Flesz | ZamośćRedakcja7 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Amfa na chacie

Fot. Policja
R E K L A M A    B O A R D

Zarzuty posiadania substancji odurzających usłyszał wczoraj (6 lutego) 24-latek z Zamościa. Kryminalni w zajmowanym przez niego mieszkaniu odnaleźli tabletki zawierające metamfetaminę. 24-latek odpowie również za oszustwo na szkodę firmy udzielającej pożyczek.

We wtorek (5 lutego) kryminalni z zamojskiej komendy podejmując interwencję w mieszkaniu na jednym z zamojskich osiedli w pokoju zajmowanym przez 24-latka odnaleźli kilka różowych trójkątnych tabletek. Podejrzewając, że w swoim składzie mogą one zawierać substancje zabronione mundurowi zabezpieczyli odnalezione tabletki.

Przeprowadzone badanie narkotesterem wykazało, że w swoim składzie zabezpieczony towar zawiera metamfetaminę. Do komendy trafił również ich właściciel, 24-latek z Zamościa. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie wczoraj usłyszał zarzuty posiadania substancji zabronionych. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.- informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik KMP w Zamościu.

To nie jedyne przewinienie, które na swoim koncie ma 24-latek. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarcza ustalili również, że 24-latek podejrzewany jest o to, że w firmie udzielającej kredytów gotówkowych zawarł umowę pożyczki na kwotę 1000 zł.

Zebrany materiał dowodowy potwierdził fakt, że nie zamierzał spłacić zaciągniętego zobowiązania. Ponadto podczas zawierania umowy posługiwał się nie swoim danymi osobowymi. Oszukując pożyczkodawcę doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem firmy.- dodaje asp. Krukowska Bubiło. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat