacek Feduszka. Początek o godz. 14:00, a jego miejsce to piętro głównego budynku Arsenału.

Natomiast na 11 listopada ma godz. 11.00 placówka zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na zajęcia edukacyjne „Kto Ty Jesteś? Polak Mały!”.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązuje wcześniejsza rezerwacja drogą elektroniczną na adres: edukacja@muzeumarsenal.pl lub telefonicznie 606 845 759. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 listopada.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, czas ich trwania to 90 minut, a miejsce to Pawilon pod Kurtyną Arsenału.

Wykład oraz zajęcia edukacyjne są częścią projektu „Józef Piłsudski i Zamość” realizowanego w ramach programu Patriotyzm Jutra, dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017