Lifestyle | ZamośćRedakcja10 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Akcja Fundacji Pro – Prawo do Życia – STOP ABORCJI

R E K L A M A    B O A R D

W sobotę (08.09.2018r.) blisko godzinę na Rynku Solnym w Zamościu, trwała akcja Fundacji Pro – Prawo do Życia, której celem było uświadomienie społeczeństwu czym jest aborcja eugeniczna.

Fundacji Pro – Prawo do Życia od początku 2014 r. zorganizowała ponad 1 290 podobnych pikiet. W Zamościu zarówno przedstawione obrazy, jak i informacje które rozpowszechniali pikietujący, wzbudziły skrajne reakcje. 

Fragmenty: „Wielu z nas nie ma świadomości czym jest aborcja eugeniczna, jak ona wygląda. W szóstym, czasami w siódmym miesiącu, kiedy do szpitala zgłasza się kobieta, wywołuje się u niej poród. Jedno na sześcioro takich dzieci rodzi się żywe. Te dzieci kwilą, płaczą, czasami godzinę, czasami dwie, a czasami cztery.  Procedura medyczna stanowi, ze trzeba je odłożyć do ciepłego łóżeczka i czekać aż umrą. Umrą żywe dzieci. których jedyną winą jest, że w czasie testów prenatalnych wykryto albo zasugerowano u nich Zespół Downa. Czy jesteś za tym żeby w naszych szpitalach działy się takie rzeczy?”

„Setki dzieci giną w Polsce każdego roku na skutek dopuszczonej prawem aborcji z powodu podejrzenia choroby lub upośledzenia.”

„Chociaż badania prenatalne często się mylą, dla wielu dzieci wynik tych badań to wyrok śmierci. Matki poddawane są presji, aby pozbyć się problemu, zabijając dziecko podejrzane o chorobę. Aborcje dzieci niepełnosprawnych odbywają się w państwowych szpitalach, a koszt procedury pokrywany jest z naszych składek zdrowotnych. Dzieci chore zabijane są często w drugiej połowie ciąży, kiedy są duże, dobrze rozwinięte. Wywołuje się poród, w czasie którego dziecko ma umrzeć. Jeśli przeżyje, jest pozostawione bez pomocy, aż umrze. Zdrowe wcześniaki urodzone w podobnym wieku byłyby ratowane. To wszystko jest zgodne z polskim prawem. Pozwala ono na zabijanie dzieci przed urodzeniem, jeśli jest podejrzenie, że dziecko jest chore, niepełnosprawne, nieidealne. Liczba dopuszczonych przez prawo aborcji eugenicznych rośnie z roku na rok.”

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
A.
Dlaczego każdy artykuł o Wandzie Orli...
Antyklerykał
Pomnik się da obalić, ale skwer to nie...
archeo
Kawałek trawnika i parkingu to skwer? D...
.
Przez kogo to jest artykuł sponsorowany...
z_boku
Obecna Grodzka, były też Aleje Lenina,...
KL
Lenina już była - to dawna Grodzka....
Lena
Ach, jak wam to przeszkadza, może wolel...
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018