nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Flesz | ZamośćRedakcja28 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Aleje 1 Maja, Dzieci Zamojszczyzny i Szczebrzeska będą jak nowe

R E K L A M A    B O A R D

W przygotowaniu jest przebudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku około 5 km od al. 1 Maja (most na rzece Łabuńka) do ulicy Szczebrzeskiej (granica miasta Zamość).

Nowe ronda, wdrożenie systemu ITS w celu uzyskania lepszych i zgodnych z polityką Miasta Zamość, warunków przemieszczania się pojazdów i innych użytkowników dróg, budowa zatoki do kontroli ruchu wraz z wagą, to tylko kilka punktów w programie przebudowy drogi.

Miasto Zamość szuka wykonawcy, który zrealizuje inwestycję w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Ogłoszenie jest opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Zamość. Na opracowanie dokumentacji projektowej wykonawca będzie miał 15 miesięcy.

Przewidywany zakres robót budowlanych do wykonania obejmuje:

 • ­ przebudowę ulicy Aleje 1 Maja,
 • ­ przebudowę ulicy Dzieci Zamojszczyzny,
 • ­ przebudowę ulicy Szczebrzeskiej,
 • ­ przebudowę skrzyżowań:

a) ul. Aleje 1 Maja – Dzieci Zamojszczyzny,

b) ul. Dzieci Zamojszczyzny – ul. Okrzei – ul. Włościańska

c) ul. Dzieci Zamojszczyzny – ul. Sadowa,

d) ul. Dzieci Zamojszczyzny – ul. Szczebrzeska – ul. Śląska,

e) ul. Dzieci Zamojszczyzny – ul. Janowicka,

f) ul. Szczebrzeska – ul. Błonie – ul. Szkolna, przebudowa istniejącej sygnalizacji świetlnej w zależności
od warunków i zgody Zarządu Dróg Grodzkich.

W tym na czterech skrzyżowaniach wykonawca ma zaprojektować skrzyżowania typu rondo:

 1. ul. Al. 1 Maja – Dzieci Zamojszczyzny – ul. Braterstwa Broni,
 2. ul. Dzieci Zamojszczyzny – ul. Okrzei – ul. Włościańska,
 3. ul. Dzieci Zamojszczyzny – ul. Sadowa,
 4. ul. Szczebrzeska – ul. Śląska
 • ­ budowę kanalizacji deszczowej,
 • ­ budowę zatok autobusowych,
 • ­ budowę zatoki do kontroli ruchu z punktem ważeniowym
 • ­ rozbudowę mostu o przejście na ciąg pieszo-rowerowy,
 • ­ budowę chodników,
 • ­ budowę ścieżki rowerowej,
 • ­ budowę łączników (chodniki + ścieżka rowerowa) łączących proj. z istniejącą infrastrukturą,
 • ­ budowę zjazdów indywidualnych,
 • ­ budowę oświetlenia ulicznego,
 • ­ przebudowę i zabezpieczenie sieci infrastruktury uzbrojenia terenu,
 • ­ wycinka kolidujących drzew i krzewów, gospodarka istniejącą zielenią,
 • ­ wykonanie oznakowania pionowego i poziomego oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz systemu Inteligentnego Systemu Sterowania Ruchem (ITS), wraz z centrum zarządzania,
 • ­ wykonanie, przebudowa nowych skarp nasypów, wykopów oraz przebudowa kolidujących odcinków istniejącej infrastruktury nie związanej z potrzebami drogi (sieci).

Inwestycja ma się zakończyć do 30.09.2021 roku.

Szczegółowy zakres robót i prac projektowych został określony w załączniku nr 11 do SIWZ „Program Funkcjonalno – Użytkowy”. Wykonawca zobowiązany jest, zgodnie z art. 29 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych, do zapewnienia, by przy realizacji inwestycji zostały uwzględnione wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, PRIORYTET: IV Infrastruktura drogowa dla miast, DZIAŁANIE: 4.2 Zwiększenie dostępności transportowej ośrodków miejskich leżących poza siecią drogową TEN-T i odciążenie miast od nadmiernego ruchu drogowego.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama